Gönderen Konu: Saç teli kalitesi  (Okunma sayısı 1803 defa)

Rübab

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç teli kalitesi
« : 03 Şubat 2019, 16:52:37 »
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben saç ekimi düşünüyorum ama saç tellerim ince geliyor bana ve saçım da dalgalı eğer saç ektirirsem süpürge gibi olmasından korkuyorum. Saç kalitesini nasıl anlarız şu kaç mikron olma mevzusu bir de saçı kalınlaştırmak için Ekim öncesi neler yapılabilir bil verirseniz sevinirim.

Rübab

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç teli kalitesi
« Yanıtla #1 : 03 Şubat 2019, 16:57:20 »
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben saç ekimi düşünüyorum ama saç tellerim ince geliyor bana ve saçım da dalgalı eğer saç ektirirsem süpürge gibi olmasından korkuyorum. Saç kalitesini nasıl anlarız şu kaç mikron olma mevzusu bir de saçı kalınlaştırmak için Ekim öncesi neler yapılabilir bil verirseniz sevinirim.

Rübab

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Şubat 2019, 16:59:26 »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Şubat 2019, 17:06:43 »
Saç teli kaliten gayet iyi. Dalgalı olması ayrıca bir avantaj. Açıklığın da gayet elverişli.. yaş kaç?

Rübab

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Şubat 2019, 17:20:01 »
Cevabınız için teşekkür ederim yaşım 27 bu yazın başında izmirde askerlik yapacam 18 gün sonrasında Sibel ulusanda Ekim yaptırmayı düşünüyorum. :)

Rübab

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Şubat 2019, 17:22:33 »
Saç teli kaliten gayet iyi. Dalgalı olması ayrıca bir avantaj. Açıklığın da gayet elverişli.. yaş kaç?
bu arada saçlarım yumuşak bu avantaj diye biliyorum doğallık açısından. Dalgalı olmasının avantajı ne onu bilmiyorum. Biotin istedim solgar 5000 ona başlayacam Ekim beş ay sonra.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2019, 17:27:07 »
Kapatıcılık açısından saç ekiminde dalgalı saç + dır doğallık ise saç ekimi yapan kişinin doğru yönler ile kanal açması ile olur.

Saçlarınız kalıteli bence güzel kaliteli bir saç ekimi ile güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Rübab

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2019, 17:38:56 »
Kapatıcılık açısından saç ekiminde dalgalı saç + dır doğallık ise saç ekimi yapan kişinin doğru yönler ile kanal açması ile olur.

Saçlarınız kalıteli bence güzel kaliteli bir saç ekimi ile güzel sonuç alırsınız
çok teşekkür ederim hintell hocam sizin yorumunuzu çok merak ediyordum ben sık bir saç istiyorum ön bölge seyrek  ve verteks seyrek protez saçı çok düşündüm ama korkuyorum hem meslekten dolayı (öğretmen) günde 1000 kişinin içindesin hem de maliyetli baya. İstediğim sıklık olur mu sizce sibel ulusanda 5000 greft falan ektirsem?

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Şubat 2019, 20:05:55 »
Senin çok fazla açıklığın yok. Vertex'te hele hiç yok, çektiğin resimlere istinaden söylüyorum bunu. Tepeden foto paylaşırsan daha doğru yorum yapılabilir. Ayrıca alın çizgin gerilemiş biraz. Ben senin yerinde olsam ekim yaptırmam. Çünkü daha dökülme devam edebilir. Lakin illa ektireceğim dersen, 1500-2000 greft öne ektirebilirsin. Donör alanın çok iyi görünüyor bu arada. Dökülmen kaç yaşında başladı?

Rübab

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Şubat 2019, 22:07:32 »
Senin çok fazla açıklığın yok. Vertex'te hele hiç yok, çektiğin resimlere istinaden söylüyorum bunu. Tepeden foto paylaşırsan daha doğru yorum yapılabilir. Ayrıca alın çizgin gerilemiş biraz. Ben senin yerinde olsam ekim yaptırmam. Çünkü daha dökülme devam edebilir. Lakin illa ektireceğim dersen, 1500-2000 greft öne ektirebilirsin. Donör alanın çok iyi görünüyor bu arada. Dökülmen kaç yaşında başladı?
yorumunuz için teşekkür ederim. Vertex seyrek maalesef benim üstlerde seyrelme var içten seyrelme alnım açıldı baya. Alın kısmını doldurup arkaya sıklaştırma yapmayı düşünüyorum. 14 yaşında saçlarım dökülüyordu 22de açılmalar gözle görülür hale geldi şimdi de bu halde işte. Saç gençken lazım diye düşünüyorum ben ilerde bir ekim daha yaptırırım eğer seyrelirse tekrar :) 8 ay öncesine ait tepe fotosu ekliyorum :)

Rübab

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2019, 12:03:54 »
...
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2019, 15:13:45 Gönderen: Rübab »

Facebook Twitter Instagram