Gönderen Konu: Kerozan  (Okunma sayısı 1125 defa)

murattarum

• Hero Member
Kerozan
« : 22 Ekim 2021, 13:10:51 »
Kerozan tablet kullananlar yada hakkinda bilgi sahibi olanlar yazarlarsa sevinirim.bana gore oyle kalilesiz bir urun gibi degil .sizin dusunceletiriniz nelerdir.

dejavuu86

• Sr. Member
Ynt: Kerozan
« Yanıtla #1 : 22 Ekim 2021, 13:26:14 »
Xpecia yi daha çok tercih ediyorlar burada daha çok memnun kalıyorlar

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 22 Ekim 2021, 13:36:36 »
X peciadan kaçan kerozana yoneliyor x pecia da da yan etkiler basladi.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2021, 22:06:36 »
X peciadan kaçan kerozana yoneliyor x pecia da da yan etkiler basladi.
Xpecianin icinde soya oldugu icin yan etki yaptigi soylentileri var , ben kerozana basladim. Xpecia daha zengin icerik olarak, acaba xpeciada olab kerozanda olmayan diger icerikleri tek tek alip kerozana mi eklesek mantikli tabiki soya hariç🤔
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2021, 22:46:10 »
Vitaminlerin arasında öylr marjinal farklar olmuyor dostum. Xpecia diğerlerinden bir tık farklıysa, sebebi dhtyi dha çok baskılamasıdır. Haa selenyum var ha yok, b12 var yok ciddi farklar değil bunlar. Hele ki bunlar yönünden bir eksikliğin yoksa, hiç farketmezsin bile.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2021, 23:40:17 »
Peki lauri  mannarheim. Kerozanun faydasini gorurmuyum?
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

birzamanlarsirma

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Kasım 2021, 00:42:17 »
Bunları kullanmaktansa önemli vitaminler için test yaptırıp hedefe yönelmek daha mantıklı geliyor . D vitamini b vitamin çeşitleri çinko ve biotin hangisi eksik ise onu kullanmayı tercih ederim

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Kasım 2021, 03:46:50 »
kerozan=boş
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 23 Kasım 2021, 08:27:37 »
Bayagi.kullanan var saclitug yani amac dht baskilamak degil.yani vitamin destegi sadece finn gibi bir etki beklemiyorum zaten cikislari testeklesin yeter icerigini okudunmu.
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 23 Kasım 2021, 10:59:29 »
Bayagi.kullanan var saclitug yani amac dht baskilamak degil.yani vitamin destegi sadece finn gibi bir etki beklemiyorum zaten cikislari testeklesin yeter icerigini okudunmu.
İlk çıktığı zamanlar kullandım. 1 kilo muz 1 kilo ceviz almak daha mantıklı bir hareket olur.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 23 Kasım 2021, 11:06:21 »
Bunyeden bunyeye degisir tabi ceviz findik falanda iyidir.ama ben en azindan icerik acisindan dolu buldum.dht baskilayicalar disinda takviye olarak dusunuyorum.tabi+ omega3 + biotin
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2021, 00:09:57 »
Xpecianin icinde soya oldugu icin yan etki yaptigi soylentileri var , ben kerozana basladim. Xpecia daha zengin icerik olarak, acaba xpeciada olab kerozanda olmayan diger icerikleri tek tek alip kerozana mi eklesek mantikli tabiki soya hariç🤔
3 4 ay kullanan aralıksız biri olarak diyorum ki xpecia etkisi geçici + olarak yanetki dedikleri olay spermın sıvı olarak gelmesidir sertleşmede sıkıntı yok zevke biraz daha uzun gelirsin hatta sexi daha uzun sürede yapabilirsin ama sperm sıvı gibi olması ihtimali var bırakırsan da geçer eski haline beyaz karlar atmaya devam edersin fın dut kullanıcıların okuyunca bundada böyle bir durum olunca işe yaradığını düşünüyorum 2 kutu aralıksız kullanım 3 4 ay ara verip 1 2 kutudaha kullanıdım aynı benzer sonuclar 2 ıncı donemde yanlız gunde 1  ertesı gun 2 gıbı karısık modda takıldım ayrıca varsa ımkanın prpde yaptır yılda 2 3 kez saçlarını korumaksa düşüncen çoğu kişi gereksiz bulur ama mevcut saçı korumada destek koonusunda prp çok faydalı bir etken
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 24 Kasım 2021, 05:50:16 »
 Eczacım Xpecia yerine Kerozanı önerdi kerozan daha iyi diye.Ben de şu an 2.kutuyu aldım kullanıyorum.Bir de elimde finansterid vardı ve 1/4 şeklinde onu kullandığım için xpecia yerine kerozanı kullanmak mantıklı geldi ama acaba xpeciayı kullansam daha mı iyi olur demekten de kendimi alamıyorum.Tabii birçok kişi finasterid kullanılıyorsa xpecia gerek yok diyor. Gündüz için ayrı içerikli, akşam için ayrı içerikli bir vitamın hapı şeklinde, bu sabah-akşam olayı bir kandırmaca değilse iyi gibi duruyor. Saç ekimimden sonra kullanmaya başladım, şu an 2. kutudayım ve iyi mi kötü mü net bir bir şey diyorum açıkçası.

Facebook Twitter Instagram