Anket

Kabul Ederim
22 (62.9%)
Kabul Etmem
13 (37.1%)

Toplam Oy Verenler: 35

Gönderen Konu: Kel kalmak mı, parmağından olmak mı?  (Okunma sayısı 2166 defa)

athena

• Sr. Member
Ynt: Kel kalmak mı, parmağından olmak mı?
« Yanıtla #1 : 19 Nisan 2022, 15:12:56 »
psikiyatriye görünün.

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2022, 15:49:09 »
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2022, 15:53:39 »
psikiyatriye görünün.
İnsanların nereye kadar ileriye gidebileceğini merak etmeyi psikolojik bir sorun olarak algılamayı başarmak senin için bile fazla aptalca.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2022, 16:23:37 »
Ayak parmağı ise kabul.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2022, 20:29:33 »
İnsanların nereye kadar ileriye gidebileceğini merak etmeyi psikolojik bir sorun olarak algılamayı başarmak senin için bile fazla aptalca.
"algılamayı başarmak" iyi forumlar.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Nisan 2022, 20:38:10 »
Hayır etmem.Bana göre parmağın olmaması daha dikkat çeker.Kelliğe insanlar alışkın.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 19 Nisan 2022, 20:41:14 »
Hayır etmem.Bana göre parmağın olmaması daha dikkat çeker.Kelliğe insanlar alışkın.
Ayak parmağını kim fark edecek dostum giy çorabını tak sneaker'i mis gibi savur saçları.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Nisan 2022, 21:16:48 »
Ayak parmağını kim fark edecek dostum giy çorabını tak sneaker'i mis gibi savur saçları.

Belki fetişçiler vardır  ::) Yok ben el parmaklarını kast ediyor sandım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 19 Nisan 2022, 21:53:11 »
 bırak parmakmı saçmı marrakmı saçmı desen o bile dusunulur.çünki bu soruna kafayı takanların ortak buluşma noktası bu site.bazı insanların 6 parmağı varya bu soru en çok onları sevindirir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 19 Nisan 2022, 21:58:23 »
bırak parmakmı saçmı marrakmı saçmı desen o bile dusunulur.çünki bu soruna kafayı takanların ortak buluşma noktası bu site.
Saç dökülmesini normal karşılayan bir insan var mıdır merak ediyorum.

Düşünsenize bir kişinin resmini cizmemiz istense mutlaka saçı olan bir karakter çizeriz.

Çünkü fıtrat olarak saçlı yaratıldık.

Sonradan kaybetmek büyük bir olgu aslında.
Kafasına takmayan varsa hayret ediyorum ve tebrik ediyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 19 Nisan 2022, 22:06:06 »
 düşman basına
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2022, 00:33:40 »
psikiyatriye görünün.
Bence güzel soru , anlamıyorum bu saç sorununu nasıl bu kadar hafife alabiliyosunuz , 
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2022, 01:07:17 »
Neden karma gibi bir kayıp vermek zorunda hissediyor ki insanlar. Ben isterim ki hiç bir sorun yaşamadan güzel güzel hayatımı yaşayayım. Hayat zaten kısa ve yaşam problemlerle dolu. Bari ekstra canımızın sıkalacağı detaylar olmasa. Maalesef ne kadar iyimser düşünürsek de, karamsar da olsak bu kadar pembe ilerlemiyor yaşam. O yüzden bu tarz sorular anlamsız. Çok yakışıklı bir kel görüntüsünü etkilemiyorsa saçı tercih eder mi? Saç insanı çok yakışıklı yapmaz mesela, sadece bir aksesuar olarak daha kötü bir görüntüden kurtarır. Beklentiler herkeste farklıdır ama bunun derecesi de önemli. Bu tarz sorularda bir uzuvunu tercih edenlerin gerçekten psikolojik olarak iyi olduğunu düşünmüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 20 Nisan 2022, 01:34:12 »
Neden karma gibi bir kayıp vermek zorunda hissediyor ki insanlar. Ben isterim ki hiç bir sorun yaşamadan güzel güzel hayatımı yaşayayım. Hayat zaten kısa ve yaşam problemlerle dolu. Bari ekstra canımızın sıkalacağı detaylar olmasa. Maalesef ne kadar iyimser düşünürsek de, karamsar da olsak bu kadar pembe ilerlemiyor yaşam. O yüzden bu tarz sorular anlamsız. Çok yakışıklı bir kel görüntüsünü etkilemiyorsa saçı tercih eder mi? Saç insanı çok yakışıklı yapmaz mesela, sadece bir aksesuar olarak daha kötü bir görüntüden kurtarır. Beklentiler herkeste farklıdır ama bunun derecesi de önemli. Bu tarz sorularda bir uzuvunu tercih edenlerin gerçekten psikolojik olarak iyi olduğunu düşünmüyorum.
Bu anketin amacı insanların saçı ne kadar önemsemesinin belirlenmesi ve ötesi aslında.
Elbette hayatta her şey yolunda gitmiyor, ben de hiç tanımak istemezdim Finasterid'i ama olan oluyor.
Dolayısıyla bu tür anketler bence toplum psikolojisi adına yararlı bile sayılabilir.
Çünkü insanlar kendi kafasındaki düşüncelerin veya fedakarlıkların başkasının da yapabileceğini fark ediyor.

Realist bir bakış açısıyla, NW7 olmak yerine ayak parmağımdan bir tanesini feda ederdim.
Bunu söylemekte bir psikolojik sorunum olduğunu da düşünmüyorum dostum.
Çünkü görüyoruz ki hayat dediğin gibi toz pembe değil. Full gri.
E bu griliğe seçim katarak azıcık renk katıyoruz hepsi bu gibi.

Facebook Twitter Instagram