Anket

Dogal Dht Blocker Losyon mu     Kimyasal   Losyon(Minox Hair Forte Spro)  Daha Zararsız

Gönderen Konu: OKUYUN OKUYUN KARDESLERİM  (Okunma sayısı 3154 defa)

Mehmetali32

• Hedef Az ama Devamlı Tedavi saç yapıyım derken kaş çıkarmadan
  • Hero Member
OKUYUN OKUYUN KARDESLERİM
« : 01 Ocak 2021, 14:11:26 »
Guzel kardeslerim  sprey turlu seyler sacınıza surmeyin kısa vadede faydası var ama uzun vadede cok zararlı  saclarınıza kimyasal surmeyin zamanla etkisi kaybolup sacı inceltiyor  dogada neye kimyasal karıstıysa hep  cesitli varyasyonlara mutasyonlarasebep olmustur     sacı bitki gibi dusunun  hayvan dıskısından verilen gubre dogal gubre birde kimyasal gubre vardır dogal yoollrda yapılan spreyler zararı yok faydası cok kimyasal gubreler ise 1 donem verim alırsınız ama digersi donem   topraktaki yararlı bakterileri goturdugu icin  o bolgeden verim almazsınız spreyler kimyasal sacımıza surmeyelim surmeylim
ne yapacagını soyliyeyim biberi yagı cam cam terabenti yagı  sarımsak yagı cok az zeytinyagı   kucuk kucuk aktarlarda satılıyor bunları al eczanden b vitaminleri e vitaminleri saf sıvı halinde satılyor al haftada iki kere kullan masaj yaparak  yemin ediyorum senin spreylerden 10 kat daha etki eder    hem maliyeti az hem dokuntu yapmaz  zararı yok faydası cok biberiye dht de blockluyor karıstırarak sur  bana dua edersin spreyler sacı beceriyor zamanla burada yası 20 lerde olupta minoxidil spreyleri kullananları cok gordum sacları seyreltiyor zamanla ...

Mehmetali32

• Hero Member
Ynt: OKUYUN OKUYUN KARDESLERİM
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2021, 14:22:18 »
 bepanten ampul 1 ampul
2- evitamini ampul   1 ampul
3- redox-c ampul    1 ampul                   biberi yagı cam terabenti yagı( antiandrojen dht blockar )  sarımsak yagı cok az zeytinyagı   kucuk kucuk aktarlarda satılıyor
4- bemix ampul      1 ampul     eczanede satılıyor bu ampuller
5- badem yağı       1 tatlı kaşığı
6- üzüm çekirdeği yağı 1 tatlı kaşığı
7- 2 diş sarımsağı mikserle ez ve bu karışıma suyunu koy yada sarımsak yağı kullan
8- Yumurta sarısı
9- Isırgan otu yağı 1 tatlı kaşığı           (BEN KULANIYORUMKİ  İnsanlara Oneriyorum )
10- Argan yağı         1 tatlı kaşığı                  DEDİKLERİMİDE EKLEEEEE MULTİ İKSİR  yaparken masajı unutma

ustte  yazdıklarımda ekleyip veya  degistirebilirsiniz zararsız  0 zarar faydalarınıda goreceksiniz  haftada iki kez veya 1 kez siz bilirsiniz  masajla yapılması lazım yaptıgınızda saclarıız bu karısımda elinize gelirse  bana kufur etmeyin onlar 3 ay onceeden dokulmus saclar yani bu yaglarla gelmedi elinize   
Minoxidil spreyle kullanacagınıza boyle bitkisel tedaviler bulun en azından soylersiniz elimden geleni yaptm tereddutte kalmadım  bu sprey zarar verdimi diye    cunku zararı yok   4saat kafada kalabilir en dusuk 10 dakika kalsın sonra ılık suda yıkayın sacı
« Son Düzenleme: 01 Ocak 2021, 14:59:29 Gönderen: ali2332b »
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
Bioxin ForteSarımsaklı Samp +Nizoral
Biberiye +Hint+Zeytiyagı+cam Terabendi Yagı Vitamin Kompleksi
 Haftada 3 gun spor +Dusta   Masaj +Dermoreller 2/ay
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2021, 15:09:54 »
bepanten ampul 1 ampul
2- evitamini ampul   1 ampul
3- redox-c ampul    1 ampul                   biberi yagı cam terabenti yagı( antiandrojen dht blockar )  sarımsak yagı cok az zeytinyagı   kucuk kucuk aktarlarda satılıyor
4- bemix ampul      1 ampul     eczanede satılıyor bu ampuller
5- badem yağı       1 tatlı kaşığı
6- üzüm çekirdeği yağı 1 tatlı kaşığı
7- 2 diş sarımsağı mikserle ez ve bu karışıma suyunu koy yada sarımsak yağı kullan
8- Yumurta sarısı
9- Isırgan otu yağı 1 tatlı kaşığı           (BEN KULANIYORUMKİ  İnsanlara Oneriyorum )
10- Argan yağı         1 tatlı kaşığı                  DEDİKLERİMİDE EKLEEEEE MULTİ İKSİR  yaparken masajı unutma

ustte  yazdıklarımda ekleyip veya  degistirebilirsiniz zararsız  0 zarar faydalarınıda goreceksiniz  haftada iki kez veya 1 kez siz bilirsiniz  masajla yapılması lazım yaptıgınızda saclarıız bu karısımda elinize gelirse  bana kufur etmeyin onlar 3 ay onceeden dokulmus saclar yani bu yaglarla gelmedi elinize   
Minoxidil spreyle kullanacagınıza boyle bitkisel tedaviler bulun en azından soylersiniz elimden geleni yaptm tereddutte kalmadım  bu sprey zarar verdimi diye    cunku zararı yok   4saat kafada kalabilir en dusuk 10 dakika kalsın sonra ılık suda yıkayın sacı
korkudan masaj yapamiyorumki elimi sacima surunce boş çıkmıyor elim

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2021, 15:13:55 »
korkudan masaj yapamiyorumki elimi sacima surunce boş çıkmıyor elim

Ben oral minoxidlci kullanıcı ne dedim millet saca masaj yaparken bile  korkuyor dediklerimde demek dogruluk payı var bu  yagları surdugunde   dusa girdiginde  masaj yap ozaman ılık suyla  fazla sacın dokulmez..... rahat ol   Korkmayın arkadaslar dusta masaj yapın sorun yok ama gunde iki uc kez yapmak sakıncalı.....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2021, 15:18:43 »
saç dökülmeden yenisi çıkmaz nasıl küçülerek incelerek döküldüyse  aynı zamanda kalınlaşarak çıkması için de dökülmesi lazım. saç folikülleri ölmez. onu kullanmam bunu sürmem masaj yapmam derseniz nasıl düzelteceksiniz ki bu dökülme olayını
masaj yaparken çok fazla dökülme olması başka bir dökülme nedeni olduğunu gösterir ilk önce onun çözülmesi lazım

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

x3587

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2021, 18:04:08 »
böyle paylai feyz alalım Ali kardeş nasiplenen olur mutlaka

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2021, 21:42:23 »
ali2332b saç dökülmesi tedavisinde devrim yapan çok önemli bir şahsiyettir. İyi ki varsın ali2332b iyi ki bizim forumu seçtin, sana minnettarız.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2021, 22:00:30 »
ali2332b saç dökülmesi tedavisinde devrim yapan çok önemli bir şahsiyettir. İyi ki varsın ali2332b iyi ki bizim forumu seçtin, sana minnettarız.

TESEKKUR EDERİM   iltifatın icin Spencer  minoxidili 3.5 yıldır aldıgını biliyorum   seni cok yakından takip ediyorum  senin hakkında ornek vererek buyuk bir yazı paylasacaktım iyi adam lafımın ustune gelir ilk oncelikle genetiginde AGA olsa bile senin  agresif bir dokulme gecirecegine inanmıyorum seni bugun mutlu eden seyler yazacagım    cunku senin genetigin cok saglam sacına minoxidili 10 yıl sıksanda  birsey olmaz cunku sende aga cekinik genle tasınmıs 33 yasındasın bugune kadar sacın dokulmediyse sacınıda gordum cok kaliteli ve cok iyi durumda bundan sonra dokulmez ama ne olur neolmaz diye tedavi uyguluyorsun saygı duyuyorum guzel bir sey yalnız  minoxidil kimyasal bir urun ve sacta bazılarında egzama dermatit siddetllendiriyor bazılarında sacları ilk basta cok iyi topluyor sonra  mahfediyor  sen bu hastalardan olamazsın kardesim cunku sen o kafaya deterjan doksen istedigin sampunı kullansan  AGA hastalıgı yuzunden sacın incelmez ben bunu gordum 50 yasında olup saca wax surup jole surenleri gordum seninde tam boyle bir sacın var minoxidil senin sacını dahada kalınlastırır gurlestirir cunku AGA  sende yok olsada sacını kel edecek kadar ilerlemez yada durmustur butun yorumlarını detaylıca okudum seni cok inceledim rahatlıkla minoxidil kullan kardesim  hic bir sorun olmaz tedavine devam ama GENC HASTALARA ASLA ama asla onermiyorum cunku genetik 18 30  yasları aralıgında siddetlenir bu donemde sac dokulmek icin bir sey arar mana arar hormon vitamin stres biri nuksederse azalırsa doker sen bu yas aralıgını gecmis birr insansın o siddetli zamanlarda bile sacın bunlara dayanıp dokulmemis minoxidil ne detarjan doksen bir sey olmaz seni mutlu ettigimi dusunuyorum tedaviye devam ama rahat ol bir omur boyu kel kalmazsın bir omur boyu saglıklı saclar diliyorum sana kardesim ....
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

Mehmetali32

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 11 Ocak 2021, 00:37:53 »
Arkadaslar Lavanta ve Karanfil Losyonlarıda yapabiliriz  zararı yok faydası cok uygulayabiliriz ek tedavi bu tedaviler  kosede kalsın cok mucize beklemeden  faydası oldugunu dusundugumuz       dogal bitkilerden dir.   Bunlarla en azından biz cabalayalım  elimizden geleni yapalım istiyorum yag olarakta sadece dogal Dht Blockerları kullanın digerlerini saca yag olarak kullanmayın Hintell beni uyarmıstı bu konuda bu yuzden sadece biberiye yagı cam terbendi yagı  kullanıyoruz diger vitaminleride bunun icine karıstırıyoruz  ve cok guzel bir kur yapıyoruz  haftada 1 kullanıyoruz cok faydalı zarar sıfır   
  • Yaşınız 28
Finasterid 0.75mg Hergün 
 Haftada 2 gun Dvitamin                                   
  Sabır Şükür Zaman.. .

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2021, 01:28:52 »
Kimyasal diyince insanlar da korku oluşuyo yedigimizden içtiğimize kadar kimyasal olmayan bir şey yok doktora gittiğinde ameliyata girdiğinde kimyasal olmadan tedavi olamazsın imkanı yok yani önemli olan dozdur zehirle ilaç arasındaki fark dozdur. Mesela benim kullandığım losyon bitkisel içerikli ama sonuçta alkole vs vs de var önemli olan bunu doğru olanını ve kaliteli olanını kullanmak alternatif tıp saç konusunda net bir cevap verebilseydi zaten bunlara ihtiyaç kalmazdı. Mesela doğal ne var sawpalmetto ısırgan bunları arastırıyosun dht baskılıyo diyor ama ne kadar %5 mi %25 mi ya da %40 mı hayır tabikide çok düşük baskılıyo. Bugün bir çok ciddi hastalığı bitkisel yolla tedavi edillebilir mi hayır tabikide o kimyasallar sayesinde hastalar sağlığına kavuşuyor kimyasal diyince gidip deterjanı ağza sıkmak akla gelmemeli. Saç için faydalı olan içeriklerin bulunduğu şeyler bunlar ..

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 11 Ocak 2021, 01:39:25 »
spiro losyonu rutin halinde kullananların yorumlarını alabilir miyim ru ile çok benziyor etkileri. (akne , sebore , kıllanma ve androgenetic alopesi tedavisi)
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 11 Ocak 2021, 02:05:59 »
spiro losyonu rutin halinde kullananların yorumlarını alabilir miyim ru ile çok benziyor etkileri. (akne , sebore , kıllanma ve androgenetic alopesi tedavisi)

Bir hafta kadar önce başladım. Çözücü olarak kullandığım tonikle olan formülü beğenmedim, başka tonikler deneyeceğim. Saçı leş göstermeyecek, düzgün bir tonik bulabilirsem devam edeceğim. Zamanla bilgilendirme yaparım.

Dutasa başlayınca artan testo sebebiyle dokülmeler istediğim kadar azalmadı diye düşünüyorum. Bu sebeple ekledim, yanetki yapmazsa devam etmek niyetindeyim.

Ru ile benzerlik kısmına katılıyorum. 5-6 ay kadar seti+ru kullandığım dönemde oral antiandrjn kullanmamama rağmen dokülmem çok çok daha minimal seviyelerdeydi.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 11 Ocak 2021, 02:13:27 »
Bir hafta kadar önce başladım. Çözücü olarak kullandığım tonikle olan formülü beğenmedim, başka tonikler deneyeceğim. Saçı leş göstermeyecek, düzgün bir tonik bulabilirsem devam edeceğim. Zamanla bilgilendirme yaparım.

Dutasa başlayınca artan testo sebebiyle dokülmeler istediğim kadar azalmadı diye düşünüyorum. Bu sebeple ekledim, yanetki yapmazsa devam etmek niyetindeyim.

Ru ile benzerlik kısmına katılıyorum. 5-6 ay kadar seti+ru kullandığım dönemde oral antiandrjn kullanmamama rağmen dokülmem çok çok daha minimal seviyelerdeydi.

ne ile çözdün, ne ile deneyeceksin

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 11 Ocak 2021, 02:50:23 »
ne ile çözdün, ne ile deneyeceksin

Garnier arındırıxı sıkılastırıcı tonik ile denedim, pek beğenmedim gibi. Ya ilaç tortularını iyi süzdüremedim, saçı leş gibi gösterdi.

Evde urbancare, isana tonik kaldıysa onlarla deneyebilirim. Veya direkr etil alkol distile su gliserin üçlüsüyle de olabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 11 Ocak 2021, 04:07:57 »
başlık lütfen konuyla alakalı olsun ali
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram