Gönderen Konu: Dermastamp  (Okunma sayısı 4107 defa)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dermastamp
« : 10 Aralık 2019, 20:08:49 »
Selamun Aleykum arkadaşlar dermastamp kullanan arkadaşlar varmi acaba sipariş edicem ama nasıl kullanılır haftada kaç gün kullanmak lazım vs. ayrıca bunu kullanırken minoxil vs sprey kullanmicam kan akışı sağlasın yeter çok olumlu yorum aldım bu ürün için ama yinede burdan bilgi almak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

heprotar

• Sr. Member
Ynt: Dermastamp
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2019, 01:31:27 »
Site anasayfasında arama barı var bir şey merak ettiğimde oraya yazıyorum sizlerin neden aklına gelmiyor şaşılası bir şey  :)
dermastamp ile ilgili bir sürü konu var örnek arama barından çıkan;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4341.0

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2019, 08:10:01 »
Bakmadigimi kim söyledi mesajı nasıl anladın nasıl idrak ettin benimde aklım almiyo açıkçası. Kullanan varmi baktinmi  attigin linkde. Kullananlar nasıl kullanıyor haftada kaç kez uyguluyor yararı oldumu diye buradaki arkadaşlardan bilgi akmak istedim verdiğin linke tabikide baktım ama orda ürünü internetten arastirdigindada bunlar yaziyo bence biraz otur kendi aklinin almamasindan şüphe et .

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 12 Aralık 2019, 01:02:24 »
Bakmadigimi kim söyledi mesajı nasıl anladın nasıl idrak ettin benimde aklım almiyo açıkçası. Kullanan varmi baktinmi  attigin linkde. Kullananlar nasıl kullanıyor haftada kaç kez uyguluyor yararı oldumu diye buradaki arkadaşlardan bilgi akmak istedim verdiğin linke tabikide baktım ama orda ürünü internetten arastirdigindada bunlar yaziyo bence biraz otur kendi aklinin almamasindan şüphe et .

tamam hemen kızma pardon  :)
dermastampı dermaroller gibi düşün aradaki tek fark dermastamp rulo gibi değil damga gibi bas çek hareketi ile iğnelerin deriye girişi sağlanıyor nedenide uzun saça dolanmaması için yani saçı uzun olanlar dermaroller kullanamadığı için üretilen bir şey.
dermaroller nasıl etki ediyorsa dermastampta aynı etkiyi gösteriyor yani sonuçta faydaları aynı.
kullananların durumlarını görmek istiyorsan dermaroller sonuçlarına bakman yeterli yabancı kaynaklarda var fakat uzun süreli kullanımı uygun değil bilgin olsun .önce haftada iki ise ilk bir ay sonra haftada bir daha sonraları ise ayda bire falan düşürmek lazım uzun kullanımda .biraz teferruatlı bir şey uygun iğne uzunlukları falan araştırman lazım.
birde dermapen var aslında en güzeli o .biraz pahalı ama ciddi niyetin varsa kablolu olanlar daha ucuz araştır istersen kullanımı dermaroller ve dermapen bakımınıdan hem daha etkili hemde pratik,iğneler sürünerek değil dik bir vaziyette girdiği için uzun dönemde fibrozis gelişme olasılığı daha düşük.

kerimov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 12 Aralık 2019, 10:20:09 »
tamam hemen kızma pardon  :)
dermastampı dermaroller gibi düşün aradaki tek fark dermastamp rulo gibi değil damga gibi bas çek hareketi ile iğnelerin deriye girişi sağlanıyor nedenide uzun saça dolanmaması için yani saçı uzun olanlar dermaroller kullanamadığı için üretilen bir şey.
dermaroller nasıl etki ediyorsa dermastampta aynı etkiyi gösteriyor yani sonuçta faydaları aynı.
kullananların durumlarını görmek istiyorsan dermaroller sonuçlarına bakman yeterli yabancı kaynaklarda var fakat uzun süreli kullanımı uygun değil bilgin olsun .önce haftada iki ise ilk bir ay sonra haftada bir daha sonraları ise ayda bire falan düşürmek lazım uzun kullanımda .biraz teferruatlı bir şey uygun iğne uzunlukları falan araştırman lazım.
birde dermapen var aslında en güzeli o .biraz pahalı ama ciddi niyetin varsa kablolu olanlar daha ucuz araştır istersen kullanımı dermaroller ve dermapen bakımınıdan hem daha etkili hemde pratik,iğneler sürünerek değil dik bir vaziyette girdiği için uzun dönemde fibrozis gelişme olasılığı daha düşük.

Bunların acaba kaç kullanımlık ömrü var?

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 12 Aralık 2019, 11:21:17 »
Yok ne kızması öyle konuştuğum için ozurdilerim . Çok sağol bilgilendirdigin için dermopen dediğin gibi daha iyi bir ürüne benziyor fakat kendimiz bunu nasıl kullanicaz  saça zarar verirsek oda kötü olur mezotarapi işlemi yaparken bunu kullaniyolardi biliyorum aslında çok zor bir şeyi yok sadece iğneleri nezaman degisitiricez temizleme işlemini nasıl yapicaz felan vs şeyler aklıma takildi . Buradaki ürüne baktimda şimdi bunlar evde uygulanabilirmi çünkü sıradan  dermaroller gibi değil .

« Son Düzenleme: 03 Şubat 2020, 14:30:11 Gönderen: Hintell »

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 13 Aralık 2019, 01:16:08 »
Bunların acaba kaç kullanımlık ömrü var?

dermaroller iğneleri değişmediği için en fazla bana göre iki ay falan kullanmak lazım zaten sonrasında hijyenini sağlamakta çok zor.

Yok ne kızması öyle konuştuğum için ozurdilerim . Çok sağol bilgilendirdigin için dermopen dediğin gibi daha iyi bir ürüne benziyor fakat kendimiz bunu nasıl kullanicaz  saça zarar verirsek oda kötü olur mezotarapi işlemi yaparken bunu kullaniyolardi biliyorum aslında çok zor bir şeyi yok sadece iğneleri nezaman degisitiricez temizleme işlemini nasıl yapicaz felan vs şeyler aklıma takildi . Buradaki ürüne baktimda şimdi bunlar evde uygulanabilirmi çünkü sıradan  dermaroller gibi değil .

https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/dr-pen-dermapen-cihazi-25-000-rpm-derma-pen-derma-stamp-igneli-terapi-cihazi-2-adet-ignesi-ile-491104497

dostum ben mym dermapen kullanıyorum kablolu olanından gayet memnunum uç kımı iğnelerin derinliğini ayar yaparak kontrol edebiliyorsun.alet ucuz ve değişen uçlarını temin etmek kolay,bana gönderdiklerinde yanında dezenfeksiyon içinde bir sıvı göderdiler.dezenfeksiyon için önce başlığı bu sıvı ile siliyorum takılıp çıkarılan uçları kullandıktan sonra sıcak suda yıkıyorum ve sonra dezenfeksiyon sıvısında on dakika kadar bekletiyorum sonra tekrar sıcak sudan geçirip bir daha ki sefere kullanacağım zamana kadar kapalı bir şekilde saklıyorum.en çok bir ucu dört defa kullanıyorum sonra yenisine geçiyorum ayrıca arada 0.5 ayarda yüzümede kullanıyorum bir kaç gün sonra cilt aydınlanmış bir görünümü oluyor :)
başka sorun olursa seve seve yardımcı olurum.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Aralık 2019, 02:18:12 »
Çok sağol bilgilendirdigin için. Bende sipariş vericem  dermapen için  şimdi bu temizleme işlemi her kulanimdan sonra dezenfeksiyon sıvı ile bir kaç püskürtme yapıp kapağını kapalı bir şekilde tutsak sikinti olmaz sanırım.estetik firmasindan danismanla konuştum bana bir iğne ucu 4 hafta gibi bir süre gider dedi temizleme işlemini basta sıcak suylada yikarsin dezenfekte sıvı alırsın eczaneden ama sonradan hatta suylada değil sadece dezenfekte sivisini püskürt kapakli zaten sikinti olmaz dedi iki iğne yanında veriyorlar az degilmi dedim 2 tane hediye vericekler zaten ucuzmus igneleri. Bir sorum olacaktı yalnız bunu kullanırken ürün kullaniyomusun yani hiç bisi kullanmasakta saçlı deriye yapabilir miyiz? Yada çörek otu var bende arada saçlarıma sürerim geceleri iyi geliyor gibi bana yada ben öyle düşünüyor olabilirim yani dermapeni kullanırken surebilirmiyim çörek otu yağı felan .Bu arada sipariş vereceğim ürün bu

« Son Düzenleme: 03 Şubat 2020, 14:29:29 Gönderen: Hintell »

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2019, 01:54:07 »
Çok sağol bilgilendirdigin için. Bende sipariş vericem  dermapen için  şimdi bu temizleme işlemi her kulanimdan sonra dezenfeksiyon sıvı ile bir kaç püskürtme yapıp kapağını kapalı bir şekilde tutsak sikinti olmaz sanırım.estetik firmasindan danismanla konuştum bana bir iğne ucu 4 hafta gibi bir süre gider dedi temizleme işlemini basta sıcak suylada yikarsin dezenfekte sıvı alırsın eczaneden ama sonradan hatta suylada değil sadece dezenfekte sivisini püskürt kapakli zaten sikinti olmaz dedi iki iğne yanında veriyorlar az degilmi dedim 2 tane hediye vericekler zaten ucuzmus igneleri. Bir sorum olacaktı yalnız bunu kullanırken ürün kullaniyomusun yani hiç bisi kullanmasakta saçlı deriye yapabilir miyiz? Yada çörek otu var bende arada saçlarıma sürerim geceleri iyi geliyor gibi bana yada ben öyle düşünüyor olabilirim yani dermapeni kullanırken surebilirmiyim çörek otu yağı felan .Bu arada sipariş vereceğim ürün bu

bende üç ay kadardır dermapen aldım senin gibi netten kullanıyorum önceleri haftada bir kullanıyordum şimdilerde 1.5 mm çıkardım ama kafa banamısın demiyor hissetmiyor bile  :) ama sen deneme.
çörek otu yağı falan dermapenle aynı anda sakın yapma mikrop falan kaparsın sonra   :) aradan bir gün geçsin süreceksen öyle sür zaten dermapen yaptıktan sonra cilt her şeye açık hale geliyor yani cildin emilimi artıyor aynı gün yapmana gerek yok.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2020, 14:29:51 Gönderen: Hintell »

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2019, 15:30:52 »
Faydasını gordunmu kardeşim hala sipariş vermedim çünkü araştırıyorum .

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2019, 22:23:03 »
Bu arada bir kaç mezatorapi prp yapan estetik yerlerine sordum dermapeni kullandığım zaman serum vs kullanılır dedi  aradan bir gün geçerse dermapenle yaptığımız iğne yerleri kapanır dedi aynı şeye dönersin felan vs yani aynı ayda kullanımı oluyormuş herhalde .

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #11 : 18 Aralık 2019, 23:53:29 »
Bu arada bir kaç mezatorapi prp yapan estetik yerlerine sordum dermapeni kullandığım zaman serum vs kullanılır dedi  aradan bir gün geçerse dermapenle yaptığımız iğne yerleri kapanır dedi aynı şeye dönersin felan vs yani aynı ayda kullanımı oluyormuş herhalde .

aynı anda yapabilirsin fakat yağ vs aynı anda yapmak çok uygun olmayabilir çünkü minik kanama odakları oluşacak kafanda ve aynı anda süreceğin yağ kafa derini enfekte edebilir.
hastanalerde genellikle dermapen ve prp  aynı anda yapıyorlar yada mezoterapi,bunları kast etmiş olabilirler yağ için bunu söylediler ise pek ciddiye alma derim.

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2019, 00:02:41 »
Anladım  bana saçına ne uyguluyosan ne iyi geliyorsa onu uygularsin dediler serum vs aslında ben hiç bisi surmesemde faydası olurmu acaba bilmiyorum kullananlar ya hair forte minoxil vs kullanıyor lar bilmiyorum normal ampul tarzı serumlar var aslında mezatorapi yapan yerlere sorsam soylerler mi acaba : )

Facebook Twitter Instagram