Gönderen Konu: Bugün 1. Ay ve başımı çarptım  (Okunma sayısı 1550 defa)

hakan06

• Yeni üye
  • *
Bugün 1. Ay ve başımı çarptım
« : 19 Şubat 2019, 15:30:42 »
Arkadaşlar merhaba bugün saç ekimimde 1. Ay doldu, bugün talihsiz bi olay yaşadım kafamı çarptım ve ufak halli bi kanama meydana geldi çok canım sıkıldı fotoğrafı da paylaşacağım. Size sorum: bu kanama saç köklerime zarar vermiş midir? sonuçta 1 ay geçti artık kökler iyice yerine oturdu düşüncesindeyim, kafam hala uyuşuk olduğu için çok acı hissetmedim. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin teşekkürler...

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bugün 1. Ay ve başımı çarptım
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2019, 15:43:01 »
Geçmiş olsun.  Merak etme kardeşim.  Birşey olmamıştır.  Zaten sac ekiminde on taraf daha önemli.  Greftleri zarar görmesi çok zor . Ama ön tarafta sorun yoksa kafana takma bence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2019, 16:21:48 »
Küçük bir bölge ama baya derin çarpmıssın ufak bir bölgede saç cıkmayabilir ordan. küçük olduğu için sorun olmaz..  saç çıkmaz dememin sebebide derin bir yarık olduğu için.. yada fotodan öyle görünüyor neyseki çok önemsenecek bir yer değil.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2019, 16:56:51 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

honesty

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2019, 16:35:54 »
Çok geçmiş olsun...

hakan06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Şubat 2019, 16:46:48 »
Çok teiekkür ederim sağolun

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Şubat 2019, 16:55:15 »
Genel anlamda saç ektirmemiş sağlıklı bir insanda başına darbe alsa o bölgede saç çıkmama ihtimali var. Bence kliniği arayın ihtiyaç duyarlarsa muayene ederler

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2023, 19:36:52 »
merhaba darbe sonrası üstünden baya zaman geçmiş artık çıkmış olması lazım darbe alınan bölgede saç çıktı mı

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 20 Eylül 2023, 22:22:00 »
merhaba darbe sonrası üstünden baya zaman geçmiş artık çıkmış olması lazım darbe alınan bölgede saç çıktı mı
4 yıl olmuş ben o kişinin artık forumda aktif olduğunu düşünmüyorum bu arada bu durum cidden çok üzücü düşensenize yorum yapıyorsunuz bir yere ve yıllar sonra farklı kişiler yorumluyor ama siz yoksunuz hayatınız değişmiş bu çok üzücü

lacon07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Eylül 2023, 22:32:10 »
4 yıl olmuş ben o kişinin artık forumda aktif olduğunu düşünmüyorum bu arada bu durum cidden çok üzücü düşensenize yorum yapıyorsunuz bir yere ve yıllar sonra farklı kişiler yorumluyor ama siz yoksunuz hayatınız değişmiş bu çok üzücü

Siz öyle deyince bende üzüldüm herkes bir şekilde ektirip yada öyle yaşamaya alışıp bu forumdan gidiyorlar bende onun 4 sene önce yaşadığı şeyin aynısını yaşıyorum hayat bu işte

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2023, 09:11:46 »
Siz öyle deyince bende üzüldüm herkes bir şekilde ektirip yada öyle yaşamaya alışıp bu forumdan gidiyorlar bende onun 4 sene önce yaşadığı şeyin aynısını yaşıyorum hayat bu işte
öyle hocam bir nevi ilerdeki biz o kişi çok üzücü

Facebook Twitter Instagram