Gönderen Konu: Ekim için tavsiye ekim merkezi ve diğer öneriler  (Okunma sayısı 695 defa)

Winston75

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim için tavsiye ekim merkezi ve diğer öneriler
« : 13 Ağustos 2022, 13:55:14 »
Merhaba
Ekim, Kasım gibi vaktim olacağından daha şimdiden araştırmalara başladım.
Benim sıkıntım açıklığın çok olması. Yani evet 2 seans en azından olmalı bu kabul. Sakal destekli olması gerektiğine inanıyorum.
Ne saçlarım kalın nede sakalım.
Maalesef bir de ince Telli saça sahibim.
Fiyat / Persormans olacak iyi bir saç ekim merkezi aramaktayım. (İstanbul'da)
Bir de bu merkezlere ait NW6-7 de ne gibi başarılar alındığını gösteren öncesi ve sonrası resimleri bulmak imkansız gibi.
Arkadaşlarımızın desteğini rica ediyorum.

Ali Kemal

• Sr. Member
Ynt: Ekim için tavsiye ekim merkezi ve diğer öneriler
« Yanıtla #1 : 13 Ağustos 2022, 15:12:52 »
Kafanın tepe kısmı biraz dar gibi buna bakarak aslında çok büyük olmayan bir alan var gibi duruyor ,başarılı bir merkezde 4000,5000 greft arası iyi bir görüntü yakalanabilir sanki.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Ağustos 2022, 20:12:24 »
Medeks veya Asuman Hair öneririm.Geniş alanlarda medeks iyidir.Ama Asumanında sonuçları çok başarılı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2022, 01:57:10 »
İlk ekimde önden orta tepeye başarılı bir operasyon geçirirsen ikinci bir ekimde vertex sakal desteği ile az çok kapatılabilir.
Kesinlikle iki ekim olması lazım bence iyi bir yerde ektirirseniz sonuçtan mutlu ayrılmanız yüksek ihtimal .bakmayın açıklığın çok gibi gçründüğüne donör biölge fena değil burda çnemli olan doğru bir ekim merkezi tercih etmek.

Winston75

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2022, 14:38:19 »
Merhaba
Hem medeks hem de Asuman ile görüştüm. Sosyal medya ve sitelerindeki resimler zaten en iyileri. Dedim ki birkaç tane benim durumumda olan birilerinin sonuç ve süreçlerini görmek istiyorum. Yani ne yapabildiklerini ve aşağı yukarı bende ne olabileceği görebilmek istedim.
Daha herhangi bir örnek bile göndermediler. Geelenler zaten reklamlık olanlar.
Bu sebepten bilemedim.
 Forumda da NW 6-7 yok yada ben bulamadım. Ne oldu bunlara öncesi sonrası nerede yaptırdıkları bana göre en önemlileri.

Bu konuda da destek bekliyorum. Sitede resim arama yada tek bir ortamda görüntüleme yapılabiliyor mu?

Teşekkürler

niremba

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2022, 17:28:54 »
Sitede sonuçlanmış tüm konular başligi var oradan düşündüğünüz Ekim merkezinin sonuçlanan tüm konularına ulasabilirsiniz
  • Ekim Tarihi: 23/06/2022
  • Ekim Merkezi ismi Asumanhair
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 46
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 Kerozan Alpha Lipoic Asid ,Demir,B vitamini,L arginin

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2022, 19:16:41 »
Merhaba
Hem medeks hem de Asuman ile görüştüm. Sosyal medya ve sitelerindeki resimler zaten en iyileri. Dedim ki birkaç tane benim durumumda olan birilerinin sonuç ve süreçlerini görmek istiyorum. Yani ne yapabildiklerini ve aşağı yukarı bende ne olabileceği görebilmek istedim.
Daha herhangi bir örnek bile göndermediler. Geelenler zaten reklamlık olanlar.
Bu sebepten bilemedim.
 Forumda da NW 6-7 yok yada ben bulamadım. Ne oldu bunlara öncesi sonrası nerede yaptırdıkları bana göre en önemlileri.

Bu konuda da destek bekliyorum. Sitede resim arama yada tek bir ortamda görüntüleme yapılabiliyor mu?

Teşekkürler

forumda ekim yaptıranların nerdeyse üçte biri norwood 6 neden bulamıyorsunuz garip doğrusu.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2022, 20:56:14 »
Hocam bu kafa öyle 1 ekimle kapanmaz
Önden ortanın gerisine 1 saç ekimi gerek ben sizin yerinizde olsam hiç tepeye girmem 2 ekimi önden ortanın gerisine kadar yaptırırım

Üstten bir foto olduğu için kafanızın nereye kadar ekim olacağını işaretliyemedim.

Forumdaki tüm merkezlerin konularını arata bilirsiniz

Ya da googleye

Merkez ismi  sonuna sacekimisonuclari yazarak aratırsan hepsine ulaşırsın

Yada yukarıda arama barı var oraya merkez ismi yazdığın an tüm forum ekimleri çıkar google arama barı forumda sadece forum içi arama yapar.
Global Moderator

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 15 Ağustos 2022, 20:57:22 »
Benim konumu inceleyebilirsin dostum Medeks te yaptırdım bu açıklıklara daha cesur giren bir merkez bulamazsın

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Ağustos 2022, 21:01:10 »
Buradan arata bilirsin  forum google arama barı ne yazarsan o merkezle o konuyla ilgili tüm konulara ulaşırsın pc den araştırırsan daha basit olur tüm konuları tek tek rahat rahat açarsın.

Winston75

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 16 Ağustos 2022, 23:42:17 »
Benim konumu inceleyebilirsin dostum Medeks te yaptırdım bu açıklıklara daha cesur giren bir merkez bulamazsın

Sizin süreci buldum. Harika bir sonuç alabilmişsiniz. Güle güle tarayın.

Tabi ben kendi kafa yapımla kıyaslıyorum. Büyük olasılıkla sizinki kadar verimli donorlerim yok. Tahminimce yarışı yada yarısından biraz daha fazla çıkmasını umuyorum.

Winston75

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 16 Ağustos 2022, 23:46:35 »
forumda ekim yaptıranların nerdeyse üçte biri norwood 6 neden bulamıyorsunuz garip doğrusu.

Selam
Aramaya NW6 yada Norwood 6 yazarak bir yere varamadım. Rastgele sonuç ve süreçlere baktım tabi beni tatmin etmedi.
Belki de arama işinde sizin kadar iyi değilimdir.
En azından bir senesini tamamlamış süreçleri NW6 ve NW7 diye benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Winston75

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Ağustos 2022, 00:03:19 »
Hocam bu kafa öyle 1 ekimle kapanmaz
Önden ortanın gerisine 1 saç ekimi gerek ben sizin yerinizde olsam hiç tepeye girmem 2 ekimi önden ortanın gerisine kadar yaptırırım

Üstten bir foto olduğu için kafanızın nereye kadar ekim olacağını işaretliyemedim.

Forumdaki tüm merkezlerin konularını arata bilirsiniz

Ya da googleye

Merkez ismi  sonuna sacekimisonuclari yazarak aratırsan hepsine ulaşırsın

Yada yukarıda arama barı var oraya merkez ismi yazdığın an tüm forum ekimleri çıkar google arama barı forumda sadece forum içi arama yapar.

Hocam
Tek elimle kapanmayacağının bilincindeyim.
Tabi burada alnı yukardan tutarak mı ilerlemeliyiz yoksa altın oranı kullanarak mı?  Bana Oktay Kaynarca modeli bile kâfi. Hayal kırıklığına ugramamak için çıtayı da usturuplu bir seviyede tutmam gerekiyor. Kafa olarak böyle hazırlıyorum kendimi.

Aramayı merkeze göre değil de kafa yapısına göre yapmak istiyorum. 1000 tane saç merkezi var hepsi hep en iyi merkez.
Mesela estepalace da buradaki sonuçlar pek iç açıcı değil ama FB da bir müşterileri var iki parmak saçtan mucize çıkmış. Adamla yazmıştım bile. Reklam olabilir diye düşünüyorum ama bende de öyle bir sonuç cikartsınlar herkes faydalanabilsin diye ben de anlatırım yönlendiririm . Tabi karar vermemi tek örnekle kisitlamam.
İnşallah burada da tüm süreci paylaşıp hangi saç merkezinde hanginkosullarda hepsini her halükarda paylaşacağım.
Tepeden mi resim demek istediniz. Uygun ışık bulunca yarın çeker gönderirim.
Teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Ağustos 2022, 10:44:09 »
Hocam her saç ekim merkezinin iyi güzel sonuçları vardır
Adamlar günde 5/10 ekim yapıyor e çıkar ayda 3/5 iyi sonuç

Önemli olan doğru planlama doğru alım başarıda süreklilik

Global Moderator

Winston75

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 17 Ağustos 2022, 12:25:59 »
Hocam her saç ekim merkezinin iyi güzel sonuçları vardır
Adamlar günde 5/10 ekim yapıyor e çıkar ayda 3/5 iyi sonuç

Önemli olan doğru planlama doğru alım başarıda süreklilik

Elbette önemli olan süreklilik. Ekim bitince bağı koparmamak, problem olduğunda ilgilenmek. Zaten Max 1 sene sürecek bir süreç ve sorun ve problem günden güne azalacağından merkez için olumlu bir izlenim ve hizmet geridönüşü olur.

Bu arada resim çektim . Umarım işe yarar. Tam tepeden. Böyle çekince de alan daha büyük gibi duruyor.

Facebook Twitter Instagram