Gönderen Konu: saç ekimi sonrası toppik kullanımı  (Okunma sayısı 1684 defa)

nochoice

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
saç ekimi sonrası toppik kullanımı
« : 10 Eylül 2019, 16:39:39 »
herkese merhaba,
yıllardır topik kullanıyorum, norwood 6-7 olmama rağmen saçlı gibi geziyorum.
önümüzdeki ay saç ekimi yaptıracağım. daha önce konular açılmış bununla ilgili. bazı arkadaşlar ekimin hemen sonrası (ilk 15 gün hariç) topik kullanmanın saça zararı var mı diye sormuş, genelde zararlı denmiş, sevgili hintell de görüşlerini belirtmiş.
benim sorum şu: kullanıp da zarar gören veya görmeyen, kısaca bu durumu deneyimleyen var mı? bunca yıl kullanıp sonra bırakmak görüntü olarak sıkıntı yaratacak, beni de mutsuz edecek. görüşleriniz çok önemli

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi sonrası toppik kullanımı
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2019, 11:16:25 »
aynı şey benim için de geçerliydi hocam yıllardır dermmatch ve toppik kullandım sırma saclı gezdim 3 hafta önce ektirdim kel geziyorum,benzer şey kafamı kurcalıyodu çekiniyodum ama mutluyum bağımlılıktan kurtuldum diye sabah giyinip çıkıyorum saatlerce onla uğraşmıyorum herkes de alıştı ben de alıştım.bence kullanma 4-5 ay sık dişini zaten bunca ekim zahmetinde sonra sen de risk almak istemeyeceksin.

nochoice

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi sonrası toppik kullanımı
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2019, 09:43:57 »
hocam senin konunu takip ediyorum, senin vertex bölgedeki açıklık benimkinden daha küçük ve saç kaliten çok daha iyi. benim sadece ön bölgeye biraz da orta bölgeye ekim olacak, orta-arka ve tepe bölgem ayna gibi parlak kalmaya devam edecek, sanırım bu topikten hiç kurtulamayacağım. senin sürecinin de iyi sonlanacağını düşünüyorum. nekroz olan yeri küçük bi operasyonla düzelttirirsin çıkış olmazsa, moralini yüksek tut, tşkler ilgin için

Facebook Twitter Instagram