Gönderen Konu: Kadın kız mevzularında ortam sahibi olmak mı yoksa yakışıklı olmak mı önemli  (Okunma sayısı 3870 defa)

Ahmet28

• Yeni üye
  • *
Ben saç dökülmesini ve kelliği daha çok görsel ve psikolojik bir sorun olarak görürdüm.  Karşı cinse etkisinin nispeten az olduğunu düşünürdüm. Ancak forumda karşı cins konusunda saç, her şeymiş de kel ya da seyrek saçların zerre şansı yokmuş gibi anlatan arkadaşlar var. Ben nice kel erkekler tanıyorum ya da görüyorum. Çevresi kızlarla dolu, niye çünkü adamın ortamı var. Benim gibi akşamları halı sahaya gitmiyor. Kahvede batak oynamıyor, 3-5 sap toplanıp pes fifa atmıyor bira içerek maç izlemiyor. Bar ya da cafeler de kızlarla makara yapıyor. Ya da maç izleyeceklerse bizim gibi erkek spor değilde karışık spor olarak bira maç keyfi yapıyorlar. Bu erkekler bu kızların Kimisi ile kanka kimisi ile sevgili kimisi ile de fuck body takılıyor. Malesef burası Türkiye fırça gibi saçınız olsa da ortamınız yoksa dışarıdan beğendiğiniz bir kızı elde etmeniz sadece saçınız var diye başarabileceğiniz bir şey değil. Hadi ben seyrek saçlıyım ne özgüvenim var ne de ortamım var ama benim sap ortamımda takılan fırça saçlı kardeşlerim de var. Onların da durumu benden farklı değil. Yani şu an onlarla aynı kaderi paylaşıyorum.

Ziptikci

• Sr. Member
Al benden de o kadar. 191 boyum var. Hâlâ saçım var gencim güzelim 😂 Saplıktan mahvoluyorum. 2 yıl önce acayip kiz ortamim vardı çok şeyler yaşadım iyiydi hayatim. Sonra sevgili yaptım ayrildim mahvoldu. 2 yıldır keşiş gibiyim. Ortamlar puf oldu. Dediğin şeyleri yapıyorum sap ortamında. Bu işler ortam meselesi

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
 O zaman kellik mükemmel bir sey.Kimse saç ektirmesin.Kel erkeklere ortam saglandigi zaman her sey yapabilir.Bosuna saç ektiriyoruz hatta saçlı erkeklerde saçlarını kazısın.Kellik ayrı nimet .Erkeği oldugundan daha yakışıklı yapiyor.Hatta fazla yakışıklı olduklarından dolayi psikolojileri bozulup evden dışarı çıkmak istemiyorlar.Sen de haklısın yeterki ortam olsun.Tek sorun ortam olmamasi.😂

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
O zaman kellik mükemmel bir sey.Kimse saç ektirmesin.Kel erkeklere ortam saglandigi zaman her sey yapabilir.Bosuna saç ektiriyoruz hatta saçlı erkeklerde saçlarını kazısın.Kellik ayrı nimet .Erkeği oldugundan daha yakışıklı yapiyor.Hatta fazla yakışıklı olduklarından dolayi psikolojileri bozulup evden dışarı çıkmak istemiyorlar.Sen de haklısın yeterki ortam olsun.Tek sorun ortam olmamasi.😂
Adam kelliği övmemiş kıstas değil demiş neden ısrar ediyorsun kendini yermek için ? Kaldı ki kelliğin kötü bir şey olduğunu kanıtlayan hiçbir bilimsel çalışma yok. (Çeşitli hastalıklara yakalanma oranında ki fazlalığı biliyorum iki üç vitaminle çözülecek bir şey) Saçlara şekil vermek saçla uğraşmak benim hobim, kelliktek korktuğum için saçlarımı kurtarmaya çalışmıyorum. Burada ki çoğu kişi de keza öyle zaten eğer kadınlara vs yaranmak için uğraşıyorsa kendine saygısı yoktur zaten.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Snowly12

• Hero Member
Tinder 😂

Valla hocam saciniz cok gurken cokmu yakisikliydiniz?

Tamamen kelsen nw6-7, evet sansin sifir kiz ortaminda.
Finasteride - 1 mg (haftada 3)
Evocapil(procapil)
Dermoroller 3 mm
Ketoral haftada 1 veya 2.
Masaj
30 mg cinko
Omega 3
Demir
D3
Azelaik asit kur
B6 p5p

trkaantr1

• Yeni üye
  • *
yakışıklıysan güzel bir kız arkadasın olur. Fakat playboy takılmak istiyorsan yakısıklı olmana gerek yok zengin ol yeter :)

Herryc

• Yeni üye
  • *
Biraz kendiniz olun en güzeli sizin olur. Kadınları birden farklı alanlarda bölebilirsiniz.  Kimisi yakışıklı olsun çocuğum da güzel olsun der. Kimisi güzel bir aile özgür olabileceği birini arar. Kimisi yanıma yakışsın dışarıya karşı nispet yapar. Kimisi yakışıklı olmasada orta derecede olsun ortamlarda sözünü geçirsin beni korusun güçlü bir karakter arar (Kızların çoğu buna bakıyor bence. Orta yakışıklı olsanizda olur) Kimisi para için, kimisi yatmak icin, kimisi bosluktadir doldurmak için, kimisi de gerçekten kel seviyordur birde kellik yakışıyorsa. Ayrıca keller her ortamda dikkat çeken olduğu için ortamda gözler sizde olur kafa sarıl sarıl parliyordur. Kızlarla kelken bile özgüveniniz tamsa karakteriniz de oturmuşsa  alın götürürün.  Doya doya yaşayın, maddiyatiniz da varsa vin diesel tarzı takılın. Yada pitbul keller daha popiler  lan  :D

Zeljzko_60

• Yeni üye
  • *
Ben saç dökülmesini ve kelliği daha çok görsel ve psikolojik bir sorun olarak görürdüm.  Karşı cinse etkisinin nispeten az olduğunu düşünürdüm. Ancak forumda karşı cins konusunda saç, her şeymiş de kel ya da seyrek saçların zerre şansı yokmuş gibi anlatan arkadaşlar var. Ben nice kel erkekler tanıyorum ya da görüyorum. Çevresi kızlarla dolu, niye çünkü adamın ortamı var. Benim gibi akşamları halı sahaya gitmiyor. Kahvede batak oynamıyor, 3-5 sap toplanıp pes fifa atmıyor bira içerek maç izlemiyor. Bar ya da cafeler de kızlarla makara yapıyor. Ya da maç izleyeceklerse bizim gibi erkek spor değilde karışık spor olarak bira maç keyfi yapıyorlar. Bu erkekler bu kızların Kimisi ile kanka kimisi ile sevgili kimisi ile de fuck body takılıyor. Malesef burası Türkiye fırça gibi saçınız olsa da ortamınız yoksa dışarıdan beğendiğiniz bir kızı elde etmeniz sadece saçınız var diye başarabileceğiniz bir şey değil. Hadi ben seyrek saçlıyım ne özgüvenim var ne de ortamım var ama benim sap ortamımda takılan fırça saçlı kardeşlerim de var. Onların da durumu benden farklı değil. Yani şu an onlarla aynı kaderi paylaşıyorum.
hocam fuck body demesen iyiydi

social

• Sr. Member
Bunu erkekler boyle dusunuyor bence, yakisikliysan kel olmanin cok bir onemi yok. Bizim sirkette 50 kiz arasindan bariz en guzelinin sevgilisi dazlak ama yakisikli

Canimo

• Sr. Member
en başta bakımlı temiz görünümlü bir imajınız olması lazım sonrası cesaret işi.ısrarcı olmadan beğendiğiniz kızlara feyk atarsanız hiç ummadığınız anda karşılık alabilirsiniz yani birazda işin özü pısırık olmamaktan geçiyor kellik falan özgüven eksikliğine neden olmaktan öteye geçmeyen bir şey yoksa çoğu kadın için bir kriter değil.

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
en başta bakımlı temiz görünümlü bir imajınız olması lazım sonrası cesaret işi.ısrarcı olmadan beğendiğiniz kızlara feyk atarsanız hiç ummadığınız anda karşılık alabilirsiniz yani birazda işin özü pısırık olmamaktan geçiyor kellik falan özgüven eksikliğine neden olmaktan öteye geçmeyen bir şey yoksa çoğu kadın için bir kriter değil.
Genç yaşta kellik kesinlikle kriterdir.Istedigin kadar ozguvenli ol sana sapik yada abaza derler.25 yasinda olupta kellige merhaba diyen erkeklerin işi zor.Sorun sadece pısırık olmamakla çözulmuyor.Muhtemel kel degilsiniz ki boyle bir cevap veriyorsunuz.Kellik çogu kadın icin kriterdir.

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
Genç yaşta kellik kesinlikle kriterdir.Istedigin kadar ozguvenli ol sana sapik yada abaza derler.25 yasinda olupta kellige merhaba diyen erkeklerin işi zor.Sorun sadece pısırık olmamakla çözulmuyor.Muhtemel kel degilsiniz ki boyle bir cevap veriyorsunuz.Kellik çogu kadın icin kriterdir.
Aynen kardeş arada canım istediği zaman saçlarımı kazırdım saçım varken sürekli kadınlarla kesişirdim kazıttığımda ise bir kadına baktığımda beni abaza sanıp sapıklıkla suçladı gece karakoldan çıktım saçlarım uzayınca aynı kadınla karşılaştığımda ise benimle yatmak istedi bu yüzdenmiş demek ki hmm ilginç.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ne yakışıklı olmak ne de onların ortamında bulunmak
Üçüncüyü tercih etmek daha sağlıklı olur erkek için

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
Aynen kardeş arada canım istediği zaman saçlarımı kazırdım saçım varken sürekli kadınlarla kesişirdim kazıttığımda ise bir kadına baktığımda beni abaza sanıp sapıklıkla suçladı gece karakoldan çıktım saçlarım uzayınca aynı kadınla karşılaştığımda ise benimle yatmak istedi bu yüzdenmiş demek ki hmm ilginç.
Dene gor bakalim alirsin paçanın ölçüsunu😂Kazit saçını ne olacak?Nasil tepki verecekler?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Yok daha neler:)

Facebook Twitter Instagram