Gönderen Konu: Finasterid ve Dermastamp  (Okunma sayısı 1140 defa)

Dionx

• Full Member
Finasterid ve Dermastamp
« : 12 Ocak 2021, 23:18:37 »
Arkadaslar ben 2,5 aydir finasterid, vitamin ve biotin kullaniyorum. Sizce tedavime dermastamp eklesem faydasi olurmu, yoksa Finasterid kullanan biri icin gereksiz zahmet mi olur?

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: Finasterid ve Dermastamp
« Yanıtla #1 : 12 Ocak 2021, 23:24:11 »
Arkadaslar ben 2,5 aydir finasterid, vitamin ve biotin kullaniyorum. Sizce tedavime dermastamp eklesem faydasi olurmu, yoksa Finasterid kullanan biri icin gereksiz zahmet mi olur?
İkisinin alakası yok iğneleme ekle bence düşünmeden.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #2 : 13 Ocak 2021, 00:05:27 »
Hocam peki 1,5 mm mi kullaniyim? Ve dermastamp kullanirsam ayni bölgeye kac kere bastirmam lazim?
  • Yaşınız 30

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Ocak 2021, 00:15:42 »
Hocam peki 1,5 mm mi kullaniyim? Ve dermastamp kullanirsam ayni bölgeye kac kere bastirmam lazim?
Saçların uzunsa 1.5mm ile güzel verteks iğnelenir. Önlere gelince hafif hafif bastırmadan 1mm civarı maksimum iyi gider. Ben 2-3 kere geçiyorum garanti olsun diye farklı açılarda.

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #4 : 13 Ocak 2021, 13:31:38 »
Saçların uzunsa 1.5mm ile güzel verteks iğnelenir. Önlere gelince hafif hafif bastırmadan 1mm civarı maksimum iyi gider. Ben 2-3 kere geçiyorum garanti olsun diye farklı açılarda.

Reis cok sagol, dermastamp siparis verdim gelir gelmez basliyorum. Peki kafaya ve dermastampa dezenfektan olarak kullanabilrcegim bir ürün tavsiyen varmi?
  • Yaşınız 30

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 13 Ocak 2021, 13:37:10 »
İğneleme çok yararlı dostum bende yeni ekledim tedavime. İnternetten mi sipariş verdin? Dışarıdan almak istiyorum da bulamadım eczanelerde.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Ocak 2021, 13:48:31 »
Reis cok sagol, dermastamp siparis verdim gelir gelmez basliyorum. Peki kafaya ve dermastampa dezenfektan olarak kullanabilrcegim bir ürün tavsiyen varmi?
Dostum benim sipariş verdiğim yerde dezenfektanı yanında veriyordu bilmiyorum ama püskürtmeli kolanya ile şöyle gezdirip iğnelerin üstünde sonra çeşmede yıkayıp kurumaya bırakabilirsin ya da bardağı tuzlayıp su içinde bekleten abimiz gibi de yapabilirsin tercih senin.

Snowly12

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 13 Ocak 2021, 15:48:41 »

%96 lik izopropil alkol kullanabilirsiniz. İgnenin ustune dokersiniz 5 dk bekletirsiniz kurur yaparsiniz.
Eczanelerde 5-10 lira ucuz.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

Dionx

• Full Member
« Yanıtla #8 : 13 Ocak 2021, 16:35:24 »
İğneleme çok yararlı dostum bende yeni ekledim tedavime. İnternetten mi sipariş verdin? Dışarıdan almak istiyorum da bulamadım eczanelerde.

Hocam Ben almanyada kaliyorum, Amazon üzeri siparis verdim.
  • Yaşınız 30

Facebook Twitter Instagram