Gönderen Konu: Ekim için uygun muyum?  (Okunma sayısı 1892 defa)

Pivok

• Yeni üye
  • *
Ekim için uygun muyum?
« : 29 Nisan 2020, 01:16:47 »
Merhaba arkadaşlar siteyi 2 seneden fazladır takıp ediyorum bu site sayesinde ekim konusunda çok şey öğrendim 25 yaşındayım ve bende ektirmeye karar verdim ancak uygun muyum değil miyim bilemedim eğer uygunsam "Life Hair Ankara Şahin Çelik" yada "Aranamed" de ektirmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim  Resimler Ek' tedir.  :) :)

Greengoblin

• Full Member
Ynt: Ekim için uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2020, 01:30:21 »
Dostum ekilir ama cok büyük beklentin olmasın. %40 kapatıcılığın olur maximum

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2020, 01:30:53 »
Birde kaç yıldır nw 7sin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2020, 01:49:41 »
alan çok geniş donör resmini tam algılayamadım ışık yansımış fena durmuyor donör

ama bu alanı kapamaz komple ön orta kel ört dediğimiz bir görüntün olur

beklentin fazla olmasın.

ekime uygun olup olmamak senin beklentin ile  alakalı bu durumda
Global Moderator

Pivok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2020, 02:00:10 »
Dostum ekilir ama cok büyük beklentin olmasın. %40 kapatıcılığın olur maximum
valla beklentimi yüksek tutmuyorum biraz da fark yaratsa iyi olur hani. Nw7 de bu sene tamamlandı diyebilirim

Pivok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 29 Nisan 2020, 02:02:32 »
alan çok geniş donör resmini tam algılayamadım ışık yansımış fena durmuyor donör

ama bu alanı kapamaz komple ön orta kel ört dediğimiz bir görüntün olur

beklentin fazla olmasın.

ekime uygun olup olmamak senin beklentin ile  alakalı bu durumda
hintell öncelikle yorumun için çok teşekkürler senin sayende bilgilendik bu site ile 🙂 Açıkçası pek veklentim yok ama bu sitede öyle ekimler gördüm ki neden olmasın demeden de duramıyor insan.  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Nisan 2020, 02:09:12 »
hintell öncelikle yorumun için çok teşekkürler senin sayende bilgilendik bu site ile 🙂 Açıkçası pek veklentim yok ama bu sitede öyle ekimler gördüm ki neden olmasın demeden de duramıyor insan.  :)

eyvallah kardesim

şimdi açıklık fazla doğal olarak açıklığı az olan biiri gigbi git yaptır gibi yorumlar yapamıyorum temkinli yaklaşıyorum. çünkü durum zor biraz bu kararı sen vermelısın umut da kırmak ıstemıyorum dediğin gibi çok kısı bu tarz açıklıklarda güzel sonuçlar aldı eğer bu işe girersen onlardan biri olmanı dilerim

diyelim yaptırdın ilk ekımde 3500 üstü çıkma sadece ön ve orta hedefle sonrasına sonra bakarsın
Global Moderator

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Nisan 2020, 02:14:34 »
Dostum tüm açıklığı kapatamayacaksan hiç girme bu işe, bazıları ön tarafa ektiriyor vertex ayna gibi sırıtıyor ; kellik böylesinden daha güzel duruyor.

Senin alan geniş donör bu alanı tam kapatırmı iyi araştır.

Pivok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2020, 02:16:25 »
eyvallah kardesim

şimdi açıklık fazla doğal olarak açıklığı az olan biiri gigbi git yaptır gibi yorumlar yapamıyorum temkinli yaklaşıyorum. çünkü durum zor biraz bu kararı sen vermelısın umut da kırmak ıstemıyorum dediğin gibi çok kısı bu tarz açıklıklarda güzel sonuçlar aldı eğer bu işe girersen onlardan biri olmanı dilerim

diyelim yaptırdın ilk ekımde 3500 üstü çıkma sadece ön ve orta hedefle sonrasına sonra bakarsın
Bende 3000 civarı ilk düşünüyorum tek seferde 5000 falan pek sağlıklı olmaz gibi  :)

Pivok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2020, 02:17:43 »
Dostum tüm açıklığı kapatamayacaksan hiç girme bu işe, bazıları ön tarafa ektiriyor vertex ayna gibi sırıtıyor ; kellik böylesinden daha güzel duruyor.

Senin alan geniş donör bu alanı tam kapatırmı iyi araştır.
Bende bu dediğinden tırsıyorum zaten olurda öyle bir durum olursa daha beter olur iyice araştırıyorum sizinde tavsiye ettiğiniz bir yer varsa seve seve araştırırım  :)

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2020, 02:28:13 »
Asmed gibi analiz yapan merkezlere resim at. Sana gerekli cevabı verirler.

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #11 : 29 Nisan 2020, 02:32:28 »
Şahin hocaya whatsapp üzerinden ulaşıp saç durumunu gönderebilirsin ilgileniyor ve bilgilendiriyor

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #12 : 29 Nisan 2020, 02:32:57 »
Sakal destekli ekim yapılabilir. Arkadaşların da dediği gibi beklentiniz çok yüksek değilse kel görüntüden kurtulabilirsiniz. Ancak yaşınız itibari ile donör bölgesinden de saç kayıpları yaşabilirsiniz. Bu yüzden bir zaman sonra ektirdiğiniz saçların bir bölümünü de kaybedebilirsiniz. Kısacası iyi düşünmeniz lazım. Ailenizdeki genetik dökülme donör alanında da yaşanıyor mu? Bunları düşünerek ekim yapılabilir. Ancak şahsi fikrimi sorarsanız böyle büyük bir açıklık için ben saç ekimi düşünmezdim. Başarısız bir sonuçla mevcut halinizi arayabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Pivok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 29 Nisan 2020, 02:44:50 »
Sakal destekli ekim yapılabilir. Arkadaşların da dediği gibi beklentiniz çok yüksek değilse kel görüntüden kurtulabilirsiniz. Ancak yaşınız itibari ile donör bölgesinden de saç kayıpları yaşabilirsiniz. Bu yüzden bir zaman sonra ektirdiğiniz saçların bir bölümünü de kaybedebilirsiniz. Kısacası iyi düşünmeniz lazım. Ailenizdeki genetik dökülme donör alanında da yaşanıyor mu? Bunları düşünerek ekim yapılabilir. Ancak şahsi fikrimi sorarsanız böyle büyük bir açıklık için ben saç ekimi düşünmezdim. Başarısız bir sonuçla mevcut halinizi arayabilirsiniz.
Baba tarafım komple kel maalesef, tavsiyeleriniz için teşekkürler  :)

Pivok

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 29 Nisan 2020, 02:46:01 »
Asmed gibi analiz yapan merkezlere resim at. Sana gerekli cevabı verirler.
Teşekkürler  :) Yazacağım onlara.

Facebook Twitter Instagram