Gönderen Konu: Göğüs kıllarıyla verteks bolgeye ekim olur mu?  (Okunma sayısı 2154 defa)

Mahirk

• Jr. Member
  • **
Saç donor bolgeden alim oldu ön bolgeye ekildi .bi kac ay sonra tepe verteks bolgeye gögus killarindan ekim dusunuyorum ama kimse net konusmuyor .cok firma uzamaz diyor gogus killari o bolgede ekeriz diyenlerde seyyar tipli ticari amacli is yapanlar genelde .gogus bolgesinden verteks ciplak alana ekim yapmak mumkunmu acaba

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Göğüs kıllarıyla verteks bolgeye ekim olur mu?
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2020, 00:17:39 »
Saç donor bolgeden alim oldu ön bolgeye ekildi .bi kac ay sonra tepe verteks bolgeye gögus killarindan ekim dusunuyorum ama kimse net konusmuyor .cok firma uzamaz diyor gogus killari o bolgede ekeriz diyenlerde seyyar tipli ticari amacli is yapanlar genelde .gogus bolgesinden verteks ciplak alana ekim yapmak mumkunmu acaba

Verteks zaten zorlu bölge. Gogus killari da guvenilir donor degil sanirim. Zorlu bir ekim olmali

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2020, 00:19:56 »
Verteks zaten zorlu bölge. Gogus killari da guvenilir donor degil sanirim. Zorlu bir ekim olmali
Finasterid kullan oyle gel dedi bi doktor .3 ay onceden basla damarlar genislesin o bolgede ekeriz dedi.baskalari garanti etmiyor gogus killarini . Kumar gibi ya tutarsa .

anonymous0

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2020, 01:09:42 »

Çok zayıf o bolgedeki kıllar ben çekince ele geliyor hep , linkten görebilirsin. Koltuk altındaki kıllara bir bakın kıvırcık değilse, sizin saç kıvırcık mıydı bu arada?

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12079.0

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2020, 02:09:52 »
Çok zayıf o bolgedeki kıllar ben çekince ele geliyor hep , linkten görebilirsin. Koltuk altındaki kıllara bir bakın kıvırcık değilse, sizin saç kıvırcık mıydı bu arada?

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12079.0

Sıkıntı değil Brezilya fönü ile düzlersiniz
Aşagıdaki linkte var :)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12013.msg240803#msg240803

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2020, 09:38:47 »
Gogus killari bende yogun ve kaliteli cekince ele gelen cinsten degil .sonucta tepede tutarsa cekip koparmak gibi bi niyetim yok.ogrenmek istedigim gogus killariyla ekim isine bulasalimmi yiksa tamamen ticari maksatlami ekime evet diyorlar .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Ocak 2020, 10:20:55 »
Normal greft zor kapatıyor dostum bulaşma derim ben bu tarz ekimlere
Global Moderator

mr.emre

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2020, 11:03:02 »
Verteks zor bir bölge. Sakal destekli ekimle güzel sonuçlar var forumda. Göğüs kılınızın yapısına bağlı aslında biraz
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2020, 14:55:12 »
Bence göğüs kılıyla hiçbir bölgeye olmaz.

Ben de şu an bile göğüs kıllarımı tuttuğumda 3-5 tane elime geliyor hep

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2020, 15:39:13 »
Göğüs kılı bence de olmamalı daha hassas sonuçta ekim olsa bile bu hassas yapısı bozulmayacaktır bence.

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2020, 16:02:38 »
Sakal killari ekildekleri bolgenin kil kok yapilarina   benzeme durumlari soz konusu yani cevredeki saclarin beslendikleri damarsan beslendikleri icin.sakal koku saca nazaran kalin zamanla inceliiyor demekki .ama gogus kili ince kok zamanla kalinlasackmi .yoksa eriyip gidermi .mesele bu .ekim olur diyen doktor neye gore olur diyor .

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2020, 16:05:42 »
Normal greft zor kapatıyor dostum bulaşma derim ben bu tarz ekimlere

Cok heveslisi degilim aslinda ama donor bolge icin altdrnatif tek secenek bu  su ansa

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2020, 16:44:40 »
Sakal killari ekildekleri bolgenin kil kok yapilarina   benzeme durumlari soz konusu yani cevredeki saclarin beslendikleri damarsan beslendikleri icin.sakal koku saca nazaran kalin zamanla inceliiyor demekki .ama gogus kili ince kok zamanla kalinlasackmi .yoksa eriyip gidermi .mesele bu .ekim olur diyen doktor neye gore olur diyor .

Ekildikleri bölgeye benzerse çok daha kötü 😄

Beslenemediğinden dökülmüş zaten o bölge

Mahirk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2020, 17:05:27 »
Ekildikleri bölgeye benzerse çok daha kötü 😄

Beslenemediğinden dökülmüş zaten o bölge

Haklisin ama ön taraftaki saclarda beslenemediginden dokulrn saclardi .orada ekilen gogus killari buyuyor sonucta.verteks bolgede finasterid benzeri damar genisletici ilaclarla kan dolasimini artirsak killarin yasama sansi ne olur acaba .tek mantikli yol bu gibi o bolgede

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 27 Ocak 2020, 17:10:25 »
Haklisin ama ön taraftaki saclarda beslenemediginden dokulrn saclardi .orada ekilen gogus killari buyuyor sonucta.verteks bolgede finasterid benzeri damar genisletici ilaclarla kan dolasimini artirsak killarin yasama sansi ne olur acaba .tek mantikli yol bu gibi o bolgede

Forumda bir arkadaş göğüs, sakal ve enseden 6000 greft saç ektirdi onu takip ediyorum. Dediğin gibi finasla tutunabilir.

Facebook Twitter Instagram