Gönderen Konu: Sizce saç ektirmeli miyim?  (Okunma sayısı 625 defa)

yilmaaz

• Full Member
Sizce saç ektirmeli miyim?
« : 23 Şubat 2020, 21:30:48 »
Merhaba arkadaşlar,
Yaşım 30, saçım yaklaşık 12 yıldır dökülüyor. Genel bir seyrelme var ama fotoğraflarda görüldüğü yanlar çok açıldı. Buralara saç ektirmeyi düşünüyorum ama biraz daha bekleyip açılmasını mı göre ektirsem bilemedim. Herhangi bir ilaç kullanmıyorum.

yilmaaz

• Full Member
Ynt: Sizce saç ektirmeli miyim?
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2020, 21:33:37 »
Birkaç fotoğraf daha ekliyorum. Diğer taraflarda açıklık yok ama az da olsa seyreklik var.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2020, 00:41:38 »
Aynı açıklığa sahibiz ve bu sorunun cevabına bende henüz karar veremedim. Bizim aile de genetik saç dökülmesi var saçlar nw6 kadar gidiyor. Bu nedenle ben biraz daha temkinli yaklaşıyorum. Sizin aileniz de genetik saç dökülmesi yoksa bence saç ektirin, aksi halde şuan yapacağınız ekim ile ileri de 2. bir ekim yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2020, 01:31:08 »
Saçlar kalıcı duruyor. Ben olsam ektirirdim. Yaş uygun. Gerekirse ileride 2.ekim olur

Facebook Twitter Instagram