Gönderen Konu: Kellik ve Flört  (Okunma sayısı 3716 defa)

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
Kellik ve Flört
« : 20 Ağustos 2020, 11:34:03 »
Eğer kelsen etrafındakilerin kızlar kellere bakıyormuş Keller daha karizmaymis yok kazit öyle gez yalanlarına sakın inanmayın hemen kendinize uygun tedaviyi araştırın ilaç protez saç ekimi neyse hiç vakit kaybetmeden bütün herşeyi askıya alıp önce saç probleminizi çözün ben 15 yıl kel kezdim bırak flört etmeyi anlık kesişme bile yaşamadım kızların radarına bile girmiyorsunuz aciyor ve igreniyorlar korkan bile vardır ....

Not : Tok açın halinden anlamaz nw6 üzeri kel olmayanlar anlamaz mevzuyu.
Şu halime bakın kafanın yarısi yok

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Kellik ve Flört
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2020, 11:48:07 »
Boş bir konu. Donanımhaberdede var bu tip boş konular. Tipik sosyal medya konularından

Benim çevremdede kel olup güzel kişilerle evlenen kişiler baya var ve bu kişiler zengin de değil.

Kızlar önce saça değil önce işine bakarlar, düzenli bir gelirin var mı ona bakarlar.

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2020, 11:50:26 »
Boş bir konu. Donanımhaberdede var bu tip boş konular. Tipik sosyal medya konularından

Benim çevremdede kel olup güzel kişilerle evlenen kişiler baya var ve bu kişiler zengin de değil.

Kızlar önce saça değil önce işine bakarlar, düzenli bir gelirin var mı ona bakarlar.

Sen kelmisin nw6 veya üzeri?
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi minoxidil , avodart , ketoral sampuan , vitamin d3 , Dermaroller

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Ağustos 2020, 11:52:06 »
Ya yemişim kızların bakmasını hocam bırakın bu takıntıları insanlar iletişim ile bir birlerinden hoşlanır kendinizi geliştirin konuşma tarzı kalite vs
Global Moderator

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Ağustos 2020, 11:52:37 »
Kel değilim sadece tepe ortasında bir çok tüyleşmiş saçım var ve ona çözüm için de gerekli ilaca başladım zaten
Nw 1.5-2 arasıyım sanırım ama tepeden değil yandan, ön çizgi de hiç bozulmadı

Bu konular çok komik geliyor bana. Lakin genellikle ergen, asosyal kişiler açarlar Donanımhaberde. Senin yaşında birinin açması şaşırttı

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Ağustos 2020, 11:53:14 »
Bu aralar her kelin derdi flort mu yoksa ben mi boyle algiliyorum anlayamadim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2020, 11:55:53 »
Bu aralar her kelin derdi flort mu yoksa ben mi boyle algiliyorum anlayamadim

Konu flört zaten kelsen flört yok başka bi sorun yok
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi minoxidil , avodart , ketoral sampuan , vitamin d3 , Dermaroller

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Ağustos 2020, 11:56:41 »

Dostum saçı olan çok mal tip var saçla olmaz bu işler.
Global Moderator

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2020, 11:57:35 »
Kel değilim sadece tepe ortasında bir çok tüyleşmiş saçım var ve ona çözüm için de gerekli ilaca başladım zaten
Nw 1.5-2 arasıyım sanırım ama tepeden değil yandan, ön çizgi de hiç bozulmadı

Bu konular çok komik geliyor bana. Lakin genellikle ergen, asosyal kişiler açarlar Donanımhaberde. Senin yaşında birinin açması şaşırttı

Kardeş tok açın halinden anlamaz birgün nw6 üzeri olursan hatırlarsın beni...
  • Yaşınız 38

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2020, 11:58:52 »
Dostum bu isler sac isi degil.
Sacla olacak isler hic degil.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Ağustos 2020, 11:59:21 »
Kardeş tok açın halinden anlamaz birgün nw6 üzeri olursan hatırlarsın beni...

Boş yapıyorsun aynı Donanımhaberdekiler gibi

Ben kendi çevremden gözlemliyorum zaten seni anlamaya ihtiyacım yok. Kaç tane kel olup ve ortalama bir maaş alıp(lakin düzenli işleri var) güzel kızla evlenen bir çok kişi görüyorum

Senin tarzında kişiler çevremde hiç yok, nedense hep sosyal medyada ve özellikle Donanımhaberde varlar

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 20 Ağustos 2020, 12:03:41 »
Boş yapıyorsun aynı Donanımhaberdekiler gibi

Ben kendi çevremden gözlemliyorum zaten seni anlamaya ihtiyacım yok. Kaç tane kel olup ve ortalama bir maaş alıp(lakin düzenli işleri var) güzel kızla evlenen bir çok kişi görüyorum

Senin tarzında kişiler çevremde hiç yok, nedense hep sosyal medyada ve özellikle Donanımhaberde varlar

Boş yapan sensin kardeş kel değilsin ben sana 15 yıldır kelim diyorum kafanda saç varken olmayanlar hakkında yorum yapıyorsun boş un kralını yapıyorsun gerek yok
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2020, 12:16:32 Gönderen: Ersin Yüksel »
  • Yaşınız 38

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 20 Ağustos 2020, 12:32:29 »
Şunu sormak istiyorum

Spor yapıyor musun ? Fiziğin iyi mi ( Manken fiziği gibi uzun ince demiyorum sadece iyi mi )

Stilin veya tarzın iyi mi ? Ya da hangisine sahipsin ? ( Causal, business casual, retro , man in Black, basic vb ya da karışım )

Kişisel bakımın nasıl ? (Cilt,vücut vb.)

Sosyal statün iyi mi ? En azından bir söz sahibi olabiliyor musun ?

Hangi modeldesin ? (Alpha, Beta, Omega, Sigma ya da Gamma)

Genel kültürün nasıl ? Yani ortamda bir konu açıldığında bir şeyler söyleyebiliyor musun ?

Sanatla aran iyi mi ya da bir hobin var mı ?

Eğer tüm saydıklarım ve aklıma gelmeyen şeylerden olabildiğince en iyisine sahipsen ve ona rağmen kadınların birisinden bile ilgi görmüyorsan ancak o zaman evet sebebi kellik diyebiliriz.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Ağustos 2020, 12:45:05 »
Şunu sormak istiyorum

Spor yapıyor musun ? Fiziğin iyi mi ( Manken fiziği gibi uzun ince demiyorum sadece iyi mi )

Stilin veya tarzın iyi mi ? Ya da hangisine sahipsin ? ( Causal, business casual, retro , man in Black, basic vb ya da karışım )

Genel kültürün nasıl ? Yani ortamda bir konu açıldığında bir şeyler söyleyebiliyor musun ?

Eğer tüm saydıklarım ve aklıma gelmeyen şeylerden olabildiğince en iyisine sahipsen ve ona rağmen kadınların birisinden bile ilgi görmüyorsan ancak o zaman evet sebebi kellik diyebiliriz.
Yukarda saydigin ozellikler arkadasta olsa zaten flort sorunu olmazdi, buraya da gelip bu basligi acmazdi.

Ersin Yüksel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 20 Ağustos 2020, 17:17:05 »
Şunu sormak istiyorum

Spor yapıyorum fiziğim iyi , sigmayim fotogracida çalışıyorum genel kültürüm felan iyide malesefki bunlar kel olduğunu değiştirmiyor spor yapan kültürlü kelim
  • Yaşınız 38

Facebook Twitter Instagram