Gönderen Konu: korkularıma yardımcı olmak isteyen abilerim var kardeşlerim bakabıir mi?  (Okunma sayısı 730 defa)

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
öncelikle selamun aleykum herkese iyi forumlar.. umarım herkes istediği saçlara bir gün kavuşur.. yaşım 25 universite ogrencısıyım. saclarım 6 yıldır dokulmekte bazı donemler gerı cıkıyor bazen ıyıce seyreklesıyor sacma sapan bir durumun ıcındeyım.  bu olayı benım pskolojimi inanılmaz derecede bozdu. sosyal hayat olsun kız arkadas olsun dısarı cıkma konusunda bıle rahat hareket edemıyorum.. sacımı saklamakdan mala dondum afedersınız..  ekım konusunu bıraz arastırdım sahın celık hocama karar kıldım.  subat ayına randevu verdi sacımda egzema var  suanda tedavılerle kontrol altına almaya calısıyorum bır sekılde kendısıde zaten en pasıf oldugu donemde yaparız deddı ekımı sızın fıkırlerınızı almak  istiyorum bu kafa adam olur mu ? gelecegi dusunerek 1 seans ekım yaptırmak ıstıyorum ne yapmam lazım .;
 son olarak yanlarda bır sey yok  ust kısım ve yavastan vertex bolgesi acıldı agresıf dokulmem gectı aslında zaten bır sey bırakmadı kafamda ust kısımda olan saclar sızı yanıltmasın sagdan soldan arkadan uzayan saclardır.

ve kafamın kucuk olması avantaj mıdır?

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba kardesin sahin beyde ekim işlemim  oldu egzema bendede vardi yaz aylari bu konuda daha iyi sahin beyde ifade etmistir. Egzema konusunda vichy yesil olan iyi geliyordu bana ekimden oncede kullandim. Bilgin olsun..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
2 seansla güzel bir duruma gelır saçlar öncelikle ilk ekımını yaptır bakalım hayırlısı ile
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram