Gönderen Konu: Hair&face ast. Dr. Murat keskin-15 mart 2019- 3560 greft  (Okunma sayısı 6615 defa)

stranger

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hair&face ast. Dr. Murat keskin-15 mart 2019- 3560 greft
« Yanıtla #46 : 30 Haziran 2020, 10:28:57 »
merhaba, 14,5 ay sonunda gelinen durumu paylaşmak istedim. son 5-6 aydır hiç bir takviye kullanmıyorum. ekimden memnunum, eski haline göre iyi sayılır gibi. tabi ki kusursuz değil, tepe kısımları çok aman aman kapandı diyemem ama en azından tamamen kel değil, eskiye göre idare eder, zaten tepe kısımlar genelde zor derlerdi. ön taraflardan genel olarak memnunum sadece tam şakak kısmının birleştiği yerde 0,5 cm karelik  fazlalık var :) onu makasla kesiyorum. özetle tabiki kendi doğal saçınız gibi değil, ama wax vs. şekil falan yapınca eskiye göre daha iyi. eskisi kadar incelemiyorum, insan alışıyor. eski resimlere bakınca aradaki farkı çok daha net anlıyorsunuz. belki duruma göre 2-3 sene sonra bir ekim daha yapılabilir üst ortalar için. burdaki son iletim bu olur diye tahmin ediyorum. hepiniz sağlıcakla kalın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 30 Haziran 2020, 10:32:02 »
Ön ve ortada saçlarınız varmış biraz çıkışla iyi görüntü yakalanırdı zaten güzelde olmuş tepe saha iyi kapansa çok güzel olurmuş.

Size yakışmış sonuç güle güle tarayın.
Global Moderator

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 30 Haziran 2020, 13:08:29 »
Sonuç hosuma gitti hayırlı olsun vertexe biraz daha gelişseydi tadından yenmezmiş başarılı

Facebook Twitter Instagram