Gönderen Konu: Sacim cok dokuluyor ektirmek icin oneriler  (Okunma sayısı 808 defa)

uagemlik

• Yeni üye
  • *
Sacim cok dokuluyor ektirmek icin oneriler
« : 23 Eylül 2020, 16:32:06 »
Arkadaslar Merhaba 26 yasindayim ve saclarim dokuluyor doktora gittim sprey ve aga e diye bir vitamin yazdi. Saclarim beni cok rahatsiz ediyor. Bazi doktorlar ekim icin erken prp oneriyor ama ben daha once 4 seans prp yaptirdim ve hicbir sonuc alamadim. Ektirmeyi dusunuyorum bazi yerler bu sac icin dhi yonteminin uygun olacagini soyluyor ama fiyatlar cok asiri pahali soyluyor bazi yerler. Ornek olarak serkan ayGin bu sac icin 10 bin tl istedi. Onerebileceginiz yerler var mi acaba uygun olan?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sacim cok dokuluyor ektirmek icin oneriler
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2020, 17:21:36 »
Serkan aygın ekimleri güzel gidiyor fiyatı uygun başarılı ekimlerine göre diye düşünüyorum

Prp işe yaramaz sizin finasterid kullanmanız gerekir öncelik olarak

Global Moderator

uagemlik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2020, 17:30:21 »
Fiyat 10 bin istedi sadece on bolgeye 1800 graft ekim yapacagini ve tepe bolgeye ise tedavi uygulanacagini belirttilir. benim en buyuk sorunum tepe bolgem tedaviden kasti sanirim prp.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2020, 18:36:10 »
hocam saçı biraz gerıye tararsanız kapanır bence tepedeki açıklık öyle aman aman bir açıklığınız yok bu sekılde taramak sizi epey idare eder bence ekım ıcın acele etmeyın var olan saçlarınızın kücük de olsa zarar görme ihtimali var.

uagemlik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2020, 15:32:46 »
daha da kotu durumdayim psikolijik olarak cok etkiliyor 5-7 bin arasi bir butcem var dhi yontemi oneriliyor ama klinik bulamiyorum nerede ektireyim diye

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2020, 16:20:48 »
daha da kotu durumdayim psikolijik olarak cok etkiliyor 5-7 bin arasi bir butcem var dhi yontemi oneriliyor ama klinik bulamiyorum nerede ektireyim diye
  5 7 bin veren 8 bin verir     ama bence   şu  anda Ekim yapma  çünkü  saç  dökülmesi  devam  ediyor   bekle   bence   

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2020, 16:34:04 »
  5 7 bin veren 8 bin verir     ama bence   şu  anda Ekim yapma  çünkü  saç  dökülmesi  devam  ediyor   bekle   bence

+1 diyerek 5-7 bin veriyorsan para biriktir 10 bin liraya serkan aygına ektir saç ekiminde ucuz yer kovalanmaz kaliteli tecrübeli yerlerde yaptırmazsan üzülürsün kardeşim ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2020, 20:21:23 »
Asuman hanim 8000
Ankarada sahin celik 6.500 diye biliyorum
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2020, 23:25:17 »

Hocam, ben de arkadaşla benzer durumdayım, benim de dökülüyor ve 26 yaşındayım. 30’a kadar mı beklemeliyiz?

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 29 Eylül 2020, 21:04:16 »
aga e tablet pahalı ama güzel bir destek tabi yetersi gelecektir buna ek olarak procapil içeren bir sprey deneyebilirsiniz her halükarda minoxilden daha iyi bir seçenek olacaktır.
ayrıca saç mesajı tekniklerini öğrenerek kafa derisi kanlanmasını bir miktar arttırabilirsin aslında saç botoksununda dökülmeyi durdurup olan saçlarıda epey güçlendirdiğini söyleyenler var ne derece doğru bilmiyorum fakat ekim yaptırmadan önce bütün bu alternatif tedavileri denemenizi tavsiye ederim.

Facebook Twitter Instagram