Gönderen Konu: TRANSEST erkan vurala ektirdim çok pişmanım.dhi yöntemıyle kıme ektıreyımŞİKAYET  (Okunma sayısı 21081 defa)

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayvana post eker gibi duzensiz ve açıya dikkat etmeden ters yönde saç ekti kafami mahvetti.enseden çikardigi saç köklerini bir an once bitsin diye ekim yerine rastgele ekmis.bosluklari doldurmak yerine bosluk olmayan yerlere bile sac ekmis.enseden fazladan greft çıkarmis.madem cikardin o greftleri bosluk olan yerlere ve açısına dikkat ederek ekki işe yarasin.saç olan yerlere ekmenin anlami ne.kendileriyle konusmak istedim beni watsaptan engelledi.kasaba saç ektirirsen olacagi bu

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence kendisi ile görüşün ve düzeltme isteyin...ya da varsa eliniz de bir belge mahkemeye başvurup şikayetçi olabilirsiniz...

Leonidas

• Hero Member
whatsapp dan engelledikten sonra gidip yüz yüze görüştünüz mü ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Erkan beyin şu an ekim yaptığı merkezin adı nerdir?
Global Moderator

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beni engelledikten sonra yuzyuze gorusmedim.cunku kendileri istanbulda bense farkli sehirdeyim.zaten konusmak yerine seni engelleyem biriyle gidip yuzyuze ne gorusceksinki.insan hakkina musteri hasta memnuniyetine onem veren biri olsaydi engellemek yerine magduriyetinizi anliyorum uygun bir zamanda gelin saçınızi düzeltelim hatamizi telafi edelim derlerdi.adama söver gibi engellemezlerdi.erkan vural şu an nerde ekim yapiyor bilmiyorum.mahkemeye verin hakkinizi arayin demisinizde ekimden once bir kagit imzalatiyorlar ve senin elinde orda saç ektirdigine dair bir delil filan olmuyorki.işi kilifina uydurmuslar hersey hastanin 4000 4500 lirasini alana kadar.parayi aldiktan sonra resmen bir kobaydan farkın yok.transest firmasina erkan vurala ektirdigime cok pismanim saclari mi duzeltemiyorumda.bide acelesi neyse 3 5 gün sonrasi yerine ekimden sonraki günde kafami yikadilar muhtemelen ordada bir çok greft oynamistir ölmustur çıkmistir vs.

Leonidas

• Hero Member
Beni engelledikten sonra yuzyuze gorusmedim.cunku kendileri istanbulda bense farkli sehirdeyim.zaten konusmak yerine seni engelleyem biriyle gidip yuzyuze ne gorusceksinki.insan hakkina musteri hasta memnuniyetine onem veren biri olsaydi engellemek yerine magduriyetinizi anliyorum uygun bir zamanda gelin saçınızi düzeltelim hatamizi telafi edelim derlerdi.adama söver gibi engellemezlerdi.erkan vural şu an nerde ekim yapiyor bilmiyorum.mahkemeye verin hakkinizi arayin demisinizde ekimden once bir kagit imzalatiyorlar ve senin elinde orda saç ektirdigine dair bir delil filan olmuyorki.işi kilifina uydurmuslar hersey hastanin 4000 4500 lirasini alana kadar.parayi aldiktan sonra resmen bir kobaydan farkın yok.transest firmasina erkan vurala ektirdigime cok pismanim saclari mi duzeltemiyorumda.bide acelesi neyse 3 5 gün sonrasi yerine ekimden sonraki günde kafami yikadilar muhtemelen ordada bir çok greft oynamistir ölmustur çıkmistir vs.

yüz yüze görüşme olayı daha iyi olur diye dedim. sonucta engellemek basit ama yüzünüze farklı konuşurlar sonucta.
sizin durumunuza cidden üzüldüm.. giden para olsun hocam 4.500 değil 45.000 olsun kazanılır gene ama o giden greftler gittimi gelmiyo malesef..
ikinci bi ekim düşünüyomusunuz baska bi merkezde ? en azından ön hattı düzelttirebilirsiniz.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İmzalattikları kağıtın bir örneği yok mu siz de...oradan hareket edebilirsiniz...şikayet için...

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet 2.ekimi dusunuyorum.erkan vuralin yan tarafa ektigi grefleri sökturup duzgun aciyla ektirmek ve diger yerdeki acikliklari doldurmak istiyorum ama ensede az.erkan ekimde bana demisti enseden 1500 filan daha cikar demisti.sakaldan ve vucut killarindan eken varsa biraz enseden biraz sakaldan ve vucut killarindan bosluklari kapattirmak istiyorum önü duzeltmek filan

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayir bendede bir örnek yok.hasta sikayet etmesin diye açik kapi birakmiyorlar.oyleki ekimden sonra kafa bakim kremi şuydu buydu gibi vsleri bile vermeyen bir klinikten bahsediyorum.hersey parani alana kadar ekimden bir gun once parayi mutlaka yatirmam gerek diye sart kostular bi gorevliyle beni atmye para cekmeye yolladilar.cok pismanim hem ters aciyla ekti ayricada genel olarak ekimdede saga dogru yatik ekiyor saclari.sanki hafiften saga meyilli taramis gibi.ilhan serdaroglu 5000 liradan bir kurus inmedi.transest 4000i kabup edince ektirdik.cok pismanim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
doktor değil ve sağlıkçı değilse nasıl ekim yapıyor bu insanlar sağlıkçı olmayan biri dünyanın en iyi ekimini yapsa şikayet ederim cimere burada paylaşımını görsem

Doktor olup Ekim yapan sağısı 2 elin parmağını geçmiyor:)

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Artik ekimde kafayi komple deldikleri icin orda var olan zayif saçlarda veya ot sulari veya yaglar sürdukce çikabilcek saç kökleride ölmüş.artık ne sürersem sureyim zayif zayif saçlarsa çikmiyor.hem paramdan oldum hem saçlarimdan hem goruntumden.tam bir rezillik

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şimdi Erkan vural saç ekimi yaptığı kişilerin sorunları olunca saçları çıkmayınca engelliyorsa insanlar neden kendisine saç ektirsin? Doktor değil sağlıkçı bile değil yani saç ekmesi yasal değilken.
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
Doktor olup Ekim yapan sağısı 2 elin parmağını geçmiyor:)

iyide adam sağlıkçı bile değil diyorlar bu duruma ne diyorsun sence burda savunulacak bir taraf varmı resmen suçluya ortak oluyorsun yasa bunun neresinde.
konyalı kardeşim bu adam ne iş yapıyor asıl mesleğini nedir biliyormusun.

Leonidas

• Hero Member
iyide adam sağlıkçı bile değil diyorlar bu duruma ne diyorsun sence burda savunulacak bir taraf varmı resmen suçluya ortak oluyorsun yasa bunun neresinde.
konyalı kardeşim bu adam ne iş yapıyor asıl mesleğini nedir biliyormusun.

hocam adam bu yorumu yaptığı için neden suçlu olsun ki?
söylediği söz de yalan değil yani , saç ekimi yapan merkezleri ortalamaya vursak 10 merkezin 2 tanesi dr diğerleri değil.
orta da bi yalan dolan yok yani. gerçekten de durum bu.
bu durumu belirtmek savunmak da değil bence ben ortada bi savunma göremedim.
acı gerçekler desek daha doğru :) ama şu da gerçek dr olup iyi sonuç alamayan da var, dr olmayıp muhteşem sonuç alan da var..
şimdi böyle dedim diye savunmuş olmayayım ama, savunmak için söylemiyorum.
gerçekten dr olmadığı halde süper sonuç alan merkezler var.

Facebook Twitter Instagram