Gönderen Konu: Melike Külahçı - 2500 greft 15/01/2019  (Okunma sayısı 28584 defa)

Comple

• Jr. Member
  • **
Ynt: Melike Külahçı - 2500 greft 15/01/2019
« Yanıtla #105 : 14 Ocak 2020, 23:37:05 »
Arkadaşlar son durumu bildirmek için yazıyorum.
Birkaç gün önce merkezden aradılar. Ben daha önceki konuşmamızda "hiçbir şekilde ikinci ekimi istemiyorum. paramın iadesini istiyorum" dedikten sonra "benim öyle bir yetkim yok bunun için Melike hanımla görüşmeniz gerek." demişlerdi. Ben de "öyleyse siz öncelikli olarak bir sorun, eğer böyle birşey olursa ben gelicem dedim. Yani ancak iade olursa gelirim dedim ve oraya geldiğimde bana "hadi ikinci ekimi ücretsiz yapalım" gibi bir tavrın asla kabul etmeyeceğim birşey olduğunu iyice belirttim. Siz Melike hanıma sorun, eğer "evet iade yaparız" derse ben gelip canlı görüşme yapabiliriz dedim. Bunun üzerine işte birkaç gün önce aradılar ve konuyu melike hanımla konuştuk, gelip görüşmemin mümkün olup olmadığını sordular. Neden başarısız oldu ve başka ne gibi semptomlar olabilir vs diye bir inceleme yapmaları gerekiyormuş. Bunun yanında cilt tipinin cilt kalitesinin ne durumda olduğuna bakmaları gerekiyormuş. Yani ben burdan iadenin mümkün olduğunu ama bunun için bir inceleme yapılması gerektiğini anlıyorum. Birkaç gün içinde gidicem İstanbula. Ama canımı sıkansa merkezin kendi içinde ne kadar birbirinden haberdar olduğu, yani bir önceki konuştuğum kişiyle bir sonraki arayan kişi umarım benim şikayetlerimden, beklentilerimden haberdardır. Bunun için gitmeden bir kere daha arayıp iyice bir teyit ettirtmek istiyorum. Diğer taraftan gelip canlı görmek istemelerini bir yandan anlıyorum sonuçta photoshop vs yapmış bile olunabilir merkez elbette görmek isteyecektir ama diğer taraftan da bu zamana kadarki tutumlarından da dolayı bu da bahane aramaların bir aşaması gibi bir beklentilerimi var acaba diye düşünüyorum. Bu konuda ne diyebilirsiniz ?

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #106 : 14 Ocak 2020, 23:45:46 »
Git görüş  dostum    kafana  yatarsa  sundukları teklif    kabul et eğer kafana  yatmasa  söyle  onlara   net sosyal medya   gereken her  yere  şikayeti  yapacam  de

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #107 : 15 Ocak 2020, 00:28:29 »
Arkadaşlar son durumu bildirmek için yazıyorum.
Birkaç gün önce merkezden aradılar. Ben daha önceki konuşmamızda "hiçbir şekilde ikinci ekimi istemiyorum. paramın iadesini istiyorum" dedikten sonra "benim öyle bir yetkim yok bunun için Melike hanımla görüşmeniz gerek." demişlerdi. Ben de "öyleyse siz öncelikli olarak bir sorun, eğer böyle birşey olursa ben gelicem dedim. Yani ancak iade olursa gelirim dedim ve oraya geldiğimde bana "hadi ikinci ekimi ücretsiz yapalım" gibi bir tavrın asla kabul etmeyeceğim birşey olduğunu iyice belirttim. Siz Melike hanıma sorun, eğer "evet iade yaparız" derse ben gelip canlı görüşme yapabiliriz dedim. Bunun üzerine işte birkaç gün önce aradılar ve konuyu melike hanımla konuştuk, gelip görüşmemin mümkün olup olmadığını sordular. Neden başarısız oldu ve başka ne gibi semptomlar olabilir vs diye bir inceleme yapmaları gerekiyormuş. Bunun yanında cilt tipinin cilt kalitesinin ne durumda olduğuna bakmaları gerekiyormuş. Yani ben burdan iadenin mümkün olduğunu ama bunun için bir inceleme yapılması gerektiğini anlıyorum. Birkaç gün içinde gidicem İstanbula. Ama canımı sıkansa merkezin kendi içinde ne kadar birbirinden haberdar olduğu, yani bir önceki konuştuğum kişiyle bir sonraki arayan kişi umarım benim şikayetlerimden, beklentilerimden haberdardır. Bunun için gitmeden bir kere daha arayıp iyice bir teyit ettirtmek istiyorum. Diğer taraftan gelip canlı görmek istemelerini bir yandan anlıyorum sonuçta photoshop vs yapmış bile olunabilir merkez elbette görmek isteyecektir ama diğer taraftan da bu zamana kadarki tutumlarından da dolayı bu da bahane aramaların bir aşaması gibi bir beklentilerimi var acaba diye düşünüyorum. Bu konuda ne diyebilirsiniz ?

Dostum klinik ile aranızda geçen bu son diyaloğa göre paranızı iade edeceklerini düşünüyorum,aksini yaparlarsa çok ultra bir iş yapmış olurlar bence sen görüşmeye git ,durumu tekrar tekrar teyit etmene gerek yok.

Comple

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #108 : 16 Ocak 2020, 00:53:27 »
Dostum klinik ile aranızda geçen bu son diyaloğa göre paranızı iade edeceklerini düşünüyorum,aksini yaparlarsa çok ultra bir iş yapmış olurlar bence sen görüşmeye git ,durumu tekrar tekrar teyit etmene gerek yok.

Hocam bence de öyle ama olmaz denilen öyle işler oldu ki şu süreçte:)

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 16 Ocak 2020, 01:18:52 »
Merak ettiğim.bir şey var şimdi bu arkadaşa Ekim yapılıyor ve saçları çıkmıyor aynı işlemler yapılıyor neden çıkmıyor bu saç ?
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Comple

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #110 : 17 Ocak 2020, 01:44:39 »
Merak ettiğim.bir şey var şimdi bu arkadaşa Ekim yapılıyor ve saçları çıkmıyor aynı işlemler yapılıyor neden çıkmıyor bu saç ?

Aynı soruyu soruyorum hocam  :)

Comple

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #111 : 17 Ocak 2020, 01:50:12 »
Bu arada sabah arayıp haftasonu açık olup olmadıklarını sorucam; eğer açıksa haftasonu değilse pazartesi yüz yüze görüşmeye gidicem. Son olarak vereceğiniz bir tavsiye var mı arkadaşlar ?
Benim henüz cevap alamadığım şeyler;
-ekim sonrası olan saçlarımsa seyrelme görüyorum bunun sebebi ne olabilir ?
- son konuşmadaki amaçları ne olabilir ?

Comple

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #112 : 17 Ocak 2020, 20:08:29 »

Bir aradım hocam gitmeden iyi ki de aramışım.

1- Telefonu açan yetkiliye 15 ocaktan sonrası için sözleşmiştik dememle birlikte resimlerinizi yollayın nasıl bir ekim yapılır bakalım demesi bir oldu. İsmim kayıtlı değil mi diye sordum beni yeni saç ektirecek biri sanması üzerine. Yani aynı müşteri hizmetleri numarasından arayan iki kişinin birbirinden haberi yoktu.

2- Beni daha önce konuştuğum kişiye yönlendirdi. Onunla konuşup olanları anlattım. Dedim ki; siz Melike hanıma soracaktınız iade olup olamayacağını, ona göre bana döncektiniz. İade olmuyor da sadece ikinci ekim ücretsiz olacaksa ben bunu istemiyorum demiştim diye hatırlattım. Ve o konuşma yaklaşık 25 dk sürüp sonunda kısır döngüye girince kapatmıştık. Yani iyice anlaşıldığını düşünüyordum. Bunun üzerine 10 gün sonra aranıp bunun için Melike hanımın görmesi gerekiyor dediklerinde tamam dedim. Ver şimdi son bir teyit için aramak istediğimi söyledim. Bu sefer de yine "ben bişey diyemem melike hanımın görmesi lazım" deyince "iyi de geçen sefer zaten bu olmadı mı" diye sordum. Bu sefer beni bundan önce arayan pazarlama müdürüne sevk etti. Yani müşteri hizmetlerindeki iki kişi ile pazarlama müdürü arasında da tam bir kordine yok.

3- Pazarlama müdürüne sevk edicekti ama sonra toplantıdaymış diyerek ulaşamadığını söyledi. Aradığımı ona bildirmiş.

Yani arkadaşlar kurumdaki hiçkimsenin diğerinden haberi yok sanırım bu durumda bana bir tavsiye verebilir misiniz ne yapmam doğru olur. Şuan pazarlama müdürlerinin aramasını bekliyorum.

Bu arada konunun başında belirtiğim donör bölgeden 1800 greft alınıp bana 2500 ekim yapıldığı söylenmesi gibi bir endişem vardı greftleri alanla yerleştirenlerin farklı insanlar olması ve aralarındaki iletişim hatası yüzünden. Başta kuruntu diye düşünüyordum ama şuana kadar konuştuğum 4 kişinin benden ve durumdan haberi yok her seferinde yeniden anlatmak zorunda kalıyorum.

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #113 : 17 Ocak 2020, 21:54:49 »
Geçmiş olsun kardeşim

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 17 Ocak 2020, 21:56:04 »
Ona da ulaşsan fark etmeyecek, iade yapmamak için şekilden şekile giriyolar.

Comple

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #115 : 19 Ocak 2020, 00:16:13 »
Geçmiş olsun kardeşim

Eyvallah hocam sağolasın

Comple

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #116 : 19 Ocak 2020, 00:23:21 »

Yahu iade etmeyecek demedim ki, ona da ulaşsa aynı şeyleri söyleyecek telefondan ulaşmaya çalışmış ya ondan bahsediyorum. Yüz yüze görüşmesi lazım, böyle oyalıyolar bilerek.

Hocam farklı şehirde olduğum için de yüzyüze görüşmek için önceden bir söz almaya çalışıyorum ama dediğin gibi yuvarlak cümlelerle karşılaşıyorum ya da bir konuştuğumla bir konuştuğum aralarında habersiz oluyor vs. Senin imzanda 2 ekimin linki var senin bir tecrüben var mı bu konuda ?

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 19 Ocak 2020, 02:13:13 »
Hocam farklı şehirde olduğum için de yüzyüze görüşmek için önceden bir söz almaya çalışıyorum ama dediğin gibi yuvarlak cümlelerle karşılaşıyorum ya da bir konuştuğumla bir konuştuğum aralarında habersiz oluyor vs. Senin imzanda 2 ekimin linki var senin bir tecrüben var mı bu konuda ?
Yok kardeşim, bu konuda herhangi bir tecrübem yok. Ne desem yalan söylemiş olurum, hakkında hayırlısı olsun.

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #118 : 19 Ocak 2020, 02:40:25 »
Yazık olmuş,

Daha önce ekilen kökler, bir sonraki ekime engel teşkil eder mi acaba? Eder ise bir sonraki ekime maliyeti ne olur? Velev ki 9000 tl aldınız; başka bir yere yaptıracağınız ekim için yetecek mi- Bu nedenle soruyorum.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #119 : 19 Ocak 2020, 02:54:59 »
Maalesef iş iadeye gelince gerçek yüzleri ortaya çıkıyor. Zaten arkadaşın yaşadığı durum bugüne kadar herşeyi özetliyor. Çözüm için yol gösterme yerine biri diğerine göndermekle süreç bugüne gelmiş. Inşallah arkadaş parasını alırda en azından maddi yönden kafasını rahatlatır. Ama görünen  başı biraz daha ağrıyacağa benziyor.

Facebook Twitter Instagram