Gönderen Konu: Kerozan?  (Okunma sayısı 20605 defa)

hayatbirgünbizedegüler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kerozan?
« : 22 Ocak 2020, 17:39:09 »
Kerozan önerildi bazı arkadaşlar tarafından . Saçlara ne gibi katkısı oluyor kullanmayı düşünüyorum . Kullananlar veya bilgisi olanlar açıklama yapabilir mi ?

edit;Kerozan 60 Tablet

Kerozan 5+5 Takviye Edici Gıda

Sabah kullanımı için 1 Tablet içeriği;

Vitamin B5 20 mg

Çinko 13 mg

Biotin 2500 ug

Manganez 1.7 mg

Selenyum 100 ug

Kullanm Şekli:

Sabah kahvaltıdan sonra 1 bardak su ile günde 1 tablet alınması önerilir.

Akşam kullanımı için 1 Tablet içeriği;

Cüce Palmiye 200 mg

Taurin 150 mg

Vitamin B6 1.4 mg

Vitamin B1 1.1 mg

Folik Asit 400 ug

Vitamin D 10 ug

Vitamin B12 2.5 ug

Kerozan 5+5 içeriği

Biotin, manganez, Saw plametto, çinko, D vitamini, taurin, B vitamini kompleksi

Kerozan 5+5 nasıl kullanılır?

Sabah bir tablet, gece yatmadan önce bir tablet şeklinde alınması tavsiye edilmektedir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kerozan?
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2020, 18:08:05 »
Xpecia tarzı Bir ürün xpecia ya artık güvenilmediği için bu ürünü önermeye başladık
Saçın ihtiyacı olan vitaminler ve doğal blocer var içersinde çok aşırı bir etkisi olur mu finasterid kadar?
Hayır ama en azından destek olur diyelim o kadar.
Global Moderator

hayatbirgünbizedegüler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2020, 18:26:31 »
Herhangi bir yanetki vs Birseyi varmı?

saidesad

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2020, 20:07:50 »
Xpecia tarzı Bir ürün xpecia ya artık güvenilmediği için bu ürünü önermeye başladık
Saçın ihtiyacı olan vitaminler ve doğal blocer var içersinde çok aşırı bir etkisi olur mu finasterid kadar?

Benim ekimim yaklaşık 2 ay oldu. Bir aydan beri Xpecia (Sabah, akşam) ve Proscar kullanıyorum.
Xpecia iyi değil mi yani.?

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2020, 13:37:42 »
Benim ekimim yaklaşık 2 ay oldu. Bir aydan beri Xpecia (Sabah, akşam) ve Proscar kullanıyorum.
Xpecia iyi değil mi yani.?
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11936.0 hocam bana buraya bak dediler , kesinlikle sende incelemelisin

heycorcverseneborc

• Full Member
« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2020, 17:52:53 »
vitaminlerin genetik saç dökülmesini engellemez. hatta yavaşlatmaz bile. sadece psikolojik olarak kullanıyor insanlar bir umut.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Şubat 2020, 17:58:20 »
vitaminlerin genetik saç dökülmesini engellemez. hatta yavaşlatmaz bile. sadece psikolojik olarak kullanıyor insanlar bir umut.

Doğal blocer barındıran içerikler bir nemze faydalı oluyor
Global Moderator

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2020, 22:58:21 »
xpecia neye göre güvenilmiyor. forumda birkaç kişi googlemapstan adresine bakmış firmayı görememiş, kimisi demiş içinde finasteridmi var.. bence laboratuvar analizi olmadan bu şekilde klavyeden atıp tutmakla varsayımla olmaz bu işler kanıt lazım..kerozan veya diğer desteklerin içinin boş olmadığı ne malum..

magritte

• Full Member
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2020, 00:21:34 »
Bunların içinde Saw Palmetto da var, DHT baskılayıcı özelliği var o yüzden işe yarayabilir.

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2020, 10:16:16 »
xpecia neye göre güvenilmiyor. forumda birkaç kişi googlemapstan adresine bakmış firmayı görememiş, kimisi demiş içinde finasteridmi var.. bence laboratuvar analizi olmadan bu şekilde klavyeden atıp tutmakla varsayımla olmaz bu işler kanıt lazım..kerozan veya diğer desteklerin içinin boş olmadığı ne malum..
Verilen adres bir apartman dairesini gösteriyor aslında bu tarz önemli konularda imkan varsa gidip yerinde görmek iyi olur ama teknoloji geliştiği için arkadaşlar yerlerinden kıpırdamadan bir ilk izlenim yapıp sağolsun bizimle paylaştılar. Bence de laboratuvar sonucu olması çok daha iyi olur ama elimizdeki imkanlar bunlar. Belki kerozanın da içi boştur herhangi faydası yoktur ama ikisinden birini kullanmaya karar verirsem (vitamin desteği sonuçta mucize yaratmasa da destek olur ben kullanacağım) daha kurumsal ve güvenilir olan firmayı tercih etmemiz lazım. Kerozan ı üreten firma tıbbi ilaç sektöründe de olduğu için açıkçası bana daha güvenilir geldi.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2020, 11:08:42 »
Xpecia'nın ne yamuğunu gördünüz abi? :)

Moonlight

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 26 Şubat 2020, 18:43:47 »
Forumda Kerozan ünlü gördüğüm kadarıyla. Fiyat olarak daha pahalı ama içeriği daha zengin Assos Aga-E tableti uzun süreli kullanıma karar veremessem belki bunu düşünürüm

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Şubat 2020, 19:00:05 »
Forumda Kerozan ünlü gördüğüm kadarıyla. Fiyat olarak daha pahalı ama içeriği daha zengin Assos Aga-E tableti uzun süreli kullanıma karar veremessem belki bunu düşünürüm

Test aşamasındayız ünlü demeyelim içerik olarak zengin takipdeyiz.
Global Moderator

geronimo

• Full Member
« Yanıtla #13 : 26 Şubat 2020, 19:12:05 »
Test aşamasındayız ünlü demeyelim içerik olarak zengin takipdeyiz.
Evet kesin birsey soylenemez zaten sonucta xpecia da bu yollardan gecti ve su an kullanicilar eskisi gibi memnun degil keske analiz etme sansimiz olsa su an tahmini konusuyoruz kerozan daha guvenilir gorunuyor ama belli de olmaz belki xpecia daha faydalidir elimizde malesef somut bilgiler yok sadece kullanici yorumlari bir nevi deneme yanilma

Bysempatik

• Full Member
« Yanıtla #14 : 27 Şubat 2020, 21:39:34 »
Kullanıcı yorumları benim için daha tatmin edici oluyor. İlaç üreten firmalar bile bu şekilde doğru bileşenleri bulmaya çalışıyor. Bende Kerozanın takibindeyim

Facebook Twitter Instagram