Gönderen Konu: PROTEZ SAÇTAN KURTULMAK İSTİYORUM  (Okunma sayısı 9328 defa)

Hekimoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
PROTEZ SAÇTAN KURTULMAK İSTİYORUM
« : 20 Temmuz 2016, 11:26:15 »
Merhaba arkadaşlar. 25 yaşındayım ve 4.5 yıldan fazladır protez saç kullanıyorum. İlkokulda dökülmeye başlayan saçlarımın gidişini ne yaptıysak engelleyemedik lisede tepem açıldı üniversitenin başında artık ön tarafta iyice açılmaya başladı. O zamanlar sosyal bi grup içinde olduğum için uzun süren ekim aşamaları ve o zaman internette bu denli forumlar olmadığı için ekimin başarısızlık ihtimalinden korkup kolay yoldan protez yaptırmayı seçmiştim. Yaşım genç olduğundan yan bölgelerde çok dökülme olmadığından protez çok sırıtmıyordu ama insan psikolojisi bu bağımlılığı bi yere kadar kaldırabiliyormuş bende pes etme aşamasına geldim. İsteyenlere özelden cevap verebilirim ama buraya saç ekimi ile ilgili tavsiye almaya geldim . Yaklaşık 1-2 yıldır dökülme durdu gibi. İstanbulda oturuyorum. Psikolojik olarak o kadar çıldırdım ki şuan işsiz olsam da ne kadar tutarsa tutsun gerekirse kredi çeker öderim diyorum. Siz tecrübeli arkadaşların istanbulda doktor greft sayısı gibi önerileriniz varsa almak isterim .

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: PROTEZ SAÇTAN KURTULMAK İSTİYORUM
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2016, 11:44:58 »
20 sene sonra kellik yasi 15 li yaslara dusecek heralde donorun guzel gozukuyor guzel bi doktorda emin ellerde guzel bi estetik kazanabilirsin forumdan yararlanabilir kararini verebilirsin

Hekimoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2016, 11:50:00 »
20 sene sonra kellik yasi 15 li yaslara dusecek heralde donorun guzel gozukuyor guzel bi doktorda emin ellerde guzel bi estetik kazanabilirsin forumdan yararlanabilir kararini verebilirsin
abiminde aynı yaşlarda başladı benim gibi babamında aynı yaşlrda başlamış . Doktorların hepsi zamanında ırsi deyip ilaç bile vermediler. Forumda zekeriya kul harici pek ekim kalmamış son zamanlarda. Bende diş hekimi olduğjm için bu derece ciddi işlemlerde hekim harici asistanlara güvenmek bana çok ütopik geliyor açıkçası .

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2016, 21:10:53 »
Hocam mümkünse protezli halinden de fotoğraf koyabilir misiniz? Merak ediyorum..Anlayan çıkıyor muydu?

Son olarak size tavsiyem 4-5 yıldır protez kullanıyorsunuz ve o saç derisi havasızlıktan zarar görmüştür. Yani bir anda protezi çıkarıp da direkt saç ektirmek o bölgede ne kadar başarılı olur bunu bir uzmanlara sormak lazım. Tavsiyem biraz açık bırakıp o bölgedeki saç derisinin yerine gelmesi ve tazelenmesi..

Dönor alan iyi duruyor. İyi ellerde iyi bir ekim çıkabilir, saç telleri de kalın.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Hekimoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2016, 21:49:57 »
Hocam mümkünse protezli halinden de fotoğraf koyabilir misiniz? Merak ediyorum..Anlayan çıkıyor muydu?

Son olarak size tavsiyem 4-5 yıldır protez kullanıyorsunuz ve o saç derisi havasızlıktan zarar görmüştür. Yani bir anda protezi çıkarıp da direkt saç ektirmek o bölgede ne kadar başarılı olur bunu bir uzmanlara sormak lazım. Tavsiyem biraz açık bırakıp o bölgedeki saç derisinin yerine gelmesi ve tazelenmesi..

Dönor alan iyi duruyor. İyi ellerde iyi bir ekim çıkabilir, saç telleri de kalın.
protez saç reklamı yapmak gibi olmasın aslında görünüş olarak güzel ama yapıştırılan bantlar 10 gün sonra falan ön tarafta hafif bi yükselme yapınca insanlar bi garip şekilde ön tarafın dibine bakıyolar ama anlam veremiyolar ne olduğuna yan tarafların sıklığı fena olmadığı için sırıtmıyor pek. Güzel görünse de her sabah yıkayıp fönlemek gerek.3 haftada bir işi gücü bırakıp bakıma gitmek 4.5 yılda nerden baksanız en az 12-13bin lira para harcamışımdır ve devam ediyor. yani kısaca bir yerden sonra değmiyor. sözlükte zekeriya kul harici doktor yok pek ondan doktor sordum aslında

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2016, 23:32:26 »
Valla gayette yakismis kardes sana ben bile dusunebilirim :)) guzelmis

Hekimoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2016, 00:00:49 »
dışı seni içi beni yakar kardeş aman diyeyim  :D

merder20

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2016, 16:59:09 »
dostum selam

güzel bir ekim yapılabilir sana kesinlikle önerebilirim. ben başka topiclerde de yazdım kendim de ekim yaptırdım ve sana açıkçası estepalace saç ekim merkezini altını çize çize önerebilirim. bakmadan veya görüşmeden geçme. hatta istersen kendi danışmanımla seni görüştüreyim belki ücrette de kolaylık sağlar.

Hekimoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Temmuz 2016, 17:58:32 »
Çok reklamvari geldi yazdığın hayatta güvenemem şu saatten sonra

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 22 Temmuz 2016, 18:39:49 »

Her konuya yazmış zaten, reklamcı olduğundan banlandı.

Bazı reklamcıları ibret olsun diye mesajlarını silmiyoruz. İnsanlar en azından reklama ihtiyaç duyan yerleri görsün diye.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

Hekimoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 22 Temmuz 2016, 19:27:13 »

Her konuya yazmış zaten, reklamcı olduğundan banlandı.

Bazı reklamcıları ibret olsun diye mesajlarını silmiyoruz. İnsanlar en azından reklama ihtiyaç duyan yerleri görsün diye.
aslında ekran görüntülerini alıp bir başlıkta toplamak lazım hepsini böyle bölük pörçük kalıyor 😄

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 22 Temmuz 2016, 23:55:10 »
Usta birsuru doktorun ekimini görüyorsun her doktordan ekim mevcut, ama sana tavsiyemm bi anda gidip 6000 greft ekilen yerlere de başvurma, ilk önceliğin on taraf olsun, on tarafa güzel bi 3000 greftlik bi ekim yaptır sonra da tepe bölgesine yaptırırsin daha saglikli olur, benim kendi fikrim z kul on tarafta çok iyi isler çıkarabilir donor sağlam çünkü, maddi durumunu bilmiyorum ama en önemlisi içine sinen birisine yaptır, 5bin verip tedirgin olacağına 10bin verip rahat ol, tabi bu benim gorusum

Hekimoglu

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Temmuz 2016, 12:02:36 »
Usta birsuru doktorun ekimini görüyorsun her doktordan ekim mevcut, ama sana tavsiyemm bi anda gidip 6000 greft ekilen yerlere de başvurma, ilk önceliğin on taraf olsun, on tarafa güzel bi 3000 greftlik bi ekim yaptır sonra da tepe bölgesine yaptırırsin daha saglikli olur, benim kendi fikrim z kul on tarafta çok iyi isler çıkarabilir donor sağlam çünkü, maddi durumunu bilmiyorum ama en önemlisi içine sinen birisine yaptır, 5bin verip tedirgin olacağına 10bin verip rahat ol, tabi bu benim gorusum
bu foruma kaydolmasam gerçekten ünlülerle poz veren bi seansta 5-6 bin eken yerlere kanar bi umut giderdim heralde tek tek teşekkür etmek lazım tüm başlık açanlara. Ama forumda bi kaç hocanın yoğunluğu var onun dışında muttalip keser hakan doğanay gibi hekimlerin işleri ya da dhi yapan hekimlerin çok örnekleri yok belki birileri onlardan bahseder diye açtım. İsveç kliniği diye bi örnek duymuştm mesela girip baktım youtube videolarına ekim sonucu diye protez saçlı insan koymuşlar . Sinirlerim tepeme sıçradı resmen çaresizlik hissini bilip iyi kandırıyorlar insanları

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Temmuz 2016, 14:30:02 »
zekeriya kuldan başka doktorlarda var tabiki
fiyat ve kalite doğru orantılı yerleri bulman lazım

5000 tl civarı ekim yapan orta kalite doktorlar var
30.000 tl ye yüksek kalite doktorlarda var 

önemli olan cebteki para

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Temmuz 2016, 14:39:45 »
Aynen öyle, ne kadar paran varsa o kadar iyi ekim yerleri olur, ama ekilen saçlarin yoğunluğu hiçbir zaman protezdeki kadar yoğun olmayacak

Facebook Twitter Instagram