Gönderen Konu: Saç dökülmesine karşı tedavi başlangıcı xpecia+hairforte "Resimli"  (Okunma sayısı 1898 defa)

ogzzturk

• Newbie
  • *
Minoxil ve finasterid tepe bölgesinde çok etkili. Bana kalırsa bu saçlar medikal tedaviler ile kurtarılır. Ekimde estetik görüntü için yapılırsa yapılır.

Aynı görüşteyim lakin finasın yan etkisi çok fazla olduğu için kullanmayı düşünmüyorum bazı kişilerde fazla görülmese bile o kadar riski almak istemem minoxil için ise söylediğim gibi eğer hairforte de farkı göremezsem kullanmayı düşünüyorum lakin şu anki halinden memnunum bakalım ön bölge biraz daha uzadığı zaman arka bölge kısa kaldığı için açıklık belli olursa zaten başarılı olmamıştır benim için ama şu an memnunum diyebilirim

Sunrise

• Full Member
Hairforte'yi bilmem ama Xpecia bence çok uzun süreli kullanıma uygun değil gibime geliyor. Ben 1 yıl sprey, 5 ay falan Xpecia kullanıp bırakmıştım

heprotar

• Jr. Member
  • **
dermaroller + hairforte işe yarayabilir  çoğu mavi serumun içerisinde procapil var bu kadar etki yarattığına göre demekki işe yarıyor.

tudors

• Newbie
  • *
güzel gelişme olmuş kardeşim sakın tedavini sonlandırma.

Kartal28

• Newbie
  • *
Merhabalar hocam benimde sizin gibi sac dökülmem var tepe ve şakaklar açıldı ayrica donör bolgede sac dökülmem var. Actigim konuya yorum yapmışsınız yaptığım tedaviyi uygulayabilirsin diye. Sizin tedavi yonteminizi uygulamayi düşünüyorum hair forte sprey donör bolgede de ise yarar mi acaba ayrica dermarollerdan hemen sonra mi hair forte sprey kullanmak gerekli.

Facebook Twitter Instagram