Gönderen Konu: Enseden saçım dökülüyor  (Okunma sayısı 429 defa)

Batuhanbkogl

• Yeni üye
  • *
Enseden saçım dökülüyor
« : 01 Ekim 2021, 22:10:07 »
Genel olarak sacim enseden dökülüyor ve bunlar ince telli incelme var buyuk ihtimal zaten kulak ustu sakaklar inceldi baya yasim daha 15 16 simdilik ileriye dönük ne yapabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum 

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Enseden saçım dökülüyor
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2021, 22:28:31 »
Burayı terk et.

Yaşın genç kafaya takacak birşey yok.O dökülmeler normal.Tedavi önerisi olarak çok şampuan kullanma, stres yapma, sağlıklı beslen.Bir doktora git kan tahlili yaptır.Vitamin eksikliğin olabilir.Zaten genetik dökülmenin başlangıcıysa şu aşamada uygulayabileceğin tedavide yok.Belki procapil önerebilirimde nereye sıkıcaksın? Bana kalırsa saçına boş vakitlerinde masaj uygula, sürekli hareket halinde ol ve temel vitamin ihtiyaçlarını karşılayan basit multivitaminler kullanabilirsin o kadar.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2021, 22:30:26 »
Hiç bir sorun yok saçlarında  git eğlen  spor yap hayatı yaşa  burda zamanını harcama 5 yıl sonra saçlarında gerileme olursa ozaman gelirsin buraya

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2021, 22:31:28 »
Üsteki kralın dediğini aynen yap

Batuhanbkogl

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2021, 22:45:37 »
Sagolun tavsiyeler için

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2021, 23:48:26 »
Yaşın daha çok genç. Ben de o zamanlar dökülmeler fark ediyordum. Finas gibi ilaçlara 19-20’den önce bulaşma. 18’de dökülme rahatsız ederse minoxidile başlayabilirsin düzenli bir şekilde. Yani demem o ki o zamana kadar istediğin gibi eğlen stresten olabildiğince uzak dur. (Özellikle sınav stresi etkilemesin seni) Saçına günlük masaj da yap kan akışını hızlandırır.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Burak Bey

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2021, 11:51:21 »
Saçlarında bir sorun yok güzel kardeşim, açık renk ve ince telli olması sebebiyle böyle. Wax, jöle, sprey, vs. bulaşmadığın sürece ve genetik olarak da şanssız değilsen uzun yıllar sefasını sürersin inşallah.

Facebook Twitter Instagram