Gönderen Konu: Life Hair Ankara (Şahin Çelik) 4100 greft yaş 37  (Okunma sayısı 48807 defa)

Pasa06

• Sr. Member
Arkadaşlar hepınıze merhabalar...

Yaklaşık 4 ay önce forumla tanıştım ve bu iletiyi yazacağım günü 4 gözle bekledim yarın (02/07/2020) saç nakil işlemim Şahin Beyde gerçekleşecek bir aksilik olmazsa... FOrumu bilmeden önce çoğu saç ekim merkezinin sosyal medya hesaplarından takip ediyor ve çevremde ektıren kişileri örnek alarak bir ekim merkezi aklımda oluşturmaya çalışıyordum hatta yakın il diye Ordu Karadeniz saç ekim merkezinden randevu dahi almıştım... forum üyelerini, tecrübeli arkadaşları (Forum üyelerini) dikkatlice izledim ve bir takım yorumlarda da bulunmaya çalıştım, tecrübeli arkadaşların hiçbirisi bir saç ekim merkezine yönlendirme yapmıyor ama görüşlerini de söylüyorlar bu tecrübeli kişilerden aldığım en güzel bilgi Kendı dökülme tipinize göre; en ıyı ekım sonucu almış olan merkezleri takıbe alındı bende saç ekim merkezindeki fotolara bakarak kendı saçımın öZelliklerine ait en iyi ekimlerin Şahin bey de olduğuna kanaat getirdim. Şu dört aylık süreçte naçizane fikrim kendi saç özelliklerinize ait ekim yapan saç ekim merkezlerini tercih etmenizdir mesela Koray bey çok iyi bir doktor yalnız incelediğimde benım tarzımda olan hastalara fazla rastlamadım, Atılım diye bir arkadaş vardı saçları benım saçlarım gibi Ve Şahin hoca yine güzel bir ekimle sonuçlandırmış umarım aynı sonucu ben de alabilirim...

Şahin hoca ile pandemi sürecinde telefonda görüştük ekimleri askıya almıştı o yüzden bulunduğum şehirden gidip saç analizi yaptıramadım sadece resımlerım üzerinden istişarelerde bulunduk Ve gerçekten telefon görüşmelerinde çok cana yakın birisi olduğunu hissettim evet bır operasyon gecırecegız maddı bır ücret karşılığında yalnız karsınızdakı kişinin iyi niyetli olması herşeyden önemli bir önerisi olup olmadığını sordum ekimden önce finastered ilaç vb. Ekimden sonra gereklı görürse başlayabılceyımızı soyledı bende bu yüzden hiçbirşey kullanmadım...

Şu süreçte en fazla aklıma takılan olaylardan birisi yazın saç ekimi yaptırmaktı ankaraya yaklaşık 400 km uzaklıktan kendi aracımla gıdıyorum ve araçla donecegım sıcak olacağı için terleme vs karşılasabılrım dıye düşündüm umarım sağlıklı bir şekilde evime dönebilirim arkadaşlar şimdilik bu kadar yeter dıye düşünüyorum yarın ekımden sonra ekım fotolarını atacağım şimdilik havlumu ve yastığımı aldım yavaşça yola çıkıyorum hepinize güzel günler, yarın 5 den sonra görüşmek üzere... Bu arada forumda emeği geçen tüm emekçi arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar saat 7 30 gibiŞahin beyin kliniğinde oldum 8 30 gibi başlayan operasyon 15 30 gibi sona erdi toplam 4100 gerft ekildiği söylendi (3100 öne 1000 tepe bölgesine)... iki gün dinlenmek üzere otele geldim cumartesi günü ilk yıkamayı Şahin beyin kontrolünde yaptırdıktan sonra şehrime dönüş yapacağım.. Şahin Çelik ve tüm takım arkadaşlarına teşekkür eder başarılar dilerim umarım Hepimiz istediğimiz sonuca ulaşabilirİz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara life hair (Şahin Çelik) yaş 37
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2020, 13:50:10 »
Hayırlı olmasını dilerim umarım güzel bir sonuç alıp mutlu olursun.

Finasterid kullansan iyi olur eğer düşünüyorsan bence çok fazla incelmiş saç var çünkü
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2020, 14:04:53 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2020, 14:00:29 »
Hayırlı olmasını dilerim umarım güzel bir sonuç alıp mutlu olursun.

Finasterid kullansan iyi olur eğer düşünüyorsan bence çok fazla incelmiş saç var çünkü

Üstad o fikrin hala aklımda ama dedimya ekimden sonra Şahin hoca ile konuşacam ve uygun görürse düşünüyorum kullanmayı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2020, 14:05:14 »
Üstad o fikrin hala aklımda ama dedimya ekimden sonra Şahin hoca ile konuşacam ve uygun görürse düşünüyorum kullanmayı

Tamamdır dostum

Bu ara da Arabanın klimasını çok açma ve ekimden sonra hemen yola çıkma 1 gün ya da 2 gün kal

Klıma açma dememin sebebi dışardaki mikropları içeri alır mikrop kapabilir kafan. Ve klımanın içinde mikrop ürüyor  camı açarsın.

Direk güneş altında dakikalarca kalmadığın sürece sorun olmaz terleme birde 10 gün dikkat et
Global Moderator

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2020, 14:31:18 »
Hayırlı olsun Güzel heveslenmişsin inşallah güzel olur

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 01 Temmuz 2020, 14:56:30 »
Tamamdır dostum

Bu ara da Arabanın klimasını çok açma ve ekimden sonra hemen yola çıkma 1 gün ya da 2 gün kal

Klıma açma dememin sebebi dışardaki mikropları içeri alır mikrop kapabilir kafan. Ve klımanın içinde mikrop ürüyor  camı açarsın.

Direk güneş altında dakikalarca kalmadığın sürece sorun olmaz terleme birde 10 gün dikkat et

Üstad ıkı gün oradayım otel ayarladım persembe ekım C tesı ılk yıkama sonra çıkacam yola.. ben de aynen öyle düşündüm 6 7 den sonra ankaradan Çıkmayı düşünüyorum klıma çalıştırmak sıkıntı olacak çünkü Gercı merkezdekı arkadaşlar arka camı açarsın dedıler ama en azından akşam serınlıgı ıle çıkmak daha mantıklı geldı eve bi gıreyım en az üç hafta çıkmacam evden Umarım hersey tasarladığım gibi olur

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2020, 14:57:14 »
Hayırlı olsun Güzel heveslenmişsin inşallah güzel olur
. Teşekkürler hocam umarım hepımızınkı gönlümüze göre olur

Pasa06

• Sr. Member
Ynt: Ankara life hair (Şahin Çelik) 4100 greft yaş 37
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2020, 16:46:16 »
Ekim fotoları... sizce ön çizgi nasıl arkadaşlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Temmuz 2020, 16:52:43 »
Hayırlı olsun önden bakınca çizgin yüz hatlarına yakışmış ekimde sık duruyor umarım güzel olur sonu geçmiş olsun.
Global Moderator

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 02 Temmuz 2020, 17:18:04 »
Açıklığın yaşına göre çok iyi. Şahin zaten yüzde 90ın üzerinde başarılı ekim yapıyor. 1 seneye baya iyi olur. Planlama ve ekimi çok beğendim

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 02 Temmuz 2020, 18:20:05 »
Açıklığın yaşına göre çok iyi. Şahin zaten yüzde 90ın üzerinde başarılı ekim yapıyor. 1 seneye baya iyi olur. Planlama ve ekimi çok beğendim
. Çok teşekkürler hocam

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2020, 18:21:01 »
Hayırlı olsun önden bakınca çizgin yüz hatlarına yakışmış ekimde sık duruyor umarım güzel olur sonu geçmiş olsun.
. Teşekkürler üstad saolasın

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 02 Temmuz 2020, 18:23:12 »
Nekrozluk bir durum var mı arkadaşlar

Pasa06

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 03 Temmuz 2020, 07:19:46 »
Saç ekım merkezının çektiği resimler

Pasa06