Gönderen Konu: Finasterid'de 4. ayım ve sonucu  (Okunma sayısı 15913 defa)

BlackShadow

• Jr. Member
  • **
Finasterid'de 4. ayım ve sonucu
« : 03 Ağustos 2020, 13:02:48 »
Merhabalar

Finasterid'de 4. ayımdayım ve sonucumu paylaşacağım:

4. ayda bile güzel bir sonuç çıkmış gibi, bir çok insandan eski halime göre pozitif yorumlar alıyorum. Finasterid'i 1-2 sene daha götürmeyi düşünüyorum. Sizinde düşünceleriniz nelerdir?

Uyguladığım tedavi: Proscar Finasterid, Dermaroller

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Finasterid'de 4. ayım ve sonucu
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2020, 13:06:25 »
Gelişme var. Yan etki falan gördün mü hiç?

Ben de 1.5 aydır Proscar 1/4 kullanıyorum ve hiç yan etki olmadı sanırım ayrıcana daha 1.5 ay olmasına rağmen hafiften faydasını görmeye başladım sanki. Yanında bazı vitaminlerle kullanıyorum mesela birisi Biotin 2.5mg

BlackShadow

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2020, 13:19:46 »
İlk zamanlar testislerde arada ağrı oluyordu oda çok fazla değildi zaten, onun dışında hiçbir yan etkisini görmedim. Ara ara testilerde ağrı yaşıyorum buda çok nadir oluyor. Fakat ben Finasteridi biraz yüksek kullanıyorum. Genelde 1,5mg bazen yanlış kesersem 2,5Mg kullanıyorum. Belki bu yüzden hızlı sonuç elde ettim. Bazı haftalarda ilacı 1 gün alıp 1 gün almadım fazla yüklenme yapmayayım diye. Ama siz bana uymayın tabikide. Siz bildiğiniz yoldan şaşmayın.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2020, 13:23:25 »
Kesmesi sorun harbiden. Tam ortadan 2'ye bölerken genellikle 3 parçaya ayrılıyor ve 1 parçasını atıyorum sonra ve 1.40mg 1.50mg falan alıyor olabilirim bazen :D Tam 2'ye bölerken sanırım önce biraz sürtecen bıcağı kazıyormuş gibi belki öyle iyi bölünebilir bilmiyorum. Bende şuana kadar testislerde ağrı da olmadı galiba şuana kadar bakalım umarım bundan sonrada olmaz. Senin o arkalar tamamen kapanırsa efsane olur

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2020, 13:25:37 »
Kesmesi sorun harbiden. Tam ortadan 2'ye bölerken genellikle 3 parçaya ayrılıyor ve 1 parçasını atıyorum sonra ve 1.40mg 1.50mg falan alıyor olabilirim bazen :D Tam 2'ye bölerken sanırım önce biraz sürtecen bıcağı kazıyormuş gibi belki öyle iyi bölünebilir bilmiyorum. Bende şuana kadar testislerde ağrı da olmadı galiba şuana kadar bakalım umarım bundan sonrada olmaz. Senin o arkalar tamamen kapanırsa efsane olur
İnce jiletlerle kesilebilir veyahut ince bir bicskla şekil çizilir yavaş yavaş kesilebilir
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2020, 15:08:11 »
İlk zamanlar testislerde arada ağrı oluyordu oda çok fazla değildi zaten, onun dışında hiçbir yan etkisini görmedim. Ara ara testilerde ağrı yaşıyorum buda çok nadir oluyor. Fakat ben Finasteridi biraz yüksek kullanıyorum. Genelde 1,5mg bazen yanlış kesersem 2,5Mg kullanıyorum. Belki bu yüzden hızlı sonuç elde ettim. Bazı haftalarda ilacı 1 gün alıp 1 gün almadım fazla yüklenme yapmayayım diye. Ama siz bana uymayın tabikide. Siz bildiğiniz yoldan şaşmayın.

Bu yan etki çok yaygın galiba.

Genel olarak sonuçlar güzel geldi bana ama doz gereksiz derecede yüksek. Tabii senin bileceğin iş.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2020, 15:15:59 »

Arkadaşlar en güzel kesim taktiği şu sanırım.

Hafif yumuşak bir zeminde yapılması da ezilme kırılmaları azaltıyor. İsteyen arkadaşlar bir denesin.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2020, 15:16:54 »
Merhabalar

Finasterid'de 4. ayımdayım ve sonucumu paylaşacağım:

4. ayda bile güzel bir sonuç çıkmış gibi, bir çok insandan eski halime göre pozitif yorumlar alıyorum. Finasterid'i 1-2 sene daha götürmeyi düşünüyorum. Sizinde düşünceleriniz nelerdir?

Uyguladığım tedavi: Proscar Finasterid, Dermaroller

Sadec finas ile çok güzel sonuç.

Varsa şakaklar, ön çizgi için de bir before-after görebilsek, çok iyi olurdu.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2020, 20:47:38 »
Arkadaşlar en güzel kesim taktiği şu sanırım.

Hafif yumuşak bir zeminde yapılması da ezilme kırılmaları azaltıyor. İsteyen arkadaşlar bir denesin.

Videodaki 5'e bölmüş ben başladığımdan beri 1/4 yapıyorum :D Ama alta yumuşak zemin denemek lazım

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2020, 21:12:17 »
Videodaki 5'e bölmüş ben başladığımdan beri 1/4 yapıyorum :D Ama alta yumuşak zemin denemek lazım
Biri 1.5 oldu biri 1 Biri 1.25 vs vs 😅bunu tutturmakta zor
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2020, 22:00:05 »
Biri 1.5 oldu biri 1 Biri 1.25 vs vs 😅bunu tutturmakta zor

Çok fark olmuyormuş o mg'ler arasında galiba ama bilmiyorum :D

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2020, 23:10:39 »
Toparlanmış. Dermarollerın etkisi var mı @blackshadow? Dermastamp almayı düşünüyorum uğraşmaya değer mi acaba 🤔

BlackShadow

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 04 Ağustos 2020, 02:55:32 »
Elbette, eminim Finasterid Dermaroller olmadan bu kadar etki yaratamazdı. 500 iğneli olandan kullandım 1000e çıkarmayı düşünüyorum.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2020, 03:08:19 »
Çok güzel değişim olmuş sizin adınıza.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

BlackShadow

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 04 Ağustos 2020, 05:05:38 »
Teşekkür ederim  |-nazarboncugu-| |-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram