Gönderen Konu: Saç ekim 201.ci gün devam eden dökülme  (Okunma sayısı 692 defa)

reccevo

• Yeni üye
  • *
Saç ekim 201.ci gün devam eden dökülme
« : 14 Mart 2020, 19:21:36 »
arkadaşlar herkese kolay gelsin benim ekimin 201. Çi günü ve yaklaşık 2 haftadır saçlarım dökülüyor kimi döngüye girdi kimi mevsimsel diyor ekim yaptığım yer dökülme normal bir yıla kadar dökülecek tekrar çıkacak diyor ne kadar doğrudur bilmiyorum bu konu hakkında bilgisi ve tücrübe sahibi arkadaşlar bilgi verebilirmi

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Saç ekim 201.ci gün devam eden dökülme
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2020, 00:22:33 »
Valla hocam ekilen sac pek dokulmuyor diyorlar ama gecen 7 yil once ekim yapip harika sonuc alan bir arkadasimi 4 yil sonra tekrar gordum bildigin kel olmus. Noldu dedim ekilenler birkac yil sonra dokuldu ve 90% i gitti dedi. Sasirdim acikcasi ben de
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

reccevo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2020, 04:46:34 »
Hocam bizim ki bari bir iki yıl gitse yani daha 7 ay bile olmadan dökülmeye başladı benim için sonuç güzel bu şekil kalsa dökülmese mutlu olurum ama malasef dökülüyor eğer ekilen saç dökülüyorsa ekim yaptırmak da gereksiz birşey o kadar ektiren var yazık parasına zamanına

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2020, 15:47:06 »
Herkesin dokuldugunu ben sanmiyorum. Cok iyi sonuclar alip isi cozenler de var ama dokulene de sahit oldum onu demek istedim.
Yalniz seninkinin dokulmesi kalici olamaz cun ku o kadar erken dokulemez
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

reccevo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2020, 16:56:47 »
Haklısınız hocam bende zati görüştüm ekim yapılan yer ile her ekim yapan aynı dökülmeyi yaşamıyor sizinki bir yıl sonunda düzene girecek dediler ne kadar doğrudur bilmiyorum
Burada ekim yapan arkadaşlardan yaşayan varsa bu durumu bilgi almak istedim gerçi sizden başka yazan da olmadi

Facebook Twitter Instagram