Gönderen Konu: Saç ekimi Tavsiye/ Yaş 21•  (Okunma sayısı 494 defa)

MCMLXX

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi Tavsiye/ Yaş 21•
« : 22 Ağustos 2020, 14:22:20 »
Merhaba. Öncelik ile bu sayfayı açan bu sayfada gönderi paylaşan herkese teşekkür ederim. Yaşım 21. Fakat hayat bizi erken yaşlandırdı. Hem ruhsal hem fiziksel. Dökülme tipim genetik olsa da erken yaşta saçlarımı kaybetmeme alışamadım. 4 seneden beri saçlarım seyrelmeye başladı. Son 2 seneden beri epey bir dökülme oldu. Şimdi” daha erken” demek yerine anlayış göstererek tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Önümüzde ki 5-6 sene içerisin de hayatımın temel taşları yerine oturacak. Ticarer hayatım, aile kurmam. Bu gibi temel taşları oturturken saçlarımı kaybetmenin verdiği sıkıntı ve özgüven eksikliğini istemiyorum. Lifehair Şahin Hoca ile görüştüm. Donör bölgemden 2 ekim çıkabileceğini yaşım küçük olduğundan ikinci bir ekime ihtiyacım olacağını söyledi. Açıklık konusun da açılma olmuş ekim yapılabilir dedi. Kafa yapım ufak bir yapıda. Yüzeysel olarak uzun değil. Ve ekim yaptırmayı düşünüyorum. İnşallah süreci de sizler ile paylaşırım. Lütfen bana görüşlerinizi bildirin sevgiler, saygılar.

Facebook Twitter Instagram