Gönderen Konu: Asuman hanımda saç ekimi yaptıracağım yorumlarınız lütfen yaşım26  (Okunma sayısı 407 defa)

burakdd

• Newbie
  • *
Arkadaslar selamın aleyküm. Asuman hanımla görüştüm bugün 4000 dedi. Yaşım 26 sizce nasıl bir sonuç alırım. Evden çalışıyorken halletmek istiyorum ekim işini.

burakdd

• Newbie
  • *
Birde bu

burakdd

• Newbie
  • *
Bukadar açık değildi ya saçlar benim ışık mübarek kel göstermiş   :P

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ekimleri başarılı gidiyor iyi bir sonuç almaman için bir sebep yok hayırlısı olsun
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

burakdd

• Newbie
  • *
benim durumum ekim sonucunun iyi olması için nasıl peki

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. 😂
Hocam Saç Olarak, Çok İyi Durumdasın, Çoğu Ekim Merkezi 3.000 İ Geçmezdi Bu Açıklık İçin, Ama Yaşın İtibariyle Dökülme Devam Edebileceğinden, 4.000 Mantıklı Bir Sayı Olarak Düşünülmüş Bence, 36 Lara Kadar İdâre Eder Bu Sayı Seni, Sonra Bakarsın Duruma Göre Bi Sıklaştırma Ekimiyle Devam Edersin Yola.. Yolun Açık Olsun.. |-onayisareti-| (^_^)
YAŞ 36 KELİN SONU 😂

(Asuman Hair) 4800 Greft
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14616.0

burakdd

• Newbie
  • *
Hocam Saç Olarak, Çok İyi Durumdasın, Çoğu Ekim Merkezi 3.000 İ Geçmezdi Bu Açıklık İçin, Ama Yaşın İtibariyle Dökülme Devam Edebileceğinden, 4.000 Mantıklı Bir Sayı Olarak Düşünülmüş Bence, 36 Lara Kadar İdâre Eder Bu Sayı Seni, Sonra Bakarsın Duruma Göre Bi Sıklaştırma Ekimiyle Devam Edersin Yola.. Yolun Açık Olsun.. |-onayisareti-| (^_^)

Teşekkürler hayırlısı olsun parayı denkleştrip yaptırıcam inşallah.

Facebook Twitter Instagram