Gönderen Konu: Saçım dökülüyor  (Okunma sayısı 330 defa)

Turan mert

• Yeni üye
  • *
  • Turan mery
Saçım dökülüyor
« : 10 Ağustos 2022, 21:56:38 »
Abiler kardeşler merhabalar 24 yaşındayım yaklaşık 4 senedir saçlarım dökülüyor kimi zaman çok kimi zaman az saçlarım çabuk yağlanıyor ve saç diplerim yanıyor resmen sanki sıcak su dökülmüşcesine duş almadan rahatlayamıyorum vs bu süre zarfı içinde saçımdaki eskiden ki o kabarmalar hacimli duruşlar ki lise zamanında saçım o kadar dalgalı kabarıktı ki gece kafama bone takardım şuan saçlarım ayağa kalkacak mecalleri yok bayağı bi seyreldi zaten ince telli bir saçım var artık elimi atınca sanki saç yokmuş gibi gelmeye başladı sormak istediğim konuya gelince benim saçlarım orta kısmı heryerden dökülüyor  şakak geriliği falan olmadı ama seyrelmeler çok belli baba tarafında 0 kel baba 64 yaşında saçları hiç bi çizgisi bozulmamış anne tarafı 2 dayım kel 2 dayım fırça saçlı annemin babasıda kel değil…şimdi döküldüğü yere kadar gitmesini mi bekleyeceğim çünkü doktora gittiğimde tahlil bile yapmadan saçımı parmağıyla ayırıp saç dibime bakarak genetik apolepsi vs söyledi direk prp önerdi resimleri atıyorum fakat resimlerde pek bellii olmasada saçlarım aşırı cansızlaştı aşırı inceldi elimi atınca o eski gürlükten eser yok

Facebook Twitter Instagram