Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 36084 defa)

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Lincoln mehmet ve hasan akıl kardeşler şuan napıyor. Bnishhairdelermi

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hic bir bilgim yok. :)

Burkinho

• Hero Member

Bnish hair'deler.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bnish hair'deler.

Emin misiniz? Ne gördüm ne duydum. Ne de bir paylasimlari var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Alakaları yok iki ayrı merkez bilgehan hoca ile hasan akılın alakası yok.
Adam yeni saç ekim merkezi kurdu her şeyi ile ekimleride güzel ilerliyor

Adamlar sadece satın aldıkları merkezin önceki hastalarının revize işlemini üstlendi.
Global Moderator

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Alakaları yok iki ayrı merkez bilgehan hoca ile hasan akılın alakası yok.
Adam yeni saç ekim merkezi kurdu her şeyi ile ekimleride güzel ilerliyor

Adamlar sadece satın aldıkları merkezin önceki hastalarının revize işlemini üstlendi.

Hintel kaçırdığın bir detay var lincoln binishaire gittiğini 3000 tl revizyon ücreti çektiğini akabinde hasan akıl ile iletişime geçip ardından mehmet akılın onu arayıp revizyon yapalım dediğini anlatıyor. Eğer mehmet akıl revizyonu yapıyorsa demekki kendi kliniği  var. Eğer binish hair senin dediğin gibi devraldıkları kliniğin eski hastalarına ücretsiz revizyon yapıyorsa neden 3000 tl fiyat çekiyorlar. Hatta 1 sene dolunca bnish haire estemylife zede olarak giden hastalara işe yaramıyacağınj bile bile 8000 tl lik igf yapalımda sonra olmazsa revizyon yaparız diyorlar. Bunun neresi ücretsiz revizyon? Zaten parayı dolaylı yoldan almış olmuyorlarmı

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
17. Ay :)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
17. Ay

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Söyleyecek pek söz yok. Artık hem eski ekiminle hem de forumdaki tecrübenle doğru kararlar vereceğine inanıyorum. Allah yardımcın olsun kardeşim, çektiğin çilelere değecek kadar saçın olacak, ben inanıyorum.

Burkinho

• Hero Member
17. Ay

Lincoln seninkiler yeni yer açmış konuştun mu revizyon için falan ?

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar merde?  :-[

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Lincoln seninkiler yeni yer açmış konuştun mu revizyon için falan ?

gider miyim bir daha? sen olsan gider miydin? :)

o dönemde bir tek bende sıkıntı olsa neyse; bildiğin o dönem topluca sıkıntılı döneme geldik.

heprotar

• Sr. Member
bu saçları canlandırmanın bir yolu olmalı  :) aslında saç var ama minnyatürleşmiş ben olsam topikal finans minox karışımı ve dermaroller kullanırdım 3,4 ay sonra sen bile kendini tanıyamazsın  :)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Söyleyecek pek söz yok. Artık hem eski ekiminle hem de forumdaki tecrübenle doğru kararlar vereceğine inanıyorum. Allah yardımcın olsun kardeşim, çektiğin çilelere değecek kadar saçın olacak, ben inanıyorum.

teşekkür ederim. :)

Facebook Twitter Instagram