Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 36128 defa)

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
15. Ay sonucları.

Maksat konu havada kalmasın.

Sonuc gayet basarisiz.

Yeni bir ekimi, on taraftaki kotu goruntuyu gidermek icin mecburen dusunuyorum.

dodooo_fb

• Sr. Member
Geçmiş olsun dostum

serenity013

• Jr. Member
  • **
geçmiş olsun bence 2. bir ekim yaptırma protez saç kullan bende aynı yerde ektirdim şuan 200. günde felanım saçlarım seyrek fotoğraf attım geçenlerde ne kadar iyi bilmiyorum. aradan 1 2 sene daha geçsin duruma göre protez saç kullanıcam oda nereye kadar bilemem ama bişiler yapmak lazım yaş daha genç takıntı olmaya başladı.

YunuSedaT

• Hero Member
2. Ekimde başarılar dilerim lincoln kardeşim

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
geçmiş olsun bence 2. bir ekim yaptırma protez saç kullan bende aynı yerde ektirdim şuan 200. günde felanım saçlarım seyrek fotoğraf attım geçenlerde ne kadar iyi bilmiyorum. aradan 1 2 sene daha geçsin duruma göre protez saç kullanıcam oda nereye kadar bilemem ama bişiler yapmak lazım yaş daha genç takıntı olmaya başladı.

Protez kesinlikle dusunmuyorum hocam.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
2. Ekimde başarılar dilerim lincoln kardeşim

Sag ol dostum. Sakaldan da alan bir yerde ekim yaptiracagim.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Nerdeyse hiçbir ekilen tutmamış gibi. Şöyle % 30 falan tutsaydı 2. ekim için bir nebze rahatlatırdı. Şimdi yaptıracağın ekim tutsa bile, yine bir ekime daha ihtiyacın olacak. Hakkında hayırlı olsun kardeşim, üzücü sonuç gerçekten. Mutlaka sakaldan aldıırman lazım. Seçeneklerini iyi tart, zaten forumu takip ediyorsun ne zamandır.

Mh

• Full Member
iletişime getçinizmi son durum için geçtiseniz yanıt nasıldı

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
iletişime getçinizmi son durum için geçtiseniz yanıt nasıldı

ekimden bir yıl sonra bizzat gidip görüştüm. yeni yerleri olan bnish hair welness' a. kadro vs büyük oranda aynı.

sonuctan memnun olmadığımı söyledim.

revizyon için 3000 tl istediler.

zaten üzerine 3 bin verseler yeniden gitmem oraya.

sonra hasan beye ulaşıp para iadesi istedim.

sonra mehmet bey aradı. ücret iadesinin sağlık sektöründe mümkün olmadığı söyledi ve beni ücretsiz revizyona çağırdı.

ben de düşüneceğimi söyledim.

süreç böyle;

bazen diyorum acaba benden mi kaynaklı... ama forumda o dönemdeki bütün ekimler patladı...

ne diyeyim...

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Senin ne hatan olabilir bilmiyorum ama ekip aynı olmadığı sürece yerinde olsam ücretsiz revizyonu kabul ederdim sanırım

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Valla hocam son bir şansım kaldı. onu da riske atamam.

şöyle kendi videoları ile ifade edeyim:

'' 20 ile 25 yaş arası çocuklar var; onlar buradan saçı alıyorlar ve buraya koyuyorlar''

evet, olay temelinde bu olabilir ve herkes bütçesine göre tercihler yapabilir.

ancak geçenlerde koray erdoğan'ın asistan yetiştirme videosunu izlemiştim. ne kadar güzeldi. tabiki koray erdoğan titizliği ve tecrübesi bekleyemezsin ama bu şekilde de olmaz.

şimdi bnish hair'e gitsem, igf bilmemne derken 7-8 bin tl çıkar cebimden.

bu işi yapan, sürecin başından sonuna kadar başında duran doktorlar var. onlarda da bütçe 9 binden başlıyor. riske değer mi sence?

inceleyin bnish hair in sayfasını; bilgehan bey sadece uğruyor. zaten kendisi bütün işlemi kendi yaptığını vs de belirtmiyor. ama görünen o ki çizim yapma dışında hiç bir işlem yapmıyor. sadece ismen orada.

hatta burada ekim konularında 'opr. dr. bilgehan aydın' yazılmasını da anlamıyorum. hakan doğanay ekim yapınca hakan doğanay, hakan doğanay'ın ekibi ekim yapınca 'hakan doğanay'ın ekibi' olarak başlık açılıyorsa

Bnish hair için ise ' bilgehan aydın'ın ekibi' olarak başlık açılmalı. çünkü insanları yanılttığını düşünüyorum. orada ekim işlemi operatör doktor tarafından yapılmıyor. denetiminde yapılıyor. o da uğrayıp hal hatır sorma şeklinde...

« Son Düzenleme: 30 Eylül 2019, 00:01:31 Gönderen: lincoln »

Burkinho

• Hero Member
2018 ekim'de buraya oksijen tedavisi var Hasan akil var,  hızlı iyileşiyor diye ekim yaptıracaktım.Ama o dönem bütün ekimler patladı ve sonunda kapatıp isim değişti.

Çok geçmiş olsun resmen bir ekim nasıl yapılmaz örnek olmuş.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Estemylife ekimlerinin patladığı zamanlarda ekim yaptırdım benim sonuç tatmin edici seviyede şuan. Orda bir sürü ekip vardı işte benimkine iyi olanları denk geldi o iyi ekipte şuan yeni şunedemi tartışılır

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Estemylife ekimlerinin patladığı zamanlarda ekim yaptırdım benim sonuç tatmin edici seviyede şuan. Orda bir sürü ekip vardı işte benimkine iyi olanları denk geldi o iyi ekipte şuan yeni şunedemi tartışılır

Estemylife en iyi 4 kişilik ekibi sadece suan Dr bilgihan hocanın yanında ve kendi yetiştirdikleri  zaten günde 2 ya da 3 ekim yapıyorlar onlar ekmiştir senin diğerleri artık yok
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram