Gönderen Konu: Taylandlı Bilim İnsanları Kellik Sorununu Ortadan Kaldırdıklarını Açıkladı  (Okunma sayısı 759 defa)

athena

• Sr. Member
Kellik sorununu ortadan kaldırmak amacıyla yapılan çalışmalara bir yenisi daha eklendi. Tayland'daki  Chulalongkorn Üniversitesi'nden bilim insanları, mangrov ağaçlarından kelliği tedavi edebilecek bir özü keşefettiklerini ifade etti. Farmakognozi ve Farmasötik Botanik Fakültesi'nden Prof. Wanchai Deeknamkul, maddenin saç dökülmesini önlemenin yanı sıra saç büyümesini de desteklediğini söyledi. Mangrov ağacından elde edilen 'Avicennia Marin' adlı özün içerisindeki 'Avicequinon-C' adlı kimyasalın insanoğlunun en büyük estetik dertlerinden biri olarak gördüğü kelliğe çözüm olabileceğine inanılıyor. Tayland'da kelliğe çözüm olabilecek ürün 6 ay içinde piyasaya sürülecek.

kaynak: internet sitesi

oralminoxidil

• Hero Member
işe yaramaz

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Resimlerde Tarama Şekli Modifiyesi Var Gibi Geldi Bana, İnanmıyorum Ama İnşAllah Doğrudur.. :D |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Yine gözümüz yükseklerde...:)
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
 senelerdir kellik sorun olmaktan çıktı kelin ilacı bulund diye ara ara haberler çıkar
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

unverm

• Hero Member
Resimlerden de anlaşılacağı üzere bir işe yaramamış.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fotoğraflar ilacın ne kadarda etkili olduğunu açıkça göstermiş.. 6 ay beklemeye hacet kalmamış:)

Facebook Twitter Instagram