Gönderen Konu: Dht bloklama sağlığınla oynama Türkiye  (Okunma sayısı 1323 defa)

Nuri Gümüşcü

• Jr. Member
  • **
Dht bloklama sağlığınla oynama Türkiye
« : 08 Şubat 2022, 21:18:57 »
Arkadaşlar nasıl oluyorda dht bloklamaya çalışıyorsunuz o kadar dht nin faydası varken ve bloklayınca yan etkileri ortaya çıkma durumu varken bu riski göze alıp sağlığınızla oynuyorsunuz bazen akıl mantık kuramıyorum
İlla saçınız dökülecekse dökülsün insanları anlamıyorum bu kadar abartılacak bir şey değil forumda okuyorum saçı döküldü diye psikolojisi çöken insanlar var

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: Dht bloklama sağlığınla oynama Türkiye
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2022, 23:22:34 »
Bu konu sayesinde aydınlandım çok teşekkürler gözümdeki perde gitmiş durumda.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2022, 00:43:37 »
Karar verebilen her birey bu kararı kendisi için verir zaten. Bırakında siz değilde, bu duruma kullanan insanlar karar versinler :). Yoksa çıkıp birisi de size "saçı dökülen insanlar nasıl dht blocker kullanmaz anlayamıyorum" derse bu durum ancak cevaplanamaz bir paradokstan öteye gitmez bu forum adına. Herkesin hayatı, düşünceleri farklı. O zaman estetikte "sağlık harici" gereksiz bir uygulama olur, ama gelin görün ki hayat böyle geçmiyor :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2022, 00:56:23 »
Arkadaşlar nasıl oluyorda dht bloklamaya çalışıyorsunuz o kadar dht nin faydası varken ve bloklayınca yan etkileri ortaya çıkma durumu varken bu riski göze alıp sağlığınızla oynuyorsunuz bazen akıl mantık kuramıyorum
İlla saçınız dökülecekse dökülsün insanları anlamıyorum bu kadar abartılacak bir şey değil forumda okuyorum saçı döküldü diye psikolojisi çöken insanlar var
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Şubat 2022, 01:11:38 »
Sasuke ne alaka :)
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Vangölücanavarı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2022, 01:44:46 »
Keyfi yapmıyor kimse zaten saç dökülmesi keşke kucumsediginiz kadar küçük bir psikolojik problem olsa insanları depresyona hatta intihara bile sürükleyen bir şey. Emin olun kullanan insanlarin %90'ı sizin bu ilaç hakkında bildiklerinizi biliyor yani yaptığınız iyi niyetli bir şey ama siz bunu yazinca lan ben ne yapıyorum kendine gel la babba don't waste your life lan olmayacak maalesef.
  • Yaşınız 22

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2022, 01:46:26 »
Sasuke ne alaka :)

Aa bu attığım çocuğun adı Sasuke mıymış? Animelerle aram hiç yoktur. Bildiğim iyi oldu 😄
Sağol başkan
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2022, 02:28:52 »
Aa bu attığım çocuğun adı Sasuke mıymış? Animelerle aram hiç yoktur. Bildiğim iyi oldu 😄
Sağol başkan

Naruto'da ki Uchiha Sasuke evet. Bende sıkı takip ederim anime o yüzden anlam veremedim :).

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2022, 08:21:08 »
ergenlik sonrası şek de bir b*ka yaramayan bir hormondur:) testosteron önemli ergenlik sonra

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2022, 22:15:07 »
Herkesin kendi fikri

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Şubat 2022, 17:21:37 »
Çünkü saç çok önemli.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

proscarkullanıyorum

• Full Member
« Yanıtla #11 : 21 Şubat 2022, 18:40:32 »
Kardesim sen s2ne takmıyor olabilirsin de herkesin duygu ve düşüncelerine nasıl karışabiliyorsun ben de buna anlam veremiyorum? Senin ne haddine? Sana ne, kullanan kullanır ilaç, sen niye geriliyorsun? Sen kullanma kardeşim senin saçın dökülsün. Benim saçım benim canımdan değerli, ha saçım dökülmüş ha ölmüşüm iki durumda benim için aynı.

Facebook Twitter Instagram