Gönderen Konu: Hangi merkeze ekim yaptırmalıyım/ekim için uygun muyum?  (Okunma sayısı 1293 defa)

Myn17

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba.Sizce donör için arka bölge uygun mu? Kaç bin greft ekim yapılmalı? Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.Çanakkale'de ikamet ediyorum. Ekim için şehir kısıtım yok. Bütçem 5.000_10.000 civarı. Hangi merkezi tercih etmeliyim?Manisa’da DR. Çağatay Vural isminde bir doktor bulduk. Duyan bilen gidip memnun olan var mıdır?

stigma4885

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hangi merkeze ekim yaptırmalıyım/ekim için uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2018, 15:50:44 »
Saç ektirmeye çok musaitsin. Bildiğin yere git.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2018, 16:00:50 »
Donor gayet iyi. Manisada saç ekimi falan olmaz dostum, ankara İstanbul. Yazık etme donöre. O bütçeye Sibel ulusan olabilir o da yakın diye. Koray erdoğan vs bütçe yetmez. Ankarada şahin çelik olabilir. Acele etme, forumdaki örneklere bak. Yazık olmasın, donörün kaliteli duruyor.

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2018, 21:05:06 »
Koray erdoğan diyeceğim bütçen yetmiyor yetmezde normal  :) hisar estemylife,şahin çelik ,zekeriya kul ,hakan doğanay ekibi bunlara bak derim.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2018, 00:00:56 »
Donör güzel,

saç telin  kalın görünüyor.  Harika.

Bir dakika bile bekleme dostum. Mangır varsa git ektir hiç durma.

İyi bir yerde ekim yaptırırsan neden daha önceden kalkışmadım bu işe dersin. 10 bin tl  güzel bütçe. 4300-4500 greft sık bir ekimle senin kafa  uçar dostum.

Ama kesinlikle dikkat etmen gereken bişey var!! 

Ekimcilerden senin kafaya 2000 greft  yeter diyen (CAHİLLERE) gidipte, ekilenlerden çıkmayanlarında olacağını hesaba kattığımızda sonuç olarak  seyrek çirkin bir görüntü oluşmaması için minimum en dip sınırın 4000 greft olsun. Ön saç çizgini çekebildiğin kadar aşağı çek ve  paralel olarak  Şakaklarada eksinler görsel olarak  saça karakter verir ve yüzünün ifade bütünlüğüne artı değer katar. Birde  x pecia tablet ve biotin vitamin gıda takviyesi kullanmaya başlamalısın. Hem varolanı güçlendirir hem ekilenlerin fire payını azaltır sonuç olarak tam onikiden harika bir ekim sonucun olur. Benimki tecrübeyle sabit, sadece değerli bir tavsiye.

Örnek resimlere bakabilirsin
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2018, 00:07:52 Gönderen: Felix »
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

Myn17

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2018, 00:39:47 »
Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. İyiki bu foruma üye olup araştırma yaptım. Fikir alışverişi çok değerli.Tavsiyeler üzerine Estemylife Hasan Akil ve Lifehair Şahin Çelik ile iletişime geçtim.
Şahin Çelik 3300-3500 greft ile güzel sonuç alacağımızı belirtti. Ücret olarak 3500 tl dedi.
Estemylife greft sayısı belirtmedi. 1 gece konaklama,operasyon öncesi 1 saatlik prp ve 1 aylık saç bakım ürünleri dahil 6500 tl dedi.
Şahin Bey'in ekimlerini,donöre zarar vermeyişini çok beğendim fakat soru işaretlerim oldu.Yaptığı işler bu kadar iyiyken neden piyasaya göre fiyatı çok makul ve neden herkes daha pahalı olan yerlere eğilim gösteriyor bunu çözemedim içimde.  Sizce sebebi nedir?
Bir de denizcilik sektöründe çalışıyorum. Makine mühendisiyim. Çalışma ortamımız çok hijyenik değil. 1 aylık izin sürecimde ekimi yaptırıp Endonezya'ya döneceğim. İlk aylar malum önemli. Koruyabilirim umarım.
Siz değerli,deneyimli kardeşlerim; Hasan Bey mi Şahin Bey mi hangisine yönelmemi tavsiye edersiniz? Zamanım azaldı randevu almam lazım.

Felix

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2018, 00:56:15 »
Ücret farkı  seans farkından. Kimi yerler 5 saatte hallederler  (kendilerince)  kimisi üç günde. Arada elbette bir kalite farkı  doğacaktır doğal olarak. Seçim sizin.
Bilgili olmadığımız konular hakkında fikir yürütmeyelim!  Soru soralım...👍

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2018, 01:03:06 »
Konaklama, havaalından transfer ıvır zıvır hizmetler fiyatı arttırır. Bana kalırsa forumda iyice araştırma yapmalısın, iyi sonucu olan ekimcilerden biri işini görür. Zaten donorun iyi, olur gibi duruyor. Fiyata fazla takılma derim ben.

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2018, 09:42:34 »
Hocam sende malzeme çok ekim yapılacak alan az.En sık ekim yapacak yere ekim yaptırmalısın ki sonucun %100  olsun.Karar verdiğin yerden çok sık ekim yapacaklarına dair garanti al bence.Kafan sık ekim yapılması için çok müsait.Arenamed in çok sık ekim yaptığı söyleniyor.Ama donörü hırpalıyolarmış.

Myn17

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2018, 14:58:50 »
Aranemedi ilk etapta düşündüm ama donör vakaları sebebiyle eledim. Esasen Şahin Çelik'e yakınım ama o da 4000 greftin çok olacağını, cm2 ye belli sayıdan fazla greft açınca deri bütünlüğünün bozulacağını belirtti. Ekimde 1 seans prp yaptığını, 12 günde ensenin toparlayacağını, adrenalini az kullandığını belirtti. Bazı firmaların garanti belgesini verdiklerini, onun garanti verip vermediğini sorduğumda verilen belgenin hukuki olarak hiç bir geçerliliğinin olmadığını ama onun ektiği ekimin %90-95'inin çıkacağını söyledi. İğnesiz anesteziyi deriye çok hasar bıraktığı için tercih etmediğini söyledi birde. Buraya detaylı tüm konuşulanları yazıyorum ki diğer arkadaşlar da bilgilensin. Yılbaşına kadar da fiyatı 3500 tl imiş. Önerdiği ilaçlar da 200 tl tutarmış.Sizler de 3500 greft az olur sık ekim olsun diyorsunuz.Yine karmakarışığım.
Estemylife'ta greft sayısı vermedi. Şahin Bey az ekecek diye Estemylife'a gidip oradan da 3000-3500 greft ekimle çıkarsam üzülür müyüm bilmiyorum. Çünkü Şahin Bey'in donör kısmını güzel kullanımını beğeniyorum. Ne edeyim arkadaşlar kaldım böyle :(

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2018, 16:12:31 »
Senin bu donörle kim ekse çıkar sanki, ama tabi gene de ihtiyatlı olmak lazım. Açıklık az, fazla greft diyen yerden uzak durmak lazım. Bu garanti belgesi işini de anlamıyorum, bana dalavere gibi geliyor. Bence seb araştırmaya devam et dostum hiç acele etme. Asmed bu kafayı muazzam eker, ama kaç greft der bilemiyorum. Şahin çelikin de ektiği çıkıyor genelde.

Facebook Twitter Instagram