Gönderen Konu: Saç Ekimi ve Yer Tercihi İle İlgili Yardım  (Okunma sayısı 1188 defa)

natqo

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi ve Yer Tercihi İle İlgili Yardım
« : 17 Ekim 2019, 17:13:29 »
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum ama uzun zamandır takip ediyorum. Ben de buradaki arkadaşlar gibi saç konusundan muzdaribim. Forumu uzun zaman inceledim fakat yine de buradaki moderatör ve diğer tecrübeli arkadaşlardan görüş almak için bu konuyu açtım.

Yaşım 40. artık saç dökülmem durduğu için saç ekimi yaptırmak istiyorum. Sizce saç ekimi için kimi tercih etmeliyim.

BayX

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi ve Yer Tercihi İle İlgili Yardım
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2019, 17:22:37 »
Uzun zamandır inceliyorsanız zaten kafanızda az çok kimlerle görüşeceğiniz bellidir diye düşünüyorum ayrıca bu soru için bütçede önemli

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2019, 17:28:05 »
Hocam senin donör alanın kuvvetli değil bence. Dhi ekim yöntemini bir araştır istersen.

natqo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2019, 17:30:07 »
evet iki isim arasında kaldım Sibel Ulusan ve Şahin Çelik. Bütçem maksimum Sibel Hanımı karşılar durumda şuan. o da zam yapacakmış yılbaşından sonra bakalım zaman ne gösterir bilemem tabi.

natqo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2019, 17:46:49 »
Uzun zamandır inceliyorsanız zaten kafanızda az çok kimlerle görüşeceğiniz bellidir diye düşünüyorum ayrıca bu soru için bütçede önemli

evet iki isim arasında kaldım Sibel Ulusan ve Şahin Çelik. Bütçem maksimum Sibel Hanımı karşılar durumda şuan. o da zam yapacakmış yılbaşından sonra bakalım zaman ne gösterir bilemem tabi.

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2019, 20:59:16 »

Evet iki isimde iyi bol bol örnekleri var forumda hayırlısı olsun sizin adınıza 👍

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2019, 23:10:35 »
saçların yanlarıu kulak üstleride zayıflamış bu iyi değil ,bununla ilgili bilgi edinip çözümü varsa önlem al bence.

natqo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2019, 17:40:09 »
saçların yanlarıu kulak üstleride zayıflamış bu iyi değil ,bununla ilgili bilgi edinip çözümü varsa önlem al bence.

hocam o bölge çocukluktan beridir öyle dökülme yok orada. bir de saçlarda beyazlama var o da biraz daha seyrek görüntü oluşturuyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2019, 17:42:10 »
donör bölgeniz zayıf ve ince telli duruyor açık alan beklentiniz fazla olmasın kendi var olan saçlarınızıda güçlendirseniz iyi edersiniz
Global Moderator

natqo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2019, 15:13:45 »
donör bölgeniz zayıf ve ince telli duruyor açık alan beklentiniz fazla olmasın kendi var olan saçlarınızıda güçlendirseniz iyi edersiniz

Farkındayım. çok yüksek beklentim yok zaten. düzgün bir ön çizgi ve üst bölgelerde kararma sağlanabilirse beni tatmin eder. vertex için çok bir beklentim yok zaten .

saçları güçlendirme konusu bana sürekli bir ilaca bağlı kalmak gibi geliyor bu da ileri de başka sorunlar yaşanmasına sebeb olabilir diye düşünüyorum.

teşekkürler yorumunuz için

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Ekim 2019, 16:57:11 »
yaklaşık 4000 greftle güzel sonuç alınır varmı kafanızda ektirmeyi düşündüğünüz yerler?

natqo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 21 Ekim 2019, 15:02:01 »
yaklaşık 4000 greftle güzel sonuç alınır varmı kafanızda ektirmeyi düşündüğünüz yerler?

Evet var. Sibel ulusan ı düşünüyorum şuan için. Ekim merkezi ile ilk görüşmemizi telefon aracılığıyla gerçekleştirdik. Bana olası sonuçlar hakkında bilgiler verdiler. daha kesin karar verilmiş bir durum yok tabi şuan  için.

Facebook Twitter Instagram