Gönderen Konu: 13.03. (4 Gün) Sonra Yapılacak Saç Ekimi için Tavsiye ve Öneriler  (Okunma sayısı 505 defa)

KcH®

• Jr. Member
  • **
Tekrardan merhabalar değerli forum kullanıcıları,

Daha önce forumda açtığım konu, forumda incelediğim sonuçlar, tavsiyeler ve kendi değerlendirmem üzerine 13.03.2021 tarihinde saç ekim planlamam için Asuman Hair Transplant Kliniğinden randevumu oluşturdum ve kaporamı yatırdım. Saç ekim sonuçlarımı ve aşamalarını tabi ki de forumda paylaşıp hem yeni arkadaşlara fayda sağlayıp hem de kendi sürecimle ilgili konularda yardımınızı almaktan çekinmeyeceğim.

Yarın bir ön görüşme yapmak için Asuman hanım ve ekibinin yanına gideceğim.

1 - Kendisine sormam, talep etmem veya klinik, operasyon ile ilgili dikkat etmem gereken şeyler nelerdir ?

2 - Saç ekimi operasyonundan önce dikkat etmem gereken şeyler nelerdir ?

3 - Operasyon öncesinde kullanmam gereken takviye veya operasyonun sonucunu iyileştirmek için yapmam gereken bir şey var mıdır ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Bogos

• Jr. Member
  • **
Bildiğim kadarıyla saç ekiminden bir hafta önce aspirin,alkol vb kan sulandırıcıları bırakmanız gerekiyor. Ne kadar kapora yatırdınız ve ekim için anlaştığınız fiyat nedir hocam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Konularda zaten yeterince tavsiye var ekimini yaptır konunu aç dostum sonrasına bakarız
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram