Gönderen Konu: Finasterid kullanıcıları için Largınıne kullanımı  (Okunma sayısı 14379 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Finasterid kullanıcıları için Largınıne kullanımı
« Yanıtla #16 : 02 Ekim 2019, 12:14:43 »
Arkadaşlar kan akışını hızlandıran takviyeler saça olumlu etki eder ama bu takviyeleri de kafanıza göre kullanmamalısınız. Ben başkana kullanacağımı yazdım ama zaten uzun zamandır kafamda olan bir takviyeydi. Bir araştırın ihtiyacınıza göre karar verin. Bana göre topikal sprey kullanan birisi bu takviyeyi almasına gerek yoktur. Başkan 1000 mg günlük kullandığını söylüyor benim kullandığım revita cor ürünün içinde olduğu için ben 500 mcg kullanacağım. Öncelikle araştırın :). Başkanın verdiği bilgiler finasterid kullanıcıları için.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sunrise

• Full Member
« Yanıtla #17 : 02 Ekim 2019, 13:04:53 »
Herkesin atladığı bir şey var. Bu ürün çok faydalı olsa bile nereye kadar kullanılcak ki?

Ömür boyu vitamin desteği, larginine desteği falan mı alacaksınız?

Ekim daha mantıklı değil mi eğer erkek tipi dökülme varsa?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Ekim 2019, 17:17:18 »
= yazacağına + yazmış bence, günlük 1000 mg olduğunu söylemiş zaten 2 x 500 den.

aynen :D
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 02 Ekim 2019, 17:18:11 »
Herkesin atladığı bir şey var. Bu ürün çok faydalı olsa bile nereye kadar kullanılcak ki?

Ömür boyu vitamin desteği, larginine desteği falan mı alacaksınız?

Ekim daha mantıklı değil mi eğer erkek tipi dökülme varsa?

kimse ömür boyu bir ilacı kullanmaz sadece tavsiye fin kullanmana da gerek yok kendini halsiz bitkin hissediyorsan alırsın gene. ilaç değil bunlar vitamin alırsın evde kalır arada atarsın normalinde de mesala
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 02 Ekim 2019, 17:21:23 »
Arkadaşlar kan akışını hızlandıran takviyeler saça olumlu etki eder ama bu takviyeleri de kafanıza göre kullanmamalısınız. Ben başkana kullanacağımı yazdım ama zaten uzun zamandır kafamda olan bir takviyeydi. Bir araştırın ihtiyacınıza göre karar verin. Bana göre topikal sprey kullanan birisi bu takviyeyi almasına gerek yoktur. Başkan 1000 mg günlük kullandığını söylüyor benim kullandığım revita cor ürünün içinde olduğu için ben 500 mcg kullanacağım. Öncelikle araştırın :). Başkanın verdiği bilgiler finasterid kullanıcıları için.

şimdi 500mg 1000mg kişiye göre değişir sana verdiği hisse göre ayarlarsın dozu ben kendi kullandığım mg i söyledim sadece yanlıs anlasılmasın :)
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 02 Ekim 2019, 21:17:43 »
Finasterid kullanan arkadaşların yan etkiyi ve yağlanmayı azaltması için ve aynı zamanda cinsel gücü arttırmak için L-Argınne kullanmasını tavsiye ederim Aynı zamanda kan akışını hızlandıracağı için saçların beslenmesinede fayda sağlayacaktır çıkış zamanı.

1000 lik veya 5000 mg alınabilir

Günlük ben 1000 mg tercih ediyorum 500 mg den ise 2 adet+1000.

Marka çeşitleri değerlendirilebilir.

Arginine Faydaları Nelerdir?
Bağışıklığı geliştirir: L-Argininin beden üzerindeki en önemli etkilerinden biri, timus bezi aktivitelerini
çoğaltmaktır. Timus bezi T-hücrelerini üretmekten sorumludur, ve bedende ne kadar yüksek oranda Thücresi
varsa, bağışıklık sistemi o denli güçlü demektir. L-Alginin, yeni T-hücreleri üretmekte bedene
yardımcı olur ve karşılığında kanser, tümör büyümelerinin yavaşlamasında; AIDS gibi bedenin
bağışıklık sistemini baskılayan hastalıklarda etkilidir.

Arginin-Nitrik oksit ilişkisi
L-Argininin bir başka yararı, nitrik oksit sentezidir. Nitrik oksit kan damarlarını genişletir ve gevşetir,
kalp ve beyne doğru olan kan akışını arttırır. Bu nedenle L- Arginine takviyesi, kalp ve damar sorunu
yaşayan herkes için faydalı olabilir.

Zayıflama ve Vücut Geliştirme
L- Arginine takviyesi, vücut geliştirme ve zayıflama ile ilgilenenler arasında oldukça popülerdir. Arginin
proteini metabolize ederek bedendeki yağ miktarını düşürür. Bu, vücuttaki nitrojen dengesi geliştirerek
yapılır ve vücut bu nedenle proteini daha kolay bir şekilde kas kütlesi haline dönüştürebilir.

Infertilite
Arginin sperm sayısını arttırır. Çalışmalar, yüksek doz argininin, sperm sayısı düşük erkekler üzerinde
son derece yararlı olabildiğini göstermiştir. Arginin aynı zamanda, ereksiyon sorunları için doğal bir
tedavi olarak da kullanılabilir. Bu durum, argininin, vücutta nitrik oksiti uyararak, genital bölgedeki kan
akışını arttırmaya yardımcı olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Başkan sen hangi maksatla L-Arginne kullanıyorsun?

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 02 Ekim 2019, 23:26:13 »
Genelde Sporcular kullanıyormuş galiba bu ürünü

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #23 : 02 Ekim 2019, 23:28:43 »
WAY-31660  .   ....kelliği ortadan kaldırma konusundan oldukça iddialı görünüyor. Bu.ilaç  hakında  bilgisi olan varmı  satış varmı şu anda ben bulamadım. İngiltere'de      ürünu

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #24 : 02 Ekim 2019, 23:36:15 »
WAY-31660  .   ....kelliği ortadan kaldırma konusundan oldukça iddialı görünüyor. Bu.ilaç  hakında  bilgisi olan varmı  satış varmı şu anda ben bulamadım. İngiltere'de      ürünu

Daha önermeyin artık, yutacak yerimiz kalmadı 😅

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 03 Ekim 2019, 00:08:11 »
MAKSİMUM SAÇ BÜYÜME FAYDALARI: Bağışıklık Destekli DHT Engelleyici DHT'yi (dy-hidro-testosteron) Engellemek, Sindirimi Artırmak, Besin Emilimini Artırmak ve Daha Fazla Saç Çıkması İçin Bağışıklık Sisteminizi Artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.  Araştırın   arkadaş lar   doğal  bir  ürün

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 03 Ekim 2019, 00:12:17 »
ABD'DE YAPILAN, KALİTE VE SERTİFİKALI SAF Bağımsız Testlerde. cGMP, FDA Onaylı Tesiste yapılmıştir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 03 Ekim 2019, 01:26:37 »
Başkan sen hangi maksatla L-Arginne kullanıyorsun?

Sanada tavsiye ederim :) malum yoroluyorsun bu ara işerin yogun:)
Global Moderator

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 03 Ekim 2019, 07:45:03 »
Konu yine vitamin karşılaştırmasına döndü :))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 03 Ekim 2019, 11:42:14 »
Konu yine vitamin karşılaştırmasına döndü :))

Aynen Tm arkadaşa anlatamıyoruz başka kafada:)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram