Gönderen Konu: %5 Procapil mi Yoksa Minoxil e geçiş mi ? Tedavi sonuçlarım.  (Okunma sayısı 13033 defa)

ogzzturk

• Yeni üye
  • *
Ynt: %5 Procapil mi Yoksa Minoxil e geçiş mi ? Tedavi sonuçlarım.
« Yanıtla #15 : 20 Haziran 2020, 20:37:19 »
Hocam naptın ya nerdeyse bütün eczanelerde hatta nerdeyse değil her eczanelerde bulunur : ) bazıları depodan getirdir tabi minoxil forte benim bildiğim depolarda  son kullanma tarihi geçmiş ürünler den dolayı bir ara toplatilmisti .oda 8-9 sene önce sanırım .Şuanda satışı var hala Ama sen yinede alicaksan alopexy al bulursun. Bir iki tane ecznede yoktur belki ama çoğu eczanelerde var.
Hocam şu an eczanelerde var lakin minoxil forte 130 tl den başlıyor fiyatı internet üzerinden de daha önce her satış sitesinde satılan ürün 2 3 satış sitesinde satılıyor o yüzden bulunması zor diyordum alopexy de internet üzerinden zor bulunuyor kabul etmek lazım,kaldırılma olayında aydınlattığınız için teşekkür ederim pandemi sürecinde üretimi mi durdu diye merak etmiştim azaldığından

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: %5 Procapil mi Yoksa Minoxil e geçiş mi ? Tedavi sonuçlarım.
« Yanıtla #16 : 20 Haziran 2020, 21:09:22 »
Hocam şu an eczanelerde var lakin minoxil forte 130 tl den başlıyor fiyatı internet üzerinden de daha önce her satış sitesinde satılan ürün 2 3 satış sitesinde satılıyor o yüzden bulunması zor diyordum alopexy de internet üzerinden zor bulunuyor kabul etmek lazım,kaldırılma olayında aydınlattığınız için teşekkür ederim pandemi sürecinde üretimi mi durdu diye merak etmiştim azaldığından

Hocam internetten bulursun ama yinede eczaneden alın derim.minoxil Forte ne ara 130 oldu vay be.Bende alopexy kullanıyordum bizim burdaki eczanelerde nerdeyse hepsinde var son bir tane kaldı oda bitince rogaine foama gecicem Almanyadan getirdigim için aynı paraya geliyor hatta birazdaha ucuz  : ) yoksa burda  alsam tabikide alopexy devam ederdim .

Facebook Twitter Instagram