Gönderen Konu: Yardımcı Olmak İsteyenler :/  (Okunma sayısı 380 defa)

jellyfish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yardımcı Olmak İsteyenler :/
« : 17 Ekim 2022, 16:06:54 »
herkese selam. 23 yaşında bir kadınım. sitede yeniyim. araştırmalar yaparken en çok bu siteden bilgi alabileceğimi düşündüm ve siz değerli insanların yorumlarını merak etmekteyim. fotoğraflarımı atıyorum lütfen bilgilenmem için ve önerileriniz için yön gösterici olun. teşekkür ederim şimdiden.

pamira

• Sr. Member
Ynt: Yardımcı Olmak İsteyenler :/
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2022, 18:46:32 »
kadin sac dokulmesi hakkinda pek bi bilgim yok ama bilgisi olanlar mutlaka yazacsktir diye dusunuyorum. klise olcak ama demir cinko degerlerine baktirdiniz mi ?
  • Ekim Tarihi: 8-9 Aralik 2021 | 8 Mayis 2023
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 5006 | 1510
  • Medikal Tedavi Finasteride - Dutasteride
ASMED - 1.Sac Ekimim 8-9 Aralik 2021

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24994.0

&

ASMED - 2.Sac Ekimim 8 Mayis 2023 (Revizyon)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=31519.0

Furious_Mia

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2022, 19:18:19 »
herkese selam. 23 yaşında bir kadınım. sitede yeniyim. araştırmalar yaparken en çok bu siteden bilgi alabileceğimi düşündüm ve siz değerli insanların yorumlarını merak etmekteyim. fotoğraflarımı atıyorum lütfen bilgilenmem için ve önerileriniz için yön gösterici olun. teşekkür ederim şimdiden.

selam bence saçların çok güzel ve doğal. bir saç ekimine filan ihtiyacı yok. vitamin değerlerin düzgün olsun yeter
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasteride
Tedaviler:

Finasteride 1.25 mg

Konu Başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28837.0

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2022, 19:35:11 »
Saçlarınızda dökülme yok. Biraz incelme var sanırım. Zaten Saçlarınız ince yapılı ve sık. Medikal ürünler ile desteklerseniz kapatıcılığı artar. Halihazırda kullandığınız ürün var mı ?
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

jellyfish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2022, 22:40:03 »
kadin sac dokulmesi hakkinda pek bi bilgim yok ama bilgisi olanlar mutlaka yazacsktir diye dusunuyorum. klise olcak ama demir cinko degerlerine baktirdiniz mi ?

Baktırcam aklımda

jellyfish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2022, 22:41:51 »
Saçlarınızda dökülme yok. Biraz incelme var sanırım. Zaten Saçlarınız ince yapılı ve sık. Medikal ürünler ile desteklerseniz kapatıcılığı artar. Halihazırda kullandığınız ürün var mı ?

Ön taraflar ve yanlar nasıl sorun yok ya :/ görmüyo musunuz bebek saçı gibi incelmiş saç diplerim gözüküyor. Ne yapıcam ya ?

jellyfish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2022, 22:44:13 »
selam bence saçların çok güzel ve doğal. bir saç ekimine filan ihtiyacı yok. vitamin değerlerin düzgün olsun yeter

Neler kullanabilirim ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2022, 22:46:41 »
 sabah akşam oval hareketlerle 5 er dk masaj yapın.kadınlarda mezoterapi daha etkilidir ama pahalı.oraları kalınlaştırabilir ama fiyatı çok oluyor.prp falanda olabilir.evde yapabilceğiniz masaj ve dermoller uygulaması.biotin şu bu onlada kalınlaştırırsınız ama saç sorunu ile uğraşan kız arkadaslarım biotinin vucutta kıllarıda kalınlaştırdığını soleyip uzak duruyorlardı.masaj ve dermoller en mantıklısı bunlar duruyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jellyfish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2022, 22:50:53 »
sabah akşam oval hareketlerle 5 er dk masaj yapın.kadınlarda mezoterapi daha etkilidir ama pahalı.oraları kalınlaştırabilir ama fiyatı çok oluyor.prp falanda olabilir.evde yapabilceğiniz masaj ve dermoller uygulaması.biotin şu bu onlada kalınlaştırırsınız ama saç sorunu ile uğraşan kız arkadaslarım biotinin vucutta kıllarıda kalınlaştırdığını soleyip uzak duruyorlardı.masaj ve dermoller en mantıklısı bunlar duruyor

Çok teşekkür ederim aradığım cevaplar bu şekilde yorum ve öneri tarzında. Peki prp mi mezoterapi mi daha iyi ? Minoxil icin ne düşünüyosunuz ve dermoreller hakkında hiç bilgim yok. Bilgi verir misiniz rica etsem ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2022, 23:00:04 »
 rica.değişir aslında.prp daha ileriki yaslar için gecerli.kanı alıyorlar gencleştirip geri veriyorlar saç genclikteki gibi besleniyor.tabi içine vitamin şu bu vs... katıyorlar.saçı bir tek damardaki kan besler gerisi faso fiso.mezoterapi kalınlaştırır kadınlarda daha etkili dolaşım arttırıcı kalınlaştırıcı vitaminler ozellikle biotin çok koyarlar saçı doken hormon dht kovucuda koyarlar.yapan yerler onemli bu uygulamaları.doğru yerde yaptırmak onemli.ama pahalı uygulamalar.dermollerde tırmık gibi bişi kafanı tarlayı traktorle gezer gibi gezersin kanlanmayı arttırır.minoxidil damar açısı .damarları açar kanla saçı besler.ama surekli kullanım sart basla bırak saçı daha çok dokebiliyor.onler zayıf oluyor zaten ilaçlarada tepeye gore daha zor tepki veriyor.şu an bir kaç ay saçınıza elinizle masaj yapın.sabah akşam gunde 5 er dk.kanlanmayı artırır.sonucu beğenmezseniz bişiler eklersiniz.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

ber134

• Full Member
« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2022, 23:28:06 »
hormonlarınızda bir terslik olabilir bence. en doğrusu endokrinolojiye gidip hormon ve vitamin testi yaptırmanız olacaktır.
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2022, 23:32:09 »
 vitamin eksikliği şu buda goze carpıyor .ilk gorduğumde troll sandım saç fena değil sonra bakınca bazı yerlerde incelme var.vitamin eksikliği varsa tamamla masaj falan hallolur insallah

Hardwayforyou

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2022, 23:50:56 »
Ferritin, demir, b12 ve d vitamini değerlerinize baktırın. Bu tip dökülmeler genellikle demir eksikliğinden olur ama ferritin de çok önemlidir. İkinci ihtimal tiroid hormonu kullanıyorsanız ekstra dökülmeler olur.
  • Yaşınız 27

Kewell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2022, 04:59:07 »
Biotin kullan ve prp yaptir.

Facebook Twitter Instagram