Gönderen Konu: Yaş 35 Saç Ekim Tavsiye  (Okunma sayısı 387 defa)

bcanbolat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 35 Saç Ekim Tavsiye
« : 24 Şubat 2024, 21:25:59 »
Merhabalar;

Bir süredir forumu takip etmekteyim. Bir kaç yer ile görüşmem oldu fakat herhangi bir analiz vs olmadı. Sadece fotoğraf ile görüş aldım. Uzun süredir saç ekimi düşünmekteyim fakat alan geniş olduğu için endişelerim mevcut. Acaba donör bölge yeterli olur mu? İstediğim gibi kapanmayacak olsa da bir nebze olsa da kapanır mı? Ya da tutar mı tutmaz mı diye düşünüyorum ve temmuz 28inde de düğünüm olacak. Biraz geç kaldım farkındayım fakat görüşlerinize ihtiyacım var. Ankara da ikamet etmekteyim antep ve bursadan bir kaç yer ile görüştüm Ankaradan herhangi bir yerle görüşmedim. İstanbuldan da bir arkadaşım vasıtasıyla bilgi aldım. Kimisi ekim yapılır kimisi açıklık fazla kapanmaz daha kötü olabilir dedi. Fakat bu durum psikolojik olarak da beni etkilemekte ve yaşımın da fazla gözükmesine sebep olmakta. Sizce ekim olur mu? Olursa Ankara`da tavsiye edebileceğiniz merkez var mıdır? (Forumda araştırmıştım gözümden kaçmış olabilir) Ekim olursa 28 temmuza nasıl bir görüntüyle karşılaşabilirim ya da düğün üzeri oluşabilecek stresle beraber ekilen saçlar zarar görür mü fikirlerinizi rica etmekteyim. Şimdiden teşekkürler.

dejavuu86

• Sr. Member
Ynt: Yaş 35 Saç Ekim Tavsiye
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2024, 00:01:23 »
Bence hiç girme şuan Ekim işine yaptırsan bile saçlar cikmaz düğün tarihine kadar  hem dediğin gibi stresli bir süreç olucak hem düğün telaşı hem saç stresi bence düğünden sonra stres bitmiş olur ozaman yaptırırsın ama illaki saçli olayım diyorsan düğünde o günlük için protez saç yaptır  sonra takmazsin Ekim yaptırırsın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2024, 03:02:34 »
selamlar hocam donör fena durmuyor ama açık alan geniş o yüzden iki saç ekimi planlamamız gerek

ilk saç ekimini bu alan için bu planlama bu ön çizgi olarak düşünün
sonrasına sakal destekli bakarız

iyi bir merkez seçmeniz çok önemli
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2024, 21:49:12 »
ekim olur hocam .hem yaş durumun hemde saç kaliten ve donör bölgen ekim için uygun .açıklığın biraz fazla ama bahsettiğim artılardan dolayı  ve iyi bir ekim merkezi tercihinde bulununman durumunda güzel bir netice alman bence oldukça olası .temmuza saçlı girebilirsin henüz vakit var .ankara için ise öncelikle şahin çelik sonrasında dr bekir bek araştır istersen hocam.

bcanbolat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2024, 00:35:03 »
Bence hiç girme şuan Ekim işine yaptırsan bile saçlar cikmaz düğün tarihine kadar  hem dediğin gibi stresli bir süreç olucak hem düğün telaşı hem saç stresi bence düğünden sonra stres bitmiş olur ozaman yaptırırsın ama illaki saçli olayım diyorsan düğünde o günlük için protez saç yaptır  sonra takmazsin Ekim yaptırırsın

Yorumun için teşekkürler hocam açıkçası bende en azından düğün zamanına kadar protez yaptırabilirim onu da düşündüm açıkçası

selamlar hocam donör fena durmuyor ama açık alan geniş o yüzden iki saç ekimi planlamamız gerek

ilk saç ekimini bu alan için bu planlama bu ön çizgi olarak düşünün
sonrasına sakal destekli bakarız

iyi bir merkez seçmeniz çok önemli

Hintell hocam peki yakın tarihte saç ekimi yapılıp 28 Temmuza kadar bu sürecin olumlu geçmesini mi ümit etmeliyim yoksa geçici olarak proteze mi yönelmeliyim? Görüşünü rica edebilir miyim?

Ek; Donör bölgenin daha net fotosunu paylaşayım gözümden kaçmış
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2024, 11:40:06 Gönderen: bcanbolat »

bcanbolat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2024, 00:40:23 »
ekim olur hocam .hem yaş durumun hemde saç kaliten ve donör bölgen ekim için uygun .açıklığın biraz fazla ama bahsettiğim artılardan dolayı  ve iyi bir ekim merkezi tercihinde bulununman durumunda güzel bir netice alman bence oldukça olası .temmuza saçlı girebilirsin henüz vakit var .ankara için ise öncelikle şahin çelik sonrasında dr bekir bek araştır istersen hocam.

Teşekkür ederim hocam. Beni de açıklık korkutuyor. 2.ekim gerekecektir Hintell hocamın da dediği gibi bir kaç doktorda o şekilde söylemişti. Şimdilik on kısımlar tamamlanabilir ama çekincem düğün tarihine kadar nasıl bir görüntü oluşabilir, zaman daraldıkça stres olumsuz etkiler mi vs. Protez de düşünebilirim bir süre ama gemileri baştan yaksam mı bilemiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2024, 01:42:42 »
donör güzel gayet 2 ekim düşünün size önerdiğim planlamaya her ne olursa olsun sadık kalın mutlu olursunuz tabi saç ekim merkezi
önemli kararınızı danışın merkez anlamında araştırıp

biraz paraya kıyın hocam

protez gereksiz güzel olur saçlar

Global Moderator

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2024, 23:02:34 »
zor bir karar .düğüne 6 ay kalmış olsa yaptırın derim ama beş ayda saçların yüzde 60 çıkmış olur .saç çıkartma oranı yüksek bir yerde görüntü şu an ki halinizden çok daha iyi olur ama vasat bir merkezde sonuçta 5 ay için çok vasat olursa sıkıntı olabilir hocam.

iergin

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 09 Nisan 2024, 18:24:02 »
ne yaptın hocam

Facebook Twitter Instagram