Gönderen Konu: Saç ektirmeyi Düşünüyorum Abilerim kardeşlerim Lütfen bana yardımcı olurmusunuz  (Okunma sayısı 441 defa)

Metin Solmaz

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaşlar   ben 27 Yaşındayım  Saçlarım baya dökülüyor Bende psikolojik Sorun olmaya başladı Baya yer araştırdım ama Hepsi aynı muameleyi yapıyor saç ektirenlerin çoğu pişman  Kelim diye kız.istedik vermediler  köyde Arkadaşlar ne yapabilirim tam olarak 2 ay sonra yıllık iznim var ektirmeyi Düşünüyorum ektirsemmi yoksa biraz dahaki dökülmesi ni beklesem yada basia tedavi yöntemi varmı hicbirbilllgim yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar kızı kelsin diye değil istemedikleri için vermemişlerdir.

Saç ekimine gelince doğru bir araştırma doğru yer seçersen güzel sonuç alırsın ama balıklama atlarsan olanıda maffederler.

Güzel ve doğru sonuç almak istiyorsan bu forumu araştıracaksın ve bizleri dinleyeceksin.

Kafanı 1ekimle kapatmayı unut

2 ekim planla 2 sene içinde

Öncelik olaran ön orta 3500 grefti geçmeden

İyi bir sonuç alırsan 2 adıma geç tepeye ektir 1 sene sonra

Bunların dışında mesikal ilaçları tedavileri araştır forumda kim ne kullanıyor bak.

Kafana göre değil forumdaki sonuçlara göre merkez seç şehir ayırt etmeden.

Global Moderator

Burak06

• Full Member
Kızı bence kelsin diye değil istemedikleri için vermediler.Kellik isin bahanesi bence.
Ekim işine gelirsek forumda zaten çok detaylı bilgiler alacaksın muhakkak.Arastir kendine uygun bir yeri seç.Secerken şehir,fiyat vb. seyleri öncelik olarak secme.Sana en güzel ekimi kim yapabilecekse onu seç.İçinide karartma.

Facebook Twitter Instagram