Gönderen Konu: Finasterid 7.ay devam eden libido artışı  (Okunma sayısı 1072 defa)

titanic5

• Hero Member
Ynt: Finasterid 7.ay devam eden libido artışı
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2022, 12:33:54 »
Bazıları bu libido artışı durumunun geçici olduğunu söylüyordu galiba

Ben daha uzun süredir kullanıyorum Fin'i. Bende de libido konusunda sıkıntı çıkmadı çok şükür

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2022, 17:22:54 »
Bazıları bu libido artışı durumunun geçici olduğunu söylüyordu galiba

Ben daha uzun süredir kullanıyorum Fin'i. Bende de libido konusunda sıkıntı çıkmadı çok şükür
Ben de daha önce konu açtım ancak geçici olduğunu sonradan azaldığını söylediler psikolojik olduğunu sanmıyorum libidom tavan genel olarak

Ekim Planı

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2022, 18:48:19 »
Memelerde yaglanma, jinekomasti vs oldumu fin kullanimi sonrasi?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2022, 21:45:41 »
Bende bu durum 10 aydır var.Arada bir azalıyor fakat çok çabuk dürtüleniyorum.Sanırım kullandığım süre boyunca devam edicek.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2022, 23:42:37 »
Memelerde yaglanma, jinekomasti vs oldumu fin kullanimi sonrasi?
Yok bu yan etkiler bende görülmedi şu ana kadar

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2022, 23:43:54 »
Bende bu durum 10 aydır var.Arada bir azalıyor fakat çok çabuk dürtüleniyorum.Sanırım kullandığım süre boyunca devam edicek.
Herkeste fark bir etki ediyor libido azalmasından iyidir de diyemeyiz değil mi sonuçta vucudda oluşan anormal tepkiler

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2022, 23:51:25 »
Bence bu etkiler psikolojik oluyor. Mesela xpecia kullaniyodum ve ilaci ictigim zaman libodom inanılmaz artıyordu. Bu durumu forumda arastirdigim zaman xpecia kullananlarin libidosunun azaldığını gormustum. Su an fin kullaniyorum ve bu seferde libidom azaldi.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Ekim Planı

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Şubat 2022, 00:01:01 »
Bence bu etkiler psikolojik oluyor. Mesela xpecia kullaniyodum ve ilaci ictigim zaman libodom inanılmaz artıyordu. Bu durumu forumda arastirdigim zaman xpecia kullananlarin libidosunun azaldığını gormustum. Su an fin kullaniyorum ve bu seferde libidom azaldi.

Bohemian kardes ne kazar zamandir kac mg fin kullaniyorsun ? Yaglanma varmi meme bolgesinde

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 28 Şubat 2022, 00:15:52 »
DUT kullanıyordum finansa geçtiysen beri aşırı libido artışı var

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Şubat 2022, 01:31:12 »
Herkeste fark bir etki ediyor libido azalmasından iyidir de diyemeyiz değil mi sonuçta vucudda oluşan anormal tepkiler

Benim için iyi.En azından penis günden güne sönükleşmiyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Şubat 2022, 01:32:56 »

Psikolojik değil.Vücudundan bunu anlıyorsun.Ben hiç kaygılanmadım kullanırken buna rağmen libido artışı yaşıyorum.Yani fiziksel.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2022, 02:22:42 »
Bohemian kardes ne kazar zamandir kac mg fin kullaniyorsun ? Yaglanma varmi meme bolgesinde
5 ay kadar oldu. 0.5mg kullaniyorum gogus buyumesi falan olmadi. Dökülme azaldi fakat gözle gorulur bi etki olmadi henuz. Tek yan etki libido azalmasi oldu. Eskiden 2 xpecia kullanırken libido tanrisi gibi biseydim hatta bazen oyle bi seviyeye geliyodu ki ders calisamiyodum. Ama simdi nerde o eski günler :) xpeciayi 1e dusurdugum gun fine başladım. Belki xpeciayi 1e dusurdum diyedir belki finden ötürü bilemiyorum.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 11 Nisan 2022, 19:21:42 »
5 ay kadar oldu. 0.5mg kullaniyorum gogus buyumesi falan olmadi. Dökülme azaldi fakat gözle gorulur bi etki olmadi henuz. Tek yan etki libido azalmasi oldu. Eskiden 2 xpecia kullanırken libido tanrisi gibi biseydim hatta bazen oyle bi seviyeye geliyodu ki ders calisamiyodum. Ama simdi nerde o eski günler :) xpeciayi 1e dusurdugum gun fine başladım. Belki xpeciayi 1e dusurdum diyedir belki finden ötürü bilemiyorum.
Xpecia ile fin arasındayim
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,trichoplus ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon
Medpoint Global 6200 greft ekim sürecim
Saç ekim sonuçları
Saç ekimi forum

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24417.msg463796#msg463796

Facebook Twitter Instagram