Gönderen Konu: Flört  (Okunma sayısı 836 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Flört
« : 08 Mayıs 2021, 17:41:40 »
Bir kız var arkadaşlar 6 aydır konuşuyoruz ama 3 aydır flort gibiyiz biraz cıvık Fransızca sinavimi yapıyor öyle konuşmaya başladık Fransa'da yaşıyor ama  aynı memleketliyiz velhasıl sürekli bana fotolar atıyordu işte bende yürüyordum baya hoşuma gidiyordu işte sürekli şunu izle bunu yapalım neyse bugün bana şey yaptı işte flört gibi konuşuyoruz felan dedi bende evet dedim neyse sonradan işte ben görmediğim kişiden oturmadigim kişiden hoslanamam felan yaptı dedim bende yapamam ama uzaktanda bir tık düştüm sana dedim baktım iste yakışıklısın zekisin cart cırt demeye başladı dedim kasma kendini sen beni yanlış anladın dedim tamam ben yanlış anlamışım aramızdaki samimiyeti dedim sizce her gün foto atan günaydın yazan kalplerin havada uçuştuğu birisi neden birden böyle yaptı

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Ynt: Flört
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2021, 17:47:10 »
Herkes bir derdini açmış bende içimi dökmek istedim sadece
  • Yaşınız 25

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2021, 18:06:50 »
Herkes bir derdini açmış bende içimi dökmek istedim sadece

dök kral dök tabi de kızlarsoruyora dönmüş ortam :)

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2021, 18:57:21 »
Ya donanımhaberde de vardın sen bıktık ya bıktık
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Mayıs 2021, 20:47:05 »
dök kral dök tabi de kızlarsoruyora dönmüş ortam :)
he valla
sac ekim forumu mu kizlarsoruyor mu belli değil

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 08 Mayıs 2021, 21:34:35 »
Kaldırın ağa bunu bir an duygusal boşluğuma geldi yakın arkadaşlarımla böyle mevzular konusmuyorum
  • Yaşınız 25

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2021, 22:23:52 »
Konuş içinde kileri dök eğer bir iliş ki olsa uzaktanda güven ver senin bu konuda düşünceni öğrenmek için olumsuz soru ile gelir kadınlar genelde yapıları bu.
Global Moderator

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2021, 06:08:10 »
Konuş içinde kileri dök eğer bir iliş ki olsa uzaktanda güven ver senin bu konuda düşünceni öğrenmek için olumsuz soru ile gelir kadınlar genelde yapıları bu.
Abi işte özelsin söylesin böylesin foto atıyor boyle foto kimseye atmıyorum felan sonra flört değiliz zoruma giden şey ben salak gibi düştüm dhdhdh dedim flortuz heralde dedi değiliz dedim ben yanlış anlamışım kb  en son taviz verdiğim kız dı duygusal anlamda cocukkken aşıktım sonra Fransa'ya tasinmislardi işte onun hatrina duygusal davrandım yoksa duygusal değilimdir
  • Yaşınız 25

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Mayıs 2021, 06:51:39 »
he valla
sac ekim forumu mu kizlarsoruyor mu belli değil

Buradaysan 3 kez havlamanı istiyorum.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 13 Mayıs 2021, 10:40:25 »
yahu bilader kız apaçık artık yüzyüze oturalım konuşalım bi buluşalım demiş senden sanırım bi buluşma teklifi vs gelmeyin ce yada planlaması kız da yüz bulamadığını düşünerek yüz vermeyi kesmiş net
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 13 Mayıs 2021, 10:47:57 »
yahu bilader kız apaçık artık yüzyüze oturalım konuşalım bi buluşalım demiş senden sanırım bi buluşma teklifi vs gelmeyin ce yada planlaması kız da yüz bulamadığını düşünerek yüz vermeyi kesmiş net
Reis Fransa'ya mı gideyim 😂😂 1 ay sonra gelecek kendi söyledi zaten gelince ilk isim senle buluşmak olcak felan diye doğru tespit yapmışsın bu işlerin erbabı bir reise benziyorsun sen fhdhdh
  • Yaşınız 25

mustafakorhan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 17 Mayıs 2021, 15:11:49 »
Genel sohbet kategorisi olduğu için olur olmadık her konu hakkında başlık açılabilir diye düşünüyorum. Arkadaş da derdini yazmış işte, maksat muhabbet dönsün :)
  • Yaşınız 28

Facebook Twitter Instagram