Gönderen Konu: Rogaine Türkiye  (Okunma sayısı 4117 defa)

Soharval

• Yeni üye
  • *
Rogaine Türkiye
« : 12 Ağustos 2020, 17:23:04 »
 Mehabalar arkadaşlar

Geçenlerde minoxidil tedavisine başlamaya karar verdim. Kirkland marka minoxidilde karar kıldım aramama rağmen Türkiyede pek uygun ve güvenilir tedarikçi bulamadım derken karşıma bu site geldi ht://www.rogainetr. İçinizden alışveriş yapan var mı buradan? Yoksa da kirkland, rogaine gibi ürünleri türkiyede nereden tedarik ediyorsunuz acaba?

MURAT K.

• Sr. Member
Ynt: Rogaine Türkiye
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2020, 17:40:46 »
Yillar once almistim ben bi siteden isim vermiyim dolusmasinlar buraya sozde guvenilir siteydi. Sahte cikmisti... Ya guvenilir birine getirticeksiniz yurt disindan ya da Tr dekilerden kullanicaksiniz alopexy ve minoxil ismiyle satilanlardan. Bence alopexy alin ayni faydayi gorursunuz ha illa kopuk formu kullanmak istiyorsaniz assos firmasinin var kopuk formlu minoxu ona da bakabilirsiniz

bant

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2020, 11:02:51 »
Türkiye de gerçekRogaine bulamassın. Çok zor.
Minoxil devam edebilirsin, 1-2 ay kullanıp saçlarım döküldü deme, en az 5-6 aydan sonra faydasını görürsün.

Parlak kafa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2020, 22:35:02 »
ben de siteyi araştırdım, orijinal rogaine'e mail atıp sitenin güvenirliğini doğrulatmak istiyordum fakat oraya nereden ulaşacağımı bulamadım. rogainetr com sitesini instagramda arattım 700 civarı takipçisi var ve hepsi bot hesap. ben kurumsal bir firmanın instagrama bot basacağını düşünmediğim için direkt kafamda eledim. hile hurda hile hurdayı tetikler :D

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2020, 01:59:09 »
Rogaine gibi ürünlerin ülkeye girişi yasaklı olduğu için bu ürünler kaçak olarak ülkeye getiriliyor.  Dolayısıyla da  genel olarak sonradan paketleme islemlerine maruz kalıyor.  Bahsettiğiniz siteden rogaine foam kullandım.  Ürün orijinaldi . Sosyal medya içinde veya birebir iletişimde herkesin kendine göre pazarlama stratejisi olabiliyor . Bu elbette doğru gelmeyebilir bunu kendileri ile istişare edebilirsiniz . Detaylı bilgi için oradaki numaradan ulaşıp sorabilirsiniz mesela.  Bu sitenin en büyük avantajı fiyat. Bunun dışında elbette diğer satıcıları da inceleyebilirsiniz.

Not= seboreik gibi saç derisi problemleriniz mevcut değilse normal minoxidil de kullanabilirsiniz. 
VICHY HASSAS SACLAR ICIN ŞAMPUAN
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Parlak kafa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2020, 04:49:48 »
Rogaine gibi ürünlerin ülkeye girişi yasaklı olduğu için bu ürünler kaçak olarak ülkeye getiriliyor.  Dolayısıyla da  genel olarak sonradan paketleme islemlerine maruz kalıyor.  Bahsettiğiniz siteden rogaine foam kullandım.  Ürün orijinaldi . Sosyal medya içinde veya birebir iletişimde herkesin kendine göre pazarlama stratejisi olabiliyor . Bu elbette doğru gelmeyebilir bunu kendileri ile istişare edebilirsiniz . Detaylı bilgi için oradaki numaradan ulaşıp sorabilirsiniz mesela.  Bu sitenin en büyük avantajı fiyat. Bunun dışında elbette diğer satıcıları da inceleyebilirsiniz.

Not= seboreik gibi saç derisi problemleriniz mevcut değilse normal minoxidil de kullanabilirsiniz.
Hocam nerden doğruladınız ürünün orijinalliğini acaba? Orijinal sitesi veya ana merkezin iletişim bilgileri nedir

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2020, 11:59:57 »
Hocam nerden doğruladınız ürünün orijinalliğini acaba? Orijinal sitesi veya ana merkezin iletişim bilgileri nedir

Bir-çok yöntem var.  Benim bildiklerim
1) ürün tasarımı
2) barkod sorgusu
3) çamaşır suyu testi
4) ürünün etkinliği
5) kuruma süresi gibi özellikler. 
6) foam ürünlerinin sahtesinin nispeten zorluğu. 

Rogaine resmi sitesinden mail atarsan sana mail olarak cevap verirler. Tabi onların cevabı bu konuyla pek bağlantılı olmayacaktır.  Çünkü turkiyede ürünün satışı mevcut değil.
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 22 Ağustos 2020, 13:55:32 »
Bir-çok yöntem var.  Benim bildiklerim
1) ürün tasarımı
2) barkod sorgusu
3) çamaşır suyu testi
4) ürünün etkinliği
5) kuruma süresi gibi özellikler. 
6) foam ürünlerinin sahtesinin nispeten zorluğu. 

Rogaine resmi sitesinden mail atarsan sana mail olarak cevap verirler. Tabi onların cevabı bu konuyla pek bağlantılı olmayacaktır.  Çünkü turkiyede ürünün satışı mevcut değil.
Mail degil hocam e-mail
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2020, 14:44:46 »
Bilen bilmeyen çok kişi yorum yapmış , vitamin iste sitesinde orjinali var temin edebilirsiniz

dunyahali

• Full Member
« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2020, 15:20:16 »
Mail degil hocam e-mail

Harikasın, dikkat ederim :)
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Brynner

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 21 Eylül 2020, 11:14:54 »
Harikasın, dikkat ederim :)

Doğrusu "elektronik posta" olmalı. (Türk Dil Kurumu) :)

ekimyaptıramam

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Kasım 2020, 18:41:06 »
Arkadaşlar sarı site harici bir alternatif var mı şu an rogaine foam alabileceğimiz?

Yusuf Ak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 30 Kasım 2020, 10:55:57 »
"Arkadaşlar sarı site harici bir alternatif var mı şu an rogaine foam alabileceğimiz?"

merhaba instagram rogainetr sayfasına yazabilirsin.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2020, 18:23:08 »
"Arkadaşlar sarı site harici bir alternatif var mı şu an rogaine foam alabileceğimiz?"

merhaba instagram rogainetr sayfasına yazabilirsin.

Sahte site sahte ürünler itimad etmeyin böyle sitelere utanmadan bide rogaine resmi sitesi yazmışlar .

Rogaine Türkiye'de satışı yoktur bayiside yoktur .

Olursa bir ihtimal amazon.tr getirirse oradan temin edin güvenin gerisi sahte

Yusuf Ak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 01 Aralık 2020, 11:11:50 »
ben kendim satış yapıyorum. genelleme yaparak hepsine sahte demişssiniz. gelin kanıtlayın ?

Facebook Twitter Instagram