Gönderen Konu: Dermastamp kullananlar bilgilendirebilir mi?  (Okunma sayısı 2100 defa)

Xeth

• Hero Member
Dermastamp kullananlar bilgilendirebilir mi?
« : 19 Aralık 2020, 17:57:11 »
Merhaba tedavime dermastamp eklemek istiyorum. Belirli bir açıklığım yok ama saç derisinde hareketlilik olması için bir uyarıcı kullanmak istiyorum.

Halihazırda şakaklara minox kullaniyorum ama diğer bölgeler için de kanlanmayı artırmak için dermastamp kullanabilirim.
Sorum şu dermastampı kaç mm almalıyım?
Haftada kaç gün kullanmam gerekiyor?
Kanatacak şekilde bastırılması mı gerekli?
Minox kullanmadan önce mi kullanayım sonra mi kullanayım aralarında kaç dakika olmalı?
Minox kullanmadığım yerlerde kullanırsam fayda görür müyüm?

Ve son olarak sizce etkili bir yöntem mi?

Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Dermastamp kullananlar bilgilendirebilir mi?
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2020, 18:18:40 »
 ben dermoller kullanıom.gunde defalarca kere yapıom.aslında o kadar gerek yok.kanatana kadar bastırmakta bence yersiz.ilaçtan once surersen gozeneklerde açılır ilaç hucreye rahat ulaşır.kıl ölü hücre canlı.temizliği onemli.ben tuzlu suda bekletiom dermolleri.1lik zgts sarı dermoller kullanıom.6 ay gider dediler ilk baslarda altı ay gidiyordu sonuncu 2 tane tutuom suda hangi denk gelirse alıom kullanıom 2si 5 seneye yaklaştı var.uygularken ters yonlerde uygulayacakmışsın.artı gibi carpı gibi.aşağı yukarı yana yuna falan.bence 0.5likler etkili değil.1likleri daha çok seviyorm.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2020, 18:24:58 »
Saçların uzun ve sıksa  1,5 mm kullan.
Haftada 1 yeterli.
Bastırsanda aşırı kanama olmuyo. (nokta nokta kanlanmalar oluyo belli belirsiz)
Minox öncesi veya sonrasını bilmiyorum.
Bence faydalı Bi ürün dermastamp, en azından yan etkisi yok. Sterilizasyon önemli tabi. önlerde benim Bi sürü saçlar oldu bazıları normal uzadı bazıları kısa duruyo

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2020, 18:29:49 »
ben dermoller kullanıom.gunde defalarca kere yapıom.aslında o kadar gerek yok.kanatana kadar bastırmakta bence yersiz.ilaçtan once surersen gozeneklerde açılır ilaç hucreye rahat ulaşır.kıl ölü hücre canlı.temizliği onemli.ben tuzlu suda bekletiom dermolleri.1lik zgts sarı dermoller kullanıom.6 ay gider dediler ilk baslarda altı ay gidiyordu sonuncu 2 tane tutuom suda hangi denk gelirse alıom kullanıom 2si 5 seneye yaklaştı var.uygularken ters yonlerde uygulayacakmışsın.artı gibi carpı gibi.aşağı yukarı yana yuna falan.bence 0.5likler etkili değil.1likleri daha çok seviyorm.

Teşekkürler abi ben dermaroller kullanmaya çekiniyorum saçlar çok takılır kopar, dermastamp daha makûl gibi geldi. Direkt bastırıp çekerim saç bozulmaz daha iyi olur.

Dermastamp kullananlar varsa yorumunuzu bekliyorum
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Aralık 2020, 18:36:27 »
Dermastamp 1 ya da 1.5 mm kullan bence 1.5 haftada bir ya da 10 günde bir çok sık olmasıda iyi değil diye biliyorum. Minoxidilden önce yapınca etkisi artıyor sanırım fakat redditte bir kaç kişi hemen sonra kullanmak yanlış diyordu ilaç çok fazla şekilde vücuda giriyor baş ağrısı filan olabilir belki yarım saat bir saat ara vermek iyi olabilir iyi araştır burayı. Bende bilmiyorum minoxidil kullanmadığın yerede uygulayabilirsin kollajen seviyesini arttırıyor hücre yenilenmesi filan faydası olur kesinlikle. Uzun saçın varsa dermastamp kısaysa dermoraller

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Aralık 2020, 19:03:09 »
Dermastamp 1 ya da 1.5 mm kullan bence 1.5 haftada bir ya da 10 günde bir çok sık olmasıda iyi değil diye biliyorum. Minoxidilden önce yapınca etkisi artıyor sanırım fakat redditte bir kaç kişi hemen sonra kullanmak yanlış diyordu ilaç çok fazla şekilde vücuda giriyor baş ağrısı filan olabilir belki yarım saat bir saat ara vermek iyi olabilir iyi araştır burayı. Bende bilmiyorum minoxidil kullanmadığın yerede uygulayabilirsin kollajen seviyesini arttırıyor hücre yenilenmesi filan faydası olur kesinlikle. Uzun saçın varsa dermastamp kısaysa dermoraller

Çok teşekkürler tavsiye ettiğiniz bir marka iğne sayısı falan var mı?
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2020, 21:19:04 »
Bende 1 mm dermastamp kullandım. Hafta bir kez.
Dermaroller uzun saçlarda sıkıntı olur diye dermstamp almıştım. Dermastamp için şunu söyleyebilirim. Dermaroller'a göre daha az kullanışlı.
Ben minox kullanmadım.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2021, 14:54:54 »
Başladınız mı kullamaya? Vertex için kullanma düşüncem var, dermastamp daha kullanışlı geliyor bana, dermaroller saçları koparır gibi geliyor kısa ama güçsüz şuan vertexim.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2021, 15:07:50 »
Başladınız mı kullamaya? Vertex için kullanma düşüncem var, dermastamp daha kullanışlı geliyor bana, dermaroller saçları koparır gibi geliyor kısa ama güçsüz şuan vertexim.

Maalesef henüz başlayamadım. Düşünüyorum kesinlikle. Dermastamp bence de daha iyi. Özellikle losyon kullanılıyorsa etkisi katlanıyor. Başka bir yardımı da kronik inflamasyonu azaltması. Dokuyu canlandırıyor
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2021, 15:10:57 »
Derstamp uygulayıp minox ile büyürüp finans ile kalınlaştırayım diyorum ama işe yarar bi plan mı? Malum minox bırakınca eski haline dönüyor. İşe yaramazsa losyonsuz sadece dermastamp kullanayım diyorum.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2021, 15:14:44 »
Derstamp uygulayıp minox ile büyürüp finans ile kalınlaştırayım diyorum ama işe yarar bi plan mı? Malum minox bırakınca eski haline dönüyor. İşe yaramazsa losyonsuz sadece dermastamp kullanayım diyorum.

Minoxa başlayacaksanız iyi karar verin çünkü bırakmamanız gerekiyor. Minox bazı kişilerde çok iyi etki veriyor bazılarında istenilen etki olmuyor. Denemek isterseniz sizin seçiminiz ama tekrar söylüyorum bırakacaksınız önermiyorum.

Dermastamp tek başına da etkili olur kullanabilirsiniz
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 08 Ocak 2021, 15:16:57 »
Minoxa başlayacaksanız iyi karar verin çünkü bırakmamanız gerekiyor. Minox bazı kişilerde çok iyi etki veriyor bazılarında istenilen etki olmuyor. Denemek isterseniz sizin seçiminiz ama tekrar söylüyorum bırakacaksınız önermiyorum.

Dermastamp tek başına da etkili olur kullanabilirsiniz
Losyon kullanmak en sevmediğim şey, hiç bulaşmıyım çünkü bigün bırakıcam. Dermastampı da başkasının uygulaması lazım sanırım ekim alanına değmemesi lazım.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Ocak 2021, 17:40:25 »
Saçlara etkisi güzel dolgunlasıyor 1mm aldım 1.5 mm düşünüyorum uzun saclar için

r00tsecurity

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 12 Ocak 2021, 18:28:30 »
dermastamp/dermaroller ekimden sonra ne zaman başlanabilir?
  • Klinik: Serkan Aygın
  • Greft: 2.800 (1.ekim) | 1.000 (2.ekim - revizyon)
  • Operasyon: 26.12.2020 (1.ekim) | 10.03.2022 (2.ekim)
  • Takviyeler: Xpecia, Solgar Biotin, Keçiboynuzu, Kabak çekirdeği
  • Ekimim: /index.php?topic=18731

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 12 Ocak 2021, 19:10:08 »
Saçlara etkisi güzel dolgunlasıyor 1mm aldım 1.5 mm düşünüyorum uzun saclar için
Eczanelerde bulamadım, internet hariç nereden bulunur?

Facebook Twitter Instagram