Gönderen Konu: Saç ekimi açısı ve doğallık  (Okunma sayısı 1611 defa)

Shadow_Nirvana

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi açısı ve doğallık
« : 24 Mayıs 2019, 21:15:24 »
Arkadaşlar merhaba, ben yakın bir zamanda Şahin Çelik'e saç ektireceğim. Ancak kafama takılan bir soru var, bunu son dönemlerde baktığım tüm saç ekimi son dönem sonuçlarda, saçların dik dik çıktığı ve herkesin buna göre saç stili verdiğini görmekteyim. Özellikle Şahin Çelik'in saç ekimlerine herkes çok başarılı olmuş diyor ancak çoğu saç ektirenin saç modeli Johnny Bravo'dan hallice.

https://www.google.com/url?sa=i&source=imgres&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiK7a-Z4rTiAhUDr6QKHQBiBn0QjRx6BAgBEAU&url=https%3A%2F%2Fwww.deviantart.com%2Ftonygameman%2Fart%2FJohnny-Bravo-Does-the-Monkey-with-DEATH-BATTLE-785600680&psig=AOvVaw1SsJHBZjiEDo727NpUdu8c&ust=1558807930696805

Benim saçım ince ve sarı-kahverenkli, şu ana kadar da hiç saçımı dikmedim hep yatay kullanıyorum. Üstelik bu şekilde dik görünümlü saçlar nakil tutsa bile bir garip gözüküyor bence, bölümümüzdeki bi arkadaşımız yaptırdı, biraz çim adam gibi, bir de seyrek olunca mı nedir, dik dik kalın telli saçların arasından parıldayan bir kafa derisi çok garip duruyor.

Velhasıl kelam, ameliyata birkaç gün kala epey korkmaya başladım ya benim de böyle garip gözükürse diye  :'( :'(

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi açısı ve doğallık
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2019, 07:54:25 »
Şahin dik açılı ekimi görmedim ama kendisiyle özellikle konuş yön konusunu sorun olmaz
Global Moderator

Zobizeretta

• Full Member
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2019, 15:41:31 »
Fiyat ve performans olarak başarılı tabi eksikleri olabilir saç yönlerinde problem var gibi durmuyor ekimlerinde.

yilmazemirhan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2020, 19:21:23 »
Doktorunuzla konuşursanız ona göre bir yol çizersiniz

Facebook Twitter Instagram