Gönderen Konu: Ekim İçin Uygun muyum  (Okunma sayısı 1467 defa)

lowelas

• Yeni üye
  • *
Ekim İçin Uygun muyum
« : 21 Eylül 2021, 14:46:59 »
Merhaba arkdaşlar İzmir de yaşıyorum yaşım 35 Ekim için araştırma yaparken görüştüğüm yerler oldu genelde uygun olmadığım kanısı ortaya çıktı fikirlerinizi almak istiyorum
1- empair donanım haberde mesut çevik burada yaptırdığı için ilk buraya sordum minimum 3500 greft ile başlarız dedi perkütan tekniği kullanıyorlar 2 seans şeklinde arka taraf sonra olacakmış üst bölgem çok geniş olduğu için

2- Şahin Çelik Ankara saçlar çok seyrek ve zayıf görünüyor genel bir seyreklik var saç ekimi için uygun değil mmaalesef dediler

3-Asuman hair de Donör bölgeniz zayıf görünüyor güçlendirmek için vitamin takviyesi kullanmanızı tavsiye ederiz xpecia sabah akşam kullanın ve prozinc PLUS serum kullanın dönor bölgenize sürün sabah akşam yıkamalardan sonra 4 5 püskürtme yapın şeklinde 2-3 aylık takviye önerdiler

4- Hermest ise Sizin donor bolgeniz cok kuvvetli degil dolayisiyla tan bir kapanma olmayacaktir, ticari bir kaygiyla size yanlis bilgi aktaramam neticede sizdeki olani size aktariyoruz mucize yaratmiyoruz efendim. Beklentinizle sekilleniyor surec ama tepe seyrek sonuc verir sizde cunku tepenin tutum orani ,%60 tir dediler

5- Serkan Aygın hoca da gondermis oldugunuz fotograflarinizi degerlendirdi ve on bolgede yaklasik 4000 greftlik bir planlama yapilabilecegini uygun gordu
Tepe icin ikinci seans gerekmektedir dediler bu arada fiyat baya yüksek geldi bana

6- İzmir novar köklerin alınacağı  iki kulak arkası iyi görünüyor dedi Öncelikle güzel bir saç başlangıç çizgisi belirlenip önden sıkı bir Ekim yapılarak saçın dönerine kadar aldığımız kökleri yayacagız arka taraf sonra dediler

7- medeks donör bölgesinin çok iyi olmadığını söyledi ilk olrak aynada bakınca gördüğünüz kısım ekilir 1 yıl sonra da diğer kısımlar dediler
Son olarak İzmir de ekol ile görüşmeye çağırdı oraya daha gidemedim.

Bu durumlarda Ekim yaptırabilir miyim benim için arka önemli değil alın çizgisi de geride olabilr bu şekilde yaptırmam mantıklı mı?

tesla1757

• Full Member
Ynt: Ekim İçin Uygun muyum
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2021, 15:42:01 »
Hocam acikliklarimiz benzer gibi , ancak donorunuz ya biraz kisa yada gucsuz yada ikisi de . biraz daha uzatip sonra ekim yerleri ile gorusebilirsiniz. bence yuzyuze gorusunuz daha kesin bir sonuca varabilirler . Ancak donor un seyrekligi bana da oyle geldi ancak sakaliniz da var gorunuyor beklentinize uygun birseyler olabilir. ama yine de biraz daha uzatip oyle yuzyuze gorusun derim Asuman hanim ile , Sahin Celik ile vs hangi merkez ile gorusmek isterseniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2021, 17:56:53 »
Açıklığınız çok fazla donör bölgeniz çok güçlü değil tepeyi unutun bu açıklık ve bu donör ile tepe bölgesi de düşürseniz hüsran olur cizgiğim alana kadar 1 ekim düşünün 1 sene sonra sakal destekli bir tık gerisine daha giderek aynı şekilde bir sıklaştırma daha düşünürsünüz.
Global Moderator

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2021, 01:26:01 »

4- Hermest ise Sizin donor bolgeniz cok kuvvetli degil dolayisiyla tan bir kapanma olmayacaktir, ticari bir kaygiyla size yanlis bilgi aktaramam neticede sizdeki olani size aktariyoruz mucize yaratmiyoruz efendim. Beklentinizle sekilleniyor surec ama tepe seyrek sonuc verir sizde cunku tepenin tutum orani ,%60 tir dediler

hermese bak sen ölçmüş bitmiş tepenin tutum oranına yüzde 60 değer biçmiş  :) konuşma tarzı ve bu yorum cidden güldürdü gece gece  ;D

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2021, 10:52:16 »
Hocam açıklığınız çok fazla, donör alanı kısıtlı. Bence hiç ekim işine bulaşmayın derim. Eğer ekim yaptırmayı kafanıza koyduysanız da manuel punch kullanan merkezleri düşünün derim. Bütçe olarak kısıtlıysanız Ankara'da Serdar Gökrem'de var, isterseniz ona da bir danışın durumunuzu. Zaten geniş alanlarda başarılı bir doktor. Bir ekim de sakal destekli yaptırırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2021, 10:58:15 »
Hocam açıklığınız çok fazla, donör alanı kısıtlı. Bence hiç ekim işine bulaşmayın derim. Eğer ekim yaptırmayı kafanıza koyduysanız da manuel punch kullanan merkezleri düşünün derim. Bütçe olarak kısıtlıysanız Ankara'da Serdar Gökrem'de var, isterseniz ona da bir danışın durumunuzu. Zaten geniş alanlarda başarılı bir doktor. Bir ekim de sakal destekli yaptırırsınız.

Manuel kullanan istanbuldaki klinikler neler ?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2021, 11:01:20 »
Manuel kullanan istanbuldaki klinikler neler ?

Eğer fiyat olarak sorun olmaz diyorsanız.

İstanbul - Asmed
Ankara - Muttalip Keser, HLC, Kaan Pekiner, Serdar Gökrem

Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Eylül 2021, 12:12:35 »
Eğer fiyat olarak sorun olmaz diyorsanız.

İstanbul - Asmed
Ankara - Muttalip Keser, HLC, Kaan Pekiner, Serdar Gökrem

Serdar gökrem dışında bu isimler size ekim yapmayacaktır.  Hintellin bahsettiği ekim mantıklı . Tepeyi kapatırım diyenden uzak durun .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Eylül 2021, 12:37:52 »
hermese bak sen ölçmüş bitmiş tepenin tutum oranına yüzde 60 değer biçmiş  :) konuşma tarzı ve bu yorum cidden güldürdü gece gece  ;D

çok  komık bazen bu ekim merkezleri dimi ronin:)
Global Moderator

lowelas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 22 Eylül 2021, 15:11:30 »
Açıklığınız çok fazla donör bölgeniz çok güçlü değil tepeyi unutun bu açıklık ve bu donör ile tepe bölgesi de düşürseniz hüsran olur cizgiğim alana kadar 1 ekim düşünün 1 sene sonra sakal destekli bir tık gerisine daha giderek aynı şekilde bir sıklaştırma daha düşünürsünüz.

Hocam İzmir de Sibel hanım ile görüştüm bahsettiğiniz kişi Sibel ulusan galiba zafer ulusan gözetimi altında operasyon oluyormuş.

Uygun görülen graft sayısı aralığı:4000 -6000 arası
Maximum graft sayısı çalışılacaktır, ameliyat esnasında verilen aralığın üzerine çıkılabilmektedir dediler  ama dediğiniz gibi açıklık fazla olduğu için sık bir Ekim beklemeyin dedi çoğu kişi açık alan fazla olduğu için uğraşmak istemeyebilir dedi ama Ekim yapılır beklentiniz yüksek olmasın diye de ekledi. Şu aşamada zor bir karara dönüştü benim için kellikte kafama yapıma uygun değil kötü hissettiriyor fakat bu sevdadan vazgeçecek gibiyim  :-\

tesla1757

• Full Member
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2021, 11:12:11 »
Asuman Hanim ile yuzyuze gorustunuz mu ? acik alanda basarili sonuclari var, Serkan aygin ile gorustunuz mu ? Acikligiiniz cok cizgiyi dedikleri gibi yuksekten tutup 2 ekim gibi dusunebilirisinz.
Tam kapanma beklemeyin zaten bu acikliga ama daha iyi bir gorunum olabilir. Riskler var tabi ancak iyi bir ekim yeri olursa o risklerde minimum olur . Planlama cok onemli yine de hocam.
Sibel hoca ile yuzyuze mi gorustunuz ?

lowelas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2021, 14:07:37 »
Asuman Hanim ile yuzyuze gorustunuz mu ? acik alanda basarili sonuclari var, Serkan aygin ile gorustunuz mu ? Acikligiiniz cok cizgiyi dedikleri gibi yuksekten tutup 2 ekim gibi dusunebilirisinz.
Tam kapanma beklemeyin zaten bu acikliga ama daha iyi bir gorunum olabilir. Riskler var tabi ancak iyi bir ekim yeri olursa o risklerde minimum olur . Planlama cok onemli yine de hocam.
Sibel hoca ile yuzyuze mi gorustunuz ?

Bütün hepsi ile buraya yüklediğim resimleri gönderdim. Sonuç uğraştığımıza değmeyecek gibi görünüyor

lowelas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2021, 14:14:03 »

Serdar Görkem ile görüştüm 8 ay ara ile 2 Ekim yapılmalı dedi ilk önce orta kısım hintell hocanın resmim de belirtmiş olduğu kısıma kadar bile gelinemeyebilirmiş, sonra tepe kısım olacak şekilde fakat 5 gün Ankara da kalmam gerekiyormuş bu biraz zor görünüyor  :-\ ayrıca fiyat 12 bin
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2021, 14:46:04 Gönderen: lowelas »

lowelas

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 30 Eylül 2021, 21:24:17 »
Ekimi yaptırdım 🙈 bugün ikinci gün Ekim bölgesi ve donör alanı bandajlanmıştı bugün çıkarıldı ilk yıkama yapıldı fakat Ekim bölgesinde aşırı kaşıntı mevcut. Donör alanda da az derecede kaşıntı var ama Parmağımla donör alandaki kaşınan yere dokunduğum da geçiyor aynı şekilde Ekim bölgesin deki kaşıntıya dokunabilir miyim?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Eylül 2021, 21:27:19 »
Hayır! Çok kaşınıyorsa ilaçlar var kaşıntı giderici onları merkezinize danışarak kullanabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram