Gönderen Konu: Kafamın durumu sizce saç simülasyonu için uygun mu ?  (Okunma sayısı 410 defa)

selimgs

• Newbie
  • *
Herkese merhabalar,

2013 yılında transmed'de saç ektirdim ve sonuçtan pek memnun olduğum söylenemez. O güne göre çok daha az saçım var şu an, belki ektirmesem tepem iyice bomboş olacaktı diye kendimi avutuyorum anca. İkinci ekim, protez, saç simülasyonu vs araştırırken bu yönteme denk geldim ve açıkçası ilgimi çekti. Birkaç yerle görüştüm, yaklaşık fiyatlar aldım ve uygulama yapanlar iyi sonuç alabileceğimi söylüyor ama bir de burada tecrübesi olan ve ticari kaygı gütmeyen arkadaşlara sormak istiyorum. Bilhassa kafamın arka kısmı beni biraz korkutuyor çok çok az saç olduğu için acaba orası kötü gözükür mü? Normalde saçları bu resimdekinden bile kısa tutuyorum bu arada. Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkürler,

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Kafamın durumu sizce saç simülasyonu için uygun mu ?
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2019, 15:54:17 »
Alan da pek saç yok bu kadar kel kafada saç simülasyonu memnun eder mi bilemiyorum
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 20:42:07 Gönderen: Hintell »
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

selimgs

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2019, 16:29:12 »
Ben de bilemedim işte o yüzden benzer durumda yaptıran var mı diye sorayım dedim :)

Moraless

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Temmuz 2019, 00:01:33 »
sürekli üç numara traşlı gezebilirim diyorsan simülasyon güzel olur ama yok saçlar arada biraz uzarsa gene olurmu diye soruyorsan kesinlikle olmaz bence o zaman çok sırıtır.

bold

• Full Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #4 : 19 Temmuz 2019, 15:26:39 »
Nacizane tavsiyem sacini 1 numaraya vurup oyle birakmak, gayet dogal ve sportif olur. Bu kadar dokulmeye sac dovmesi dogal durmaz, anlasilir ve sikinti yasarsin. Internette ornekleri var, sifir sacli insanlarin yaptirdigi dovmeler, dogal durmuyor.

Gordugun fotolari degerlendirirken lutfen isigi da goz onunde bulundur. Karanlik ve los ortamlarda dovme belli olmayabilir ancak spot, gun isigi, iyi aydinlanmis yerlerde goruntu cok farkli olacaktir.

müneccim

• Newbie
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Temmuz 2019, 16:50:07 »
Nacizane tavsiyem sacini 1 numaraya vurup oyle birakmak, gayet dogal ve sportif olur. Bu kadar dokulmeye sac dovmesi dogal durmaz, anlasilir ve sikinti yasarsin. Internette ornekleri var, sifir sacli insanlarin yaptirdigi dovmeler, dogal durmuyor.

Gordugun fotolari degerlendirirken lutfen isigi da goz onunde bulundur. Karanlik ve los ortamlarda dovme belli olmayabilir ancak spot, gun isigi, iyi aydinlanmis yerlerde goruntu cok farkli olacaktir.

aynen katılıyorum çok doğru tespitler.

Hublot

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2019, 16:53:29 »
Çok güzel kaliteli bir protezle güzel bir sonuç alırsınız...size saç yakışır arkadaşım...simülasyon için kazitmaniz lazım ...

faikkor

• Newbie
  • *
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2019, 20:24:59 »
buna biraz zor olur ya

Facebook Twitter Instagram