Gönderen Konu: Protez ve flört  (Okunma sayısı 1623 defa)

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Protez ve flört
« : 02 Eylül 2023, 19:39:56 »
Şimdi diyelim protez yaptınız anca çok dikkatli bakınca anlaşılıyor öyle eğreti durmuyor yani flörtleştiğiniz kişi bunu anlarsa  sıkıntı olur mu? Böyle bir deneyimi olan var mı?

Ozannn

• Full Member
Ynt: Protez ve flört
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2023, 16:03:03 »
Öyle bir deneyimim olmadı veya şahit olmadım böyle bir duruma. Arti puan olmayacağı kesin, ama karşı taraf " protez kullanabilirsin, bazı insanlar da kullanıyor" ya da " ne gerek var, orijinal halin daha iyi" diyebilir. Bu biraz da flortlestigin kişinin bakış açısına ve karakterine bağlı.

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2023, 10:07:06 »
Evet haklısın kişiye bağlı biraz da

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2023, 13:42:04 »
Yüz güzelse, karşı taraf takmıyorsa kellik bile olur ama Türkiye'de kelliğe takmayan bir tane kadın duymadım. Benim hiç Türk sevgilim olmadı pek bilmiyorum ama söyleyenlerden duyduğum bu. O yüzden işin zor.

Benim sevgilim Güney Amerikalı mesela oralarda kısa saçlı, eli yüzü düzgün erkekler beğeniliyor. Kelliğe o yüzden çok takmıyorlar. Sevdiğim kız saçı 0'a vurunca beğendi zaten yüzüm de simetrik bir yüz şekli, bir tek burun kalkık gerisi iyi. Bir de oralarda seven çoğu kız erkekten kolay kolay vazgeçmiyor onu anladım. Biz de olsa kız mesela erkeğin protez taktığını öğrense anında nikah masasından bile kalkar. Bu işlerde dürüst olmak şart sonra dimyata pirince giderken elindeki bulgurdan olursun. İyi günler dilerim.  ;)

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2023, 14:48:42 »
" Kellige takmayan bir tane kadın duymadım Türkiyede". Bunlar saçma,abartı laflar. Gayette kel olup, göbekli olup istediği insanla beraber olan kişiler var. İlişki sadece saçlı olmakla ilgili bir olgu değildir. Siyasi görüşten tut, kendinle barışık olmaya, paradan egitime kadar bir sürü belirleyici etken var. Sizin bahsettiğiniz bakış açısı genellikle gelişmemiş ülkelerde olan bakış açısı. Pratikte böyle bir durum yok. Yani elbette kisinin kel olmamasi veya fit olması artı bir özelliktir ama tek belirleyici değildir.

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2023, 15:00:25 »
Yüz güzelse, karşı taraf takmıyorsa kellik bile olur ama Türkiye'de kelliğe takmayan bir tane kadın duymadım. Benim hiç Türk sevgilim olmadı pek bilmiyorum ama söyleyenlerden duyduğum bu. O yüzden işin zor.

Benim sevgilim Güney Amerikalı mesela oralarda kısa saçlı, eli yüzü düzgün erkekler beğeniliyor. Kelliğe o yüzden çok takmıyorlar. Sevdiğim kız saçı 0'a vurunca beğendi zaten yüzüm de simetrik bir yüz şekli, bir tek burun kalkık gerisi iyi. Bir de oralarda seven çoğu kız erkekten kolay kolay vazgeçmiyor onu anladım. Biz de olsa kız mesela erkeğin protez taktığını öğrense anında nikah masasından bile kalkar. Bu işlerde dürüst olmak şart sonra dimyata pirince giderken elindeki bulgurdan olursun. İyi günler dilerim.  ;)

Tabi ciddi bir ilişki olacaksa söylerim bi süre sonra hatta bi kez kazıtırım bak ben aslında böyleyim derim ben de istemem saça kafayı takmış bir kadını hayatıma sokmayı

Yüz şeklim biraz elmas şekli gibi alnım eğimli kazıtmayı denedim kafa şeklim güzeldir belki alnımın eğri olması bozuyordur biraz bozuyorsa fakat şu sıkıntılar yüzünden kazıtmak da pek gitmiyor bana

Burnum gerçekten büyük
Kafamın üstünde benler var
Kafamın arkasında ve üstünde buruşuklar var

Zaten amerikada yaşasaydım saçım belki şu an nw4 falandı :D 

" Kellige takmayan bir tane kadın duymadım Türkiyede". Bunlar saçma,abartı laflar. Gayette kel olup, göbekli olup istediği insanla beraber olan kişiler var. İlişki sadece saçlı olmakla ilgili bir olgu değildir. Siyasi görüşten tut, kendinle barışık olmaya, paradan egitime kadar bir sürü belirleyici etken var. Sizin bahsettiğiniz bakış açısı genellikle gelişmemiş ülkelerde olan bakış açısı. Pratikte böyle bir durum yok. Yani elbette kisinin kel olmamasi veya fit olması artı bir özelliktir ama tek belirleyici değildir.

Aynen kelliğe takmayanlar da var kazıtınca yine  dışarıda bakanlar oluyor tabi saçlı halim kadar değil kadınlarla iletişim giyinmeyi bilme vs vs daha ciddi bir etken.

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2023, 15:38:14 »

Haklı olabilirsin ama ben Türkiye ile ilgili söyleneni ilettim. Kendim bir şey yazmadım. Geneli böyle, kel erkeğe kız verilmez ve ayrıca bizdeki kadınlarda uzun saç takıntısı var. Bakış açısı ne alaka. Hadi benim sevgilim Kolombiyalı gelişmemiş diyebilirsin ama Brezilya ve Arjantin'de de durum bu. Hadi oralarda gelişmemiş olsun ama biz onlardan daha mı fazla gelişmişiz? Her konuda listenin son sıralarına giren bazen Yunanistanla bile yarışamayan bir ülkeyiz bana gelmiş gelişmişlikten bahsediyorsun.

Ha şu bu diyorsun, kellik olmaz ama sevdim dediğin kişiyi gerçekten seversen ancak gerçek sevgi yoksa belki zenginlikle olur o da pek sağlıklı olmaz. Siyaset olabilir, saygı olabilir, ilgi olabilir veya güleryüz olabilir ama önemli olan onun sevmesi. Biri seni sırf saçın dökülüyor diye bırakıyorsa hiç sevmesin keza saçını ektirip yanındaki kadını boşayan erkekler de sevmesin. Bunun adı sevgi bile değildir. Aşk, sevgi dediğin şeyler ölene kadar olmalıdır, beni sevmiyorsa hiç aşık olmamıştır zaten olay bu. Ben ona sevgi demem. Tekrardan iyi günler dilerim.  ;)

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2023, 15:39:46 »
Haklısın, yüz şekli tek denklemde yetmiyor ayrıca burun, göz şekli, ben ya da kafa yapsı önemli ama elmas yüz simetrik olur. Bende de oblong var bir tek burun kalkık gerisi iyi. Çene kemikleri belirginse kellikte çok işe yarıyor. Benim çok olmasa da biraz belli oluyor diyeyim sana.

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2023, 16:00:22 »
Çene kemikleri çok olmasa da belirgin benim de evet yüzüm simetriktir buruşuklar ve benler sinir bozuyor sadece
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2023, 16:37:32 Gönderen: stayinalive »

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2023, 18:39:48 »
Haklı olabilirsin ama ben Türkiye ile ilgili söyleneni ilettim. Kendim bir şey yazmadım. Geneli böyle, kel erkeğe kız verilmez ve ayrıca bizdeki kadınlarda uzun saç takıntısı var. Bakış açısı ne alaka. Hadi benim sevgilim Kolombiyalı gelişmemiş diyebilirsin ama Brezilya ve Arjantin'de de durum bu. Hadi oralarda gelişmemiş olsun ama biz onlardan daha mı fazla gelişmişiz? Her konuda listenin son sıralarına giren bazen Yunanistanla bile yarışamayan bir ülkeyiz bana gelmiş gelişmişlikten bahsediyorsun.

Ha şu bu diyorsun, kellik olmaz ama sevdim dediğin kişiyi gerçekten seversen ancak gerçek sevgi yoksa belki zenginlikle olur o da pek sağlıklı olmaz. Siyaset olabilir, saygı olabilir, ilgi olabilir veya güleryüz olabilir ama önemli olan onun sevmesi. Biri seni sırf saçın dökülüyor diye bırakıyorsa hiç sevmesin keza saçını ektirip yanındaki kadını boşayan erkekler de sevmesin. Bunun adı sevgi bile değildir. Aşk, sevgi dediğin şeyler ölene kadar olmalıdır, beni sevmiyorsa hiç aşık olmamıştır zaten olay bu. Ben ona sevgi demem. Tekrardan iyi günler dilerim.  ;)

Bakış açısı çok alaka. Ben 30 yaşındayım, hayatımda " kel adama kız verilmez" diye bir şey duymadim. Duyan varsa yazsın. ;D Ne alaka yani illa saçlı mi olman lazım evlenmek için?  Yazdıklarımı anlamadığın o kadar belli ki. Ben de zaten gelişmemiş olduğumuzu söylüyorum senin dediklerin üzerinden. Brezilya, Arjantin gelişmemiş ülkeler evet. Kültürlü birisi " kele kız vermem" demez mesela. Bunu anca psikolojik olarak sağlıksız veya karacahil birisi der. Diğer yazdıkların başka şeyler, kişi sonradan da aşık olabilir birine veya kel birine de aşık olabilir. Anayasada mi yazıyor " aşk illa saçlı biriyle yaşanır " diye. Kendini geliştir arkadaşım, saç önemsiz değil ama her şey saçta değil.

Maksimumkalite

• Full Member
« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2023, 18:53:49 »

Bakış açısı çok alaka. Ben 30 yaşındayım, hayatımda " kel adama kız verilmez" diye bir şey duymadim. Duyan varsa yazsın. ;D Ne alaka yani illa saçlı mi olman lazım evlenmek için?  Yazdıklarımı anlamadığın o kadar belli ki. Ben de zaten gelişmemiş olduğumuzu söylüyorum senin dediklerin üzerinden. Brezilya, Arjantin gelişmemiş ülkeler evet. Kültürlü birisi " kele kız vermem" demez mesela. Bunu anca psikolojik olarak sağlıksız veya karacahil birisi der. Diğer yazdıkların başka şeyler, kişi sonradan da aşık olabilir birine veya kel birine de aşık olabilir. Anayasada mi yazıyor " aşk illa saçlı biriyle yaşanır " diye. Kendini geliştir arkadaşım, saç önemsiz değil ama her şey saçta değil.

Sen de haklısın ama ben bunları belki de pek anlamıyorum. Kel ve yakışıklı olduğumu düşünen biriyle sevgili olduğum için olabilir yani senin söylediğin daha doğru gibi sonuçta her kadın bir değil ama her erkek de bir değil.  |-onayisareti-|

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #11 : 04 Eylül 2023, 19:24:45 »
Eyvallah emin ol kimse böyle düşünmüyor. Düşünenler dediğim gibi sorunlu ve cahil tipler. Öyle olsa misal Turkiyede evlenilecek erkek bulmak zor olurdu. Turkiyedeki erkeklerin geneli obezite sınırında, saçları dökük veya bir kısmı dökülmüş kişilerden oluşuyor:)))

destroy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 10 Eylül 2023, 23:00:11 »
10 sene kullandım hiçbir kız arkadaşım ben demeden anlamadı , söyleyince de problem yapmadılar şaşırdılar hatta baya iyi duruyor gibi yorumlar yaptılar.

Gamer

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Eylül 2023, 06:22:47 »
10 sene kullandım hiçbir kız arkadaşım ben demeden anlamadı , söyleyince de problem yapmadılar şaşırdılar hatta baya iyi duruyor gibi yorumlar yaptılar.

Seni sevdiklerinden çaktırmamışlardır knk

hermanoo

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Kasım 2023, 14:09:02 »
Aga böyle boş şeyler düşünmeyin bizzat yaş genç protez kullanıyorum ve bunu ilişkilerimde hep söyledim söyleyeceğim bunun ayıp bir şeyi yok kafayımı yediniz? eğer sırf bundan soğuyacak kadın varsa defolup gidebilir hayatımdan bizzat çok mutlu olurum. Siz protezi kendinizi iyi hissetmek için kullanın kadınlar ne der etraftakiler ne der diye değil.

Facebook Twitter Instagram