Anket

Hangisini tercih ederdiniz?

Gönderen Konu: 1 milyon liraya sahip olmak mı? Kusursuz bir saça sahip olmak mı?  (Okunma sayısı 1332 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Merhaba arkadaşlar

Bu anketi hazırlama nedenim saçın insanlar üzerinde nasıl bir etki bıraktığı.

Yukarıdaki şıklardan birini seçebilir ve tarafınızı belli edebilirsiniz.

Bu arada ikinci ve üçüncü şık için direkt kazitma gibi bir eylem sunulmayacak. Sadece donör ve yan saçlarınız ile birlikte ön hat ve vertex tamamen boş kalacak. Dolayısıyla kelliğiniz diğer insanlar tarafından direkt dikkat çekecek. Ömür sonuna kadar değiştirme imkanı yok. Anlaşma öyle. Ona göre oylayın lütfen.

Mevcut saçlarınız şuan göz ardı edilecek. Yani şuan sık bir saçınız varsa veya tamamen kelseniz bile eşit sayılacaksınız. "Ben zaten kelim bari 1 milyon liram olsun." demek yok yani.

Ayrıca "Hele para bi gelsin de saç ekimi yaptırırım en kral yerde" demek de yok. Neyse o. Ne protez ne saç ekimi ne toppik hiçbirine izin yok.

LOESS

• Hero Member
1 milyon TL para mı üstad, öyle değersiz bir para birimimiz var ki, en boktan ev bile 800 milyar olmuş, 1 milyon TL ile ticarete bile giremmessin, Cafe bile açamazsın, cebimde 1 Milyon TL olmasın ama saçım olsun, yanında ki vereceği özgüven ile sade güzel bir hayat sürmek daha mantıklı, belli mi olur daha fazla para kazanırsın. 5 Milyon TL aşşasına saçı değişmem (:

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
1 milyon TL para mı üstad, öyle değersiz bir para birimimiz var ki, en boktan ev bile 800 milyar olmuş, 1 milyon TL ile ticarete bile giremmessin, Cafe bile açamazsın, cebimde 1 Milyon TL olmasın ama saçım olsun, yanında ki vereceği özgüven ile sade güzel bir hayat sürmek daha mantıklı, belli mi olur daha fazla para kazanırsın. 5 Milyon TL aşşasına saçı değişmem (:

Türk lirası mı yoksa dolar mı yazsam diye düşündüm de sonra TL'de karar kıldım. Dolar olursa çok olur diye 😄
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Xeth

• Hero Member
istersen onu 5 milyon yap usta farketmez saçım kusursuz olsun yeterli
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
istersen onu 5 milyon yap usta farketmez saçım kusursuz olsun yeterli

Ben de öyle düşünüyorum. Hatta 100 milyon dolar verelim tamamen saçsız doğ deseler yine olmaaaz. O psikolojik çöküntüye değmez. Düşünsene herkesten uzak olacaksın. Ne yapayım ki parayı mutlu olmadıktan sonra. Mükemmel saça sahip olup normal bir hayat daha güzel bence.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
Bu arada biz erkekler genelde bir şeyin inciğine boncuğuna çok takılmayız. Ama saç söz konusu olunca baksanıza bize. "Şunu mu kullanayım, bunu kullansam iyi gelir mi, kaç ayda etki eder?" gibi milyon tane soru soruyoruz ve önemsiyoruz.

Kullandığımız finasteridi, dutasteridi, minoxu, xpeciası, biotini, b12si, omega bilmem kaçı, çayı, nar suyu, şampuanı... Zibilyon tane şey kullanıyoruz. Velhasıl kelam saç gerçekten büyük öneme sahip.

murattarum

• Hero Member
Bak iste ben muttalip hocada ektirdim diye bu kadar para verilirmi araba parasi diyorlardi bana .bendr ayni ornegi vermistim yuksek model arabami sacmi diye ben sac demistim
.eger ozguvenin yoksa kendini iyi hissetmiyorsan hersey bos.evliyim hayatimdandan memnum guzel bir esim var sacim dokuldu diye beni terkedecek degil ama sac baska birsey olmadimi olmuyor.allah uzuv problemi vermesin oda buyuk bir dert ama sac baska birsey
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
1 milyon ulaşması zor bir rakam değil. Ama iyi saçlara milyarları olan insanlar bile istese de ulaşamıyorlar. Ben başından beri hiç dökülmemiş kusursuz bir saç ve sağladığı özgüven için 1 milyonumdan vazgeçerdim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Xeth

• Hero Member
ben iki üç parmağımı bide böbreğimi verirdim
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
Saçın önemi o kadar fazla ki. Murat Boz'un saçsız haline bakın. Bence hiç çekiciliği kalmıyor. Bir saç ne kadar da çok şey değiştiriyor.

Enis Arıkan da aynı şekilde. Seyrek olmasına rağmen hem de. Erkeğin makyajı saç diye boşa dememişler.

Bunu tüm ünlülere uygulayabilirsiniz.

emekli kel

• Hero Member
 bakarım şimdi tip yoksa saç olsa ne olcak olmasa ne olcak para derim tip varsa saç gidince tip iptalsa saç derim.kelkende tip bozulmuyorsa gene para derim.ama ben kelken tipin bozulduğunu dusunuom o yuzden saç.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
bakarım şimdi tip yoksa saç olsa ne olcak olmasa ne olcak para derim tip varsa saç gidince tip iptalsa saç derim.kelkende tip bozulmuyorsa gene para derim.ama ben kelken tipin bozulduğunu dusunuom o yuzden saç.

Abi tip yoksa bile saç ile bir şekil yapıp tarz olabilir kişi, ama saç da yoksa hepten battık.

emekli kel

• Hero Member
 ALLAH çirkin bahtı versin demişler abicim.Nerde bir meymeletsiz manken gibi hatunlarla takılıyor.tabi cuzdanda ona gore orası baska.hem tipsiz hem kel olursak  ayvayı yedik dion ama tipsizsem salarım gitsin.paraya oynarım.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

murattarum

• Hero Member
ben iki üç parmağımı bide böbreğimi verirdim
😅😅😅 hangi parmaklar.serce bas?
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Abi tip yoksa bile saç ile bir şekil yapıp tarz olabilir kişi, ama saç da yoksa hepten battık.
İnanki tip yoksa saçı istediğin kadar şekillendir istediğin kadar
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram